Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy csak akkor vagy együtt valakivel valahol, ha fényképet tesztek fel arról facebookra?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megleptem egy balatoni ballonozással. Feltúrbóztam egy rózsás ággyal a szálláson, illetve pezsgővel, és elvittem a kedvenc éttermem. Utána pár nappal megkérdezte, hogy szégyellem-e. Mondtam, hogy nem. Azért kérdezte, mert nem raktam fel a vele készített közös képünket netre. Én a magánéletemet nem akartam sose reklámozni, face nélkül is voltak kapcsolatok.


Szóval nagyon kiakadtam, és úgy érzem feleslegesen izgultam, hogy minden tökéletesen alakuljon a kiránduláson. Ti mit szóltok ehhez, hogy egy fénykép a facebookon alapozza meg az egészet?


2019. máj. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
62%

Nem cinizmus, de ha majd az esküvő, gyerek, stb is privát lesz, mellette meg a kocsma, buli, haveros képek ugyanúgy premier plánban, az is kissé furcsa...


De ezek szerint csak én vagyok úgy, hogy nincs többszáz facebook-ismerősöm, csak akiket tényleg ismerek, és nem pedig egyszer chateltünk valahol, vagy megadta a nevét valami buliban és bejelöltük egymást...

(A régi facebookomon voltak nekem is ilyenek. De meg is szüntettem azt a fiókot...)

2019. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Ott vannak például rokonok is, akikkel nem igazán tartom a kapcsolatot, de ha már ISMERŐSÖK, akkor ismerősnek vannak jelölve. De nem számít...
2019. máj. 29. 14:23
 43/43 anonim ***** válasza:
67%
Ha lány lennék nekem is rosszul esne, hogy minden xart kiraksz Face-re de engem nem. Nem attól jó a kapcsolatunk hogy kiraksz, de ilyen esetben az látszik hogy minden fontosabb mint én.
2019. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!