Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem akar leköltözni vidékre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jól jövedelmező álláslehetőséget annál a cégnél ahol most dolgozom, magasabb pozicióba de Debrecenbe kellene költöznöm. De párom(40) nem hajlandó még csak fontolóra venni se. Neki Pest mindene, mondván nincs ott semmi. Az a baj ha szétmennék nem tudna hova költözni max 1 szobát tudna bérelni. De engem (32) meg vonz ez a lehetőség mivel a mostani fizetésem 2x kapnám.

2019. máj. 23. 23:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%

"Csak annyit mondott akkor költözzek le és keressek magamnak egy vidéki k..vát."

Azért aki 40 évesen annyit tud felmutatni, hogy a párja segítsége nélkül, csak egy szobát tudna önállóan bérelni, az ne *urvázzon már le látatlanban debreceni nőket, csak azért, mert "vidékiek". Mondom ezt 44 éves tősgyökeres budapesti nőként, akinek szintén nem toltak a segge alá semmit sem. Igaz, nekem is csak egy 60 nm-es panelra futotta, de ez mostanra tehermentes, pedig nem férjjel/párral/baráttal közösen, felesben vettem, hanem egymagam. Sosem értettem ezt, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy Pest az ország vízfeje, nem vitatom a központi szerepét semmilyen téren, az otthonom, viszont az ilyen embereket sem értem. Fővárosinak születni nem teljesítmény és nem érdem, a vidéket lenézni pedig, legyen akár párszázas falu, vagy nagyváros, a primitív, szűklátókörű emberek ismérve. Nem kell odaköltöznie, ha nem akar, de ne degradálja már Debrecent világvégi putrinak jódolgában. Én ezt a némbert nem vinném sehova, ha akarna jönni sem, kellene a fenének egy ilyen kivakarózott banya, akinek a szája jár, de önállóan egy lakást fenntartani sem képes. Nyilván nem a menő munkahely és a remekbe szabott karrier miatt nem tágít, ha annyira keveset keres, hogy egy garzont sem bír bérelni. Igen, tudom, elszálltak az albérlet és ingatlanárak is, de itt nem egy pályakezdő fiatalról beszélünk, hanem egy negyven éves nőről, aki akkora egzisztenciát sem tudott kiépíteni magának, hogy normális életvitelt is csak a párja segítségével bír finanszírozni. De kritizálni azt bezzeg tud ezerrel. Menjen akkor társbérletbe ez a főnyeremény, te meg kezdjél új életet. Ha eddig nem derült volna ki, ez az élethelyzet tisztán rávilágított arra, hogy nincsen keresnivalód mellette és csak addig vagy fontos, amíg az életvitelét, vágyait segíted és ahhoz asszisztálsz amit Ő szeretne. Gondolom azt képzeli majd visszatart, hogy nem csatlakozik Hozzád, remélem lesz annyi eszed, hogy az egyedülálló lehetőséget választod a számító nőd helyett, szívesen megnézném az ábrázatát, mikor szembesíted vele, hogy vagy egy szobában fog hesszelni negyvenes éveiben, vagy új eltartót keres (ami az idő előrehaladtával egyre nehezebb lesz neki is, mondom ezt úgy, hogy idősebb vagyok nála, mondjuk nem is függök senkitől sem).

2019. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
17%
ez kamu kérdés nem veszitek észre? zavarosan, össze vissza hazudozik a troll
2019. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok. Neked ez egy remek lehetőség, valószínűleg életed végéig bánnád, ha nem tudnál a szakmádban kiteljesedni... ő meg tényleg csak Pesten érzi jól magát (én is ilyen típus vagyok, nekem tényleg nem lenne elég az, amit akér egy vidéki nagyváros tud nyújtani Bp.-hez képest).
2019. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Dobd a fenébe!!! Megalázó amit csinál és nem szeret igazán.
2019. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!