Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy nem adok penzt ugy hogy ne ezen muljon a kapcsolat? a tobbi lent

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, a kapcs.elejen vagyunk, de mar regota ismerjuk egymast.

1x adtam penzt amikor tudtam hogy szuksegben van es kerte hogy segítsek, most viszont folyamatosan penzt ker mert nem tud kijonni a fizujából.

Ö most nehez helyzetben van, szivesen segitenék, csak nagyon az elejen vagyunk a kapcs.nak, ö ertem nemnagyon tesz semmit csak kér.

Mit tegyek?


2019. máj. 12. 22:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%

" ne a te kontódra töltse fel a ruhatárát. "


Honnan veszed mire kell neki? Honnan veszed, hogy nő?

Férfiak is remekül értenek a nők lehúzásához és sokan gyakorolják is ezt a tevékenységet.

2019. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%

Legyen férfi vagy nö,de szerintem ez igy nem müködik.

Ha adsz neki gyakrabban hozzá fog szokni és idövel már elvárja ...


A döntés a tiéd!

2019. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Dobni

pénzkiadó automata akarsz lenni vagy társ?

2019. máj. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és biztos, hogy kihasznál. Hogy hogyan tovább, azt te döntsd el. Nem biztos, hogy szeret, csak szólok.
2019. máj. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
És hogyan mondjam meg neki hogy akkor most ne kérjen? Vagy ne mondjak semmit? Mit lehetne ilyenkor válaszolni?
2019. máj. 14. 11:26
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azt mondanám neki, hogy gyűjtenem kell valamire, ami fontos, és nem tudsz adni neki. Igy nincs joga besértődni, csak akkor, ha kihasznál. De a reakciójából ki fog derülni..


Irj, hogy mi volt!

2019. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és kész. Meddig akarsz fizetni? Tök mindegy, hogy nő vagy férfi. Adfig fog használni ameddig te hagyod. Tanulj meg nemet mondani. Nem kell megmagyarázni, hogy miért nem adsz. Ez a te pénzed! Nem tudok adni, mert nekem is kell. Ennyi!
2019. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el te kölcsönkérni tőle. :) mondd el, hogy kenyére sincs pénzed. És figyeld a reakciót.
2019. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi válasz nagyon jó!

Egyértelműen kihasznál! Ne sajnáld, ha lelép, ha nem kap tőled több pénzt.

2019. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Mar mondtam neki hogy nekem is kell a penz, máskor pedig hogy nincs penzem, de nem hagyta abba es nem is fogja abbahagyni mert 1x mar adtam es azota "rákapott"


Valami olyasmit momdanék neki hogy ha csak azert beszelsz velem hogy pénzt kérj akkor felejts el.

Vagy szerintetek ez tul durva?

mert azt szeretném hogy ezt hagyja abba.

2019. máj. 14. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!