Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés előtt állunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt állunk. Nem lenne igazságosabb, ha fizetésarányosan osztanánk meg a költségeket?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve járunk és most szeretnénk összeköltözni. Ő 400.000-et keres tisztán. Én egyetemista vagyok, részmunkaidőben dolgozom. 80.000-et keresek. A párom felesben akarja fizetni az albit és a rezsit meg az egyéb költségeket. Természetesen nem gondoltam, hogy ingyen laknék nála, de ő eddig is albiban lakott, nem hiszem, hogy akkora különbséget okozna neki anyagilag a jelenlétem. Gyakorlatilag minden pénzem elmenne, amit megkeresek. És akkor miből vegyek ruhát, alapkozmetikumokat, és egyáltalán bármit ami nem a lakhatáshoz kapcsolódik? Egyértelmű, hogy ilyen feltételek mellett nem fogok vele összeköltözni. Rosszul esik a hozzáállása.

21L és 30F


2019. máj. 30. 16:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
58%

A pasid fizesse, teljesen!

Diák vagy, neked első a tanulás!

Majd ha dolgozni kezdesz, akkor dobj bele.


Férfi vagyok, engem zavarna, ha elvenném a diáklány barátnőm pénzért. A pasid felnőtt, jól keres, kibírja!

2019. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
62%
Cseréld le ezt a verebet! Ez nem férfi!
2019. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudja, hogy 80 ezred van, akkor ő nem akar összeköltözni, és azt akarja, hogy ezt te mondd ki.
2019. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%

HOPPÁ!!!


A 13. mond valami!


Tényleg gondold át!!!

2019. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 lilla64 ***** válasza:
54%
Mégis,hogyan gondolta,hogy felesben fizetitek,amikor neked ennyivel kevesebb a jövedelmed? Csak épp egy minimális összeget kellene kérjen ha becsületes lenne.
2019. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem telik rá, nem kell vele összeköltözni. Nőként mondom, hogy ez élősködés, amit akarsz. Neked nem tanították meg, hogy arra költs, amire van pénzed?
2019. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
45%

#16 Neked se jutott el, hogy a pasi akarja így, és inkább úgy döntött a kérdező, hogy nem költözik össze? Teljesen jogosan?

(Én se tenném így.)

2019. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem értem, hogy Te miért jöttél össze ilyen emberrel és fordítva sem értem miért jött össze egy ilyen férfi egy ilyen lánnyal. Az egyiknek van pénze a másiknak nincs! Teljesen értelmetlen. Nem vagyok annyi idős, mint a párod, de olyannal aki tanul nem jönnék össze bármilyen kedves és aranyos pont a fennálló dolgok miatt! Dolgozol keresel 80 ezret, ami szép és jó, de mindennapi életvitelhez kevés. A párod helyében nekem meg nem menne a dolog, mert gyakorlatilag majdnem eltartottként jössz ki a helyzetből. Egyszerű számítása egy albérletnek. Tegyük fel, amit mondtál, hogy 480 ezret kerestek együtt. Tehát a fizetéseket ha felosztom arányosan úgy jönne ki, hogy a dolgok 5/6át a párod fizeti 1/6át pedig te. Na most az albérlet mondjuk 100 + rezsi ha jól beszélek mondjuk, de csak számolás szintjén. Most akkor a párod ebből fizessen 83 ezret te meg 17et. Rezsi mondjuk legyen 30, amely 30ból a párodnak ez 24 ezerbe kerülne neked pedig 6 ezerbe. Ha ezt így nézem nekem sajnos bármilyen kedves aranyos lennél, ne haragudj, de nem költöznék össze veled albérletbe hogy 107 ezret mondjuk én fizessek, pusztán csak azért, mert veled vagyok. Nyilván ragozhatom a dolgot, hogy akkor a kaja 1/6át állnád csak te. Magyarán mondva majdnem, hogy eltartott vagy. Én pedig felnőtt fejjel nem akarok senkit se eltartani, ez alól kivételt képez, ha a párom elveszti a munkáját, megváltozik az egészségügyi állapota, vagy gyereket nevelünk! Rád sajnos egyik sem igaz! De ehhez is nekem az kell, hogy évek óta együtt legyünk. Ezen meggondolásaim alapján ti nem vagytok egymásnak valók, de igazat nem adok sem neked sem a párodnak, mert a kapcsolatotok alapja meggondolatlan. Egyikőtök sem tudja mit akar a másiktól. Te sokat vársz el ő pedig sajnos leállt egy gyerekkel. Patt helyzet. A helyetekben ennek a kapcsolatnak véget vetnék, vagy, ahogy más is írta nem kell összeköltözni, de én a véget vetés mellett állnék ki, mivel 21 vagy feltételezem 2-3 éved még hátra van, ami nekem nem kivárható időt jelentene. A másik dolog meg az, amit hosszabban kifejtettem. Sajnálom, ha demotiváló és kiábrándító voltam, illetve frontális választ kaptál, de a realitás talaján meg kell maradni!
2019. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mi az igazságos. Az a lényeg, mi az élhető, kivitelezhető megoldás.
2019. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a kérdezőnek pl abszolút nem az élhető kategória lenne ez az összeköltözősdi...
2019. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!