Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy csak akkor vagy együtt valakivel valahol, ha fényképet tesztek fel arról facebookra?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megleptem egy balatoni ballonozással. Feltúrbóztam egy rózsás ággyal a szálláson, illetve pezsgővel, és elvittem a kedvenc éttermem. Utána pár nappal megkérdezte, hogy szégyellem-e. Mondtam, hogy nem. Azért kérdezte, mert nem raktam fel a vele készített közös képünket netre. Én a magánéletemet nem akartam sose reklámozni, face nélkül is voltak kapcsolatok.


Szóval nagyon kiakadtam, és úgy érzem feleslegesen izgultam, hogy minden tökéletesen alakuljon a kiránduláson. Ti mit szóltok ehhez, hogy egy fénykép a facebookon alapozza meg az egészet?


2019. máj. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
59%

#28: TE hány ismerősödre írtál rá, hogy mióta vannak együtt?

Van pár ismerősöm, de soha nem is láttam ilyet.


Olyat viszont nem is egyet, aki úgy bukott le, hogy több vasat tart a tűzbe, hogy facebookra kikerült egy kép. De olyat is, amikor gyanús lett, hogy semmi nem kerülhet ki kettejükről, pedig a srác amúgy a széklete színét is kiposztolna minden reggel. A csaj meg kicsit elkezdett nyomozgatni, és egyből lebukott.


Itt is egyértelmű, hogy nem vállalja fel, valamiért titkolja, hogy együtt vannak.

2019. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs fbm.Amikor volt,akkor viszont láttam rendszeresen mikor emberek különböző képek alatt nyüszögték el bánatuk az épp aktuális kérdezőnek.De amùgy sem mindenki olyan,mint Te vagy én.
2019. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
63%

#29

Ez arra irányult, hogy ez a kérdezősködés csak egy gyenge kifogás. Nem hollywoodi sztár a kérdező sem, hogy mindenki őt interjúvolja, ha kikerül egy szaros kép a csajával.

És mégegyszer leírom, nem az a probléma, hogy NINCS felrakva kép. Hanem rohadt szar érzés lehet, hogy mellette viszont mindenki mással van...

Ha ennyire központi személy a kedves kérdező, hogy mindenki rászállna, akkor a többi poszt miatt is meg kell hogy kérdezzék, nem?


Most akkor vagy él valaki életet a facebookon, vagy nem, egyikkel sincs gond.

A gond az, mikor valaki mindenki mással mutatkozik, minden lehet nyilvános, de a saját kapcsolatát nem vállalja fel.

Bele lehet itt magyarázni sokmindent. De ilyenkor általában olyan ok van a háttérben, ami negatív hatással bírna a kapcsolatra, így a főhős kitalál minden szart, kifogásokat keres....

2019. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

31# De ha neked nem lenne fbd,vagy a társadnak,akkor hogyan köteleznéd,hogy minden ismerőse tudja 2 hónapja j@rtok.Köremailre kényszerítenéd?

Olyan ez mint amikor valaki nem szereti,ha lefotózzák,de a másik mégis a képre kényszeríti.Amitől aztán még rosszabbul érzi magát.De igazad van,ha a tegnapi kutyaetetés,bulizâsról van kép,akkor a wczésről is kell hogy legyen,meg az ùj barátnőről is.

2019. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
#34: pont ez az, hogy az új barátnő és a reggeli xarás került egy lapra.
2019. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Mert minda kettő privát szféra erősen.
2019. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
66%
Amùgy meg pont ilyen amikor két olyan ember kerül össze,akik nem hasonlóan gondolkodnak.És képtelen megértwni,hogy nem ugyan ùgy értelmezi a privát szót,ahogyan ő.
2019. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
68%

"De ha neked nem lenne fbd,vagy a társadnak,akkor hogyan köteleznéd,hogy minden ismerőse tudja 2 hónapja j@rtok.Köremailre kényszerítenéd?" => #19 válasz pont az enyém, ahol írtam, hogy a páromnak nincs normális facebookja.

Igen, az gáz, hogy a haverok meg a buli tartozik mindenkire, a barátnőt meg meg ne lássák, hogy VAN....

2019. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ha vannak haverjai akkor meglátták,mert bemutatta vagy fogja,tehát ha nem is gyakran de személyesen tudnak találkozni.Minek kéne ezt pluszban még a közösségi oldalon is reklámozni a többi 300 ismerősnek?Mert az emberek többsége nem arra kíváncsi mi van vele,hanem hogy van barátod,barátnod stb...
2019. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Nem kell egymásnak esni emberek. :)

Hosszútávra tervezek/terveznék vele (össze költözés, ha működik a kapcsolat később is, stb...) barátoknak bemutattam élőben, osztálycsoport chatbe küldtem magunkról közös képet, mert közeli ismerősök. De kiver a víz attól, ha valaki random rám ír egy sziát évek után például, és ennyi. Ja, és nem, nem tartok több vasat a tűzben, ez tőlem távol áll. Köszönöm a válaszokat! :)

2019. máj. 29. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!