Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem akar leköltözni vidékre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jól jövedelmező álláslehetőséget annál a cégnél ahol most dolgozom, magasabb pozicióba de Debrecenbe kellene költöznöm. De párom(40) nem hajlandó még csak fontolóra venni se. Neki Pest mindene, mondván nincs ott semmi. Az a baj ha szétmennék nem tudna hova költözni max 1 szobát tudna bérelni. De engem (32) meg vonz ez a lehetőség mivel a mostani fizetésem 2x kapnám.

2019. máj. 23. 23:02
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Én szeretem Debrecent a családom is H-B megyében él. Anno még mondtam is páromnak nemsokára végzek az iskolával és haza fogok költözni. Akkor azt mondta jó. Most meg mint ha a fogát húznák. Csak annyit mondott akkor költözzek le és keressek magamnak egy vidéki k..vát.
2019. máj. 23. 23:43
 12/34 anonim ***** válasza:
61%

Hetes, ment a zöld kéz!


A négyes.


Komolyan, egy kis albérletszoba várja, de le nem költözne a jobban kereső szerelmével sem.


Debrecen rég nem mezőváros, kulturális és kereskedelmi központ, kétszer volt az ország fővárosa, kb minden van. Röhejes a párod! A primitívsége miatt hagyd itt.

2019. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%
Földrajzilag attól még mezőváros.
2019. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%
Ja hogy te vagy a pasi? Így még hülyébb a párod. Primitív beszűkült sznob.
2019. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tűnik, hogy már most is te tartod el a párodat. Költözz! Ha akar jön, ha nem akar marad. Van egy olyan kifejezés, hogy hetelés, ez azt jelenti, hogy fenntartod a pesti lakást (neki), és te minden hétvégén meglátogatod Pesten. Hétközben meg mindenki dolgozik (és éli világát). Neked kell tudni, hogy ér-e ennyit a kapcsolat, fenn tudsz-e (akarsz-e) tartani két lakást illetve nmeg tudsz-e bízni benne. Egyébként ha minden lehetőséget kihagysz, mert ő bepunnyad "pestbe", a végén arra eszmélsz, hogy teljesen feladod magad a kedvéért.
2019. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%

Egy város nem földrajzilag mezőváros, hanem történelmi fejlődését és a középkorban - kora újkorban kapott kiváltságait tekintve.


Már nem a szakmában dolgozom, de ne okoskodj már, kérlek, legalább egy töritanárral szemben ne!

2019. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tedd amit mondott, nem úgy tűnik, hogy nagyon hosszútávra tervezne a nő.
2019. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nő (a párod) hülye. Úgy gondolja, hogy ott nincs műkörmös?
2019. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem kell úgy tenni, mintha Debrecen összehasonlítható lenne Budapesttel. Közelról sincs annyi minden es sokkal unalmasabb.
2019. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

"Ja hogy te vagy a pasi? Így még hülyébb a párod."


Ezt kifejtened? Miert is?


Minek koltozzon a vidéki pereputtyhoz mikor neki itt a családja, és a kérdezo, ha tudta, hogy Debrecenben akár élni, akkor minek pesti párt választott.

2019. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!