Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem akar leköltözni vidékre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jól jövedelmező álláslehetőséget annál a cégnél ahol most dolgozom, magasabb pozicióba de Debrecenbe kellene költöznöm. De párom(40) nem hajlandó még csak fontolóra venni se. Neki Pest mindene, mondván nincs ott semmi. Az a baj ha szétmennék nem tudna hova költözni max 1 szobát tudna bérelni. De engem (32) meg vonz ez a lehetőség mivel a mostani fizetésem 2x kapnám.

2019. máj. 23. 23:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
55%
Én se költöznék oda, megértem a társad.
2019. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha most maradsz miatta, akkor egy életen át bánni fogod, hogy ezt a lehetőséget elszalasztottad. Rá fogsz haragudni, és ez a kapcsolatnak is árt. Ami így elnézve most se valami bombabiztos, ha neki fontosabb egy koszos város, mint te, és ha választania kell, bizony nem te leszel a befutó.

Ezért a kapcsolatért hiba lenne eldobni egy ilyen munkát.

Egyébként meg igaza van: Debrecenben is vannak lányok. 32 évesen sokkal könnyebb új barátnőt találni, mint ilyen állásajánlatot.

2019. máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz menj.

Párod még eldönti mit csináljon.

Max bérel egy szobát.

2019. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
24%

Ja meg hozzátenném miért kell egy szerencsetlen oregasszonyhoz alkalmazkodnod ?


Koltozz le, keress egy fiatal nőt. Huszon pár eveset.

2019. máj. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, arról nem írsz, mit dolgozik a párod, ha van jó munkája, baráti köre, nyilván nem akar innen elmenni. Én sem mennék. De téged megértelek. Ha akarsz, menjél, mert ez a kapcsolat úgysem ér sokat. Ő meg eldönti hogy utánad megy-e vagy marad.Nem is értelek,miért jöttél össze pesti lánnyal ha tudtad, hogy úgysem akarsz ott maradni.
2019. máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
6%

Semmi pénzért nem költöznék oda, viszont olyan közel van, hogy simán lehetne ingázni oda Bpről.


Nem hagynám itt a jó iskolákat, a sok fehér embert, a sok értelmiségit, a gyerekprogramokat, a felnőttprogramokat..


Rokonaim Debrecen mellett laknak, hát bizony innen akárhova utazni hatalmas különbség. Szeged, Pécs, Győr, Sopron, Nyíregyháza, Debrecen, mind egyforma kategória, nagyon kisvárosiasok.


Ha már költözni kellene, akkor is a nyugati határ mellé mennék, keletre semmiképp.

2019. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
13%
#20 azért mert ha a Pesten maradni akaró pár a pasi ahogy először sokan gondoltuk is, még érthető, hogy nem akarja, hogy a párja aki nő "vidéken" sokkal többet keressen mint ő. Ez szerintem egy férfi önbizalmának se tesz jót.
2019. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%
Durván fogalmazott a 24.de igaza van. A párod 40 évesen már így tűnik egy begyöpösödött besavanyodott vénasszony lett. Te még mennél nem vagy olyan röghözkötött büdipestmániás sznob. Szerintem semmi keresnivalötok egymás mellett. Debrecenben jó nők vannak és nem hordják annyira fent az orrukat mint a pesti királykisasszonyok akik szerint ok a világ közepén laknak, ott voltam egyetemista, mai napig szívesen visszajárok, nagyon élhető, jó város! De mondjuk ez a tipikus pesti mentalitás benned van, minden ami nem büdipest az már csakis “vidék”lehet.koltozz aztán majd kinövöd te is ezt a beszűkültséget a párod meg élvezze a kis szobája nyújtotta lehetőségeket ott biztos több lehetőség van mint Debrecenben,
2019. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a "párodnak" Budapesten van szeretője, nem akar elmenni messzire.

Amúgy sok jó válasz érkezett, érdemes átgondolni őket.

2019. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%

Itt neked is le kell ülnöd és mérlegelned.

A kapcsolat fontosabb vagy a karrier?


Ha kihagyod ezt a lehetőséget, valószínűleg örökre bánod majd. Ha elhagyod a nőt és a munkát választod, talán azt fogod megbánni.

Én is elvinném pár napra a helyedben Debrecenbe, hogy nézzen körül, bár lehet,, hogy átlátna a szitán és még inkább elzárkózna tőle.

Vagy a másik javaslat, hogy kétlaki vagy, hét közben itt, hétvégén ott.

Vagy ha nincs más megoldás, és te tényleg menni akarsz, ő meg hajthatatlan, akkor szakítás.

2019. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!