Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy csak akkor vagy együtt valakivel valahol, ha fényképet tesztek fel arról facebookra?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megleptem egy balatoni ballonozással. Feltúrbóztam egy rózsás ággyal a szálláson, illetve pezsgővel, és elvittem a kedvenc éttermem. Utána pár nappal megkérdezte, hogy szégyellem-e. Mondtam, hogy nem. Azért kérdezte, mert nem raktam fel a vele készített közös képünket netre. Én a magánéletemet nem akartam sose reklámozni, face nélkül is voltak kapcsolatok.


Szóval nagyon kiakadtam, és úgy érzem feleslegesen izgultam, hogy minden tökéletesen alakuljon a kiránduláson. Ti mit szóltok ehhez, hogy egy fénykép a facebookon alapozza meg az egészet?


2019. máj. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy ő már egyszer megégette magát azzal, hogy a pasija mindenkivel tett ki képet, csak vele nem. Aztán lebukott, hogy facen lànyoknak írogat, és persze azt állítja, hogy nincs barátnője.

Rengeteg ilyen van, nem egy-kettő.


Nekem az is gyanús, hogy itt hisztikézel, de az a végtelenül egyszerű megoldás nem jut eszedbe, hogy a kedvében járj, és kitegyél egy közös fotót. Ezek szerint fontosabb, hogy mit mutatsz idegeneknek magadból, mint az, hogy milyennek lát a barátnőd.


Nem lesz ez egy hosszú kapcsolat.

2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szimplán csak el akarom kerülni a kérdéseket, hogy na és mióta vagytok együtt stb.... Az, hogy srácokkal teszek fel a napomba képet ami ráadásul éltűnik, szerintem nem egy eget rengető dolog. Az viszont már inkább az, hogy a beled kiteszed valakinek, és egy szaros fotóra alapoz mindent.
2019. máj. 29. 00:56
 23/43 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom egyébként, hogy a Facebook tönkre vágja a kapcsolatokat, házasságokat...
2019. máj. 29. 01:13
 24/43 anonim ***** válasza:
75%

Eltűnik az is, nem?

Ha ennyire zavarnak a kérdések, akkor egyértelműen nem tervezel hosszútávra, és lejön, hogy dugdosni akarod, nyilván felmerül, ki elől...

(Emlékszem, volt ilyen szitum, jajj, ő nem tesz ki semmit... Na az a kapcsolat se tartott sokáig, 3 hónap után ✈️... Mint 🐈át 💩ni, bár hozzáteszem, nem ezért. De milyen érdekes, utána még az is kikerült neki egy halom képpel együtt, hogy "kapcsolatban vele:...", aki nyilván nem én voltam, viszont átfedés bőven volt... Egyre jobban megértem a csajt, hisztis meg te vagy.)

2019. máj. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
52%

Ezek szerint senkinek be se mutattad? Mert akkor is kérdezgetik, hogy mióta vagytok együtt.

Igaza van a lánynak. Titkolod, hogy együtt vagytok. Ez így gáz, függetlenül az okától.

2019. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
75%
Az nem.normalis, hogy amúgy fb ozol, töltesz fel képet, de őt nem vállalod fel
2019. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg az nem normális,hogy szerintetek az határozza meg az érzéseit a lány iránt,hogy tesz-e ki közös képet vagy nem.

Valószínű fb-n több ismerőse van,mint a való életben barátok,akikkel rendszeresen találkozik,és tudják van barátnője,sőt azt is,hogy ki az.És már találkoztak is akár.De ha nem az összeset ismeri,az sem nagy ügy,mert nincsenek is tùl rég együtt.Viszont fbn sok olyan "ismerős " van,aki annyira nem az.És gondolom nincs kedve a jaj barátnőd van,mióta,ki az,hány éves,mit csinâl,hol ismerkedtetek meg,és hasonló szinte egy évben egyszer vagy sosem találkozunk isnerősöknek a kérdéseire válaszolni.Csak meg kellene érteni a másiknak,hogy ez nála a privát privát szféra,és azért mert nem ordítja ki a világnak,hogy barátnője van,attól még szeretheti,kedvelheti.A a haverokkal sörözést,bulit kitenni sztem más.De ha nem értik egymást ebben,akkor másban se fogják.

2019. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
45%

"És gondolom nincs kedve a jaj barátnőd van,mióta,ki az,hány éves,mit csinâl,hol ismerkedtetek meg,és hasonló szinte egy évben egyszer vagy sosem találkozunk isnerősöknek a kérdéseire válaszolni."

=>

Milyen érdekes, mikor 1 év szingli élet után én kiraktam, hogy kapcsolatban vagyok, csak azok érdeklődtek, akikkel amúgy is beszélek, vagy azok szóltak be, akikkel ismerkedtem előtte, de végül nem alakult semmi...


Végülis lehet szó az utóbbiról, kell a tartalék, ha valami nem úgy történne, akkor lehet tovább ismerkedni a többiekkel, magyarázatok nélkül.

2019. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
20%
28# vagy kérdező nem a Te ismerőseiden osztozik,másokat ismer??Fb előtt hova volt kötelező felrakni,hogy kivel jár, hol járt?,Faliùjságra,iwiwen volt kötelező hirdetni?
2019. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
65%

Amùgy meg 2 hònapja vannak együtt.Jó hogy nem minden aktuális randipartneréről nem kell közös képet feltenni.

De vannak olyanok,akik egyszerűen ezt csak simán nem akarjâk megosztani mindenkivel.Akinek meg nincs közösségi oldala max az ùjságban vagy a hírekben tudná bemondatni.Vagy az meg csináljon egy fiókot ha már van valakije?

2019. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!