Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy csak akkor vagy együtt valakivel valahol, ha fényképet tesztek fel arról facebookra?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megleptem egy balatoni ballonozással. Feltúrbóztam egy rózsás ággyal a szálláson, illetve pezsgővel, és elvittem a kedvenc éttermem. Utána pár nappal megkérdezte, hogy szégyellem-e. Mondtam, hogy nem. Azért kérdezte, mert nem raktam fel a vele készített közös képünket netre. Én a magánéletemet nem akartam sose reklámozni, face nélkül is voltak kapcsolatok.


Szóval nagyon kiakadtam, és úgy érzem feleslegesen izgultam, hogy minden tökéletesen alakuljon a kiránduláson. Ti mit szóltok ehhez, hogy egy fénykép a facebookon alapozza meg az egészet?


2019. máj. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
29%
Én ugyan ilyen csalódott lennék,mint Te.Biztos képes lennék,csak aztán várnám utána,hogy mikor jön az ùjabb elégedetlenség.Amùgy tök mindegy ki szervezi a programot,vagy hova mentek.A fő gond hogy nem akarod majd pakolni ki a közös képeiteket.Ha azt megérti,hogy Te ezt nem akarod,akkor még lehet jó kapcsolat.Hacsak ki nem derül,hogy másban sem illetek össze.
2019. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit hoz a jövő, de ez a tüske már bennem marad.
2019. máj. 28. 20:24
 13/43 anonim ***** válasza:
56%
Egy időre,aztán ha a továbbiakban minden jól megy,akkor elhalványul.
2019. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Végül is... Csak ki tudja mennyire fogja értékelni a továbbiakban amit én szívvel-lélekkel
2019. máj. 28. 20:30
 15/43 anonim ***** válasza:
43%
Mivel ő a nő,ezért a helyedben hagynám,hogy ő szervezze a programot legközelebb.Nem mindig neked kell nagy parádés ötlettel előállni,és bizonyítani..Főleg,ha nem is értékelik.Mondom ezt nőként.
2019. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
#15! Kb. így vagyok most már ezzel.
2019. máj. 28. 20:39
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
Felejtős a csaj.
2019. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
75%
akkora elefántot csináltál ebből a bolhából, hagyd már szegény lányt, majd talál jobbat
2019. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen egyetértettem veled, eddig:

"másokkal rakok fel képet a napomba messengeren, de vele nem."

Na, ez így ebben a formában engem is zavarna. És zavart is az exemmel. Mégegyszer leírom:

Nem az zavart, hogy nem a facebookon éljük a kapcsolatunkat. Hanem hogy mindenkivel nyomatta a közös képeket, a közös posztolásokat, de velem nem. Na, ez elgondolkodtató...


A jelenlegi páromnak facebookja sincs már (illetve van egy kamu profilja eladásokhoz, fórumozáshoz képek nélkül, amiről én is tudok.

Evidens, hogy így nem kerül ki semmi. Én szoktam kirakni dolgokat, de közös képeket nagyon ritkán osztok meg, sőt, még magamról se sűrűn.

Így nem zavar az egész...

2019. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
81%
Én sem élem az életem a feszbukon, de ez engem is zavarna. Ha nem posztolsz alapvetően semmit senkivel, akkor elfogadnám, nincs ebben semmi. De így, hogy boldog boldogtalannal raksz ki képet, csak a barátnőddel nem, az nagyon kiábrándító és rosszul esne nekem is. Mert ez azt jelenti, hogy mindenkit felvállalsz, kivéve őt. 27/N
2019. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!