Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy nem adok penzt ugy hogy ne ezen muljon a kapcsolat? a tobbi lent

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, a kapcs.elejen vagyunk, de mar regota ismerjuk egymast.

1x adtam penzt amikor tudtam hogy szuksegben van es kerte hogy segítsek, most viszont folyamatosan penzt ker mert nem tud kijonni a fizujából.

Ö most nehez helyzetben van, szivesen segitenék, csak nagyon az elejen vagyunk a kapcs.nak, ö ertem nemnagyon tesz semmit csak kér.

Mit tegyek?


2019. máj. 12. 22:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
vélemény?
2019. máj. 14. 17:31
 22/31 anonim ***** válasza:
92%
Olyant mondj neki, amivel megszabadulsz tőle.
2019. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%

Jobban jársz, ha megszabadulsz tőle.

Azt se bánd, ha megsértődik. Igazad van, rákapott, sose fog leállni.

A legtisztább, ha megmondod, hogy neked ez nem ér annyit, hogy fizess érte. Ne keressétek egymást.

2019. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Mondd azt, hogy keressen egy másik fejős tehenet, mert a tiéd már elapadt. És NE adj többet, hadd sértődjön be, hadd lépjen le. Hidd el nekem, hosszú távon csak jól jársz, ha megszabadulsz tőle.

Szeretetet nem lehet pénzért venni, keress olyat aki téged szeret és nem a pénzedért szeret.


17# voltam

2019. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok, eddig az tortent hogy nem adtam neki, erre ö azt mondta hogy en kics eszett s egg fej vagyok ,ö olyan tarsra vagyik aki segít neki a bajban .

Kb.egy nap utan bocsanatot kert uzenetben, de mar nincs kedvem valaszolni vagy eggyáltalan irni neki.. bunkóság ha ezek utan nem válaszolok neki?

2019. jún. 16. 16:43
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
A reakciójából egyértelmű, hogy csak a pénzedért volt veled. Nem bunkóság, ha nem válaszolsz, mert a les...fejezést veheted szakításnak is, hogy neki csak arra kell valaki, hogy pénzelje.
2019. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igaz bocsanatot kert, de valamiert nemnagyon tudom elhinni azt hogy annyira bánja.amit mondott.
2019. jún. 16. 17:54
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Keress neki jobban fizető munkát. Adj neki pénzkezelési tanácsokat. Amúgy várható volt ez a reakció. Kihasznált.
2019. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Legalább most már tudod milyen is valójában, és hogy mire számíthattál volna később. Szerintem ne írj neki, az ilyen suttyó válaszra sem érdemes. Ja és örülj, hogy megszabadultál tőle.
2019. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lehet komolyan venni. Azt hitte hat rád a sèrtegetèssel, de mivel nem jött be, próbálkozik megint nyalizni.

Nem is èrtem mit akarsz egy ilyen balfèktől.

2019. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!