Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés előtt állunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt állunk. Nem lenne igazságosabb, ha fizetésarányosan osztanánk meg a költségeket?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve járunk és most szeretnénk összeköltözni. Ő 400.000-et keres tisztán. Én egyetemista vagyok, részmunkaidőben dolgozom. 80.000-et keresek. A párom felesben akarja fizetni az albit és a rezsit meg az egyéb költségeket. Természetesen nem gondoltam, hogy ingyen laknék nála, de ő eddig is albiban lakott, nem hiszem, hogy akkora különbséget okozna neki anyagilag a jelenlétem. Gyakorlatilag minden pénzem elmenne, amit megkeresek. És akkor miből vegyek ruhát, alapkozmetikumokat, és egyáltalán bármit ami nem a lakhatáshoz kapcsolódik? Egyértelmű, hogy ilyen feltételek mellett nem fogok vele összeköltözni. Rosszul esik a hozzáállása.

21L és 30F


2019. máj. 30. 16:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
67%

Meg is érteném szerencsétlent, sza..rrá lett savazva, pedig egyáltalán nem a gold digger kategória. Na mindegy, ebben az országban nem meglepő ugye... Amikor a suttyóság találkozik a rosszindulattal...


Kérdező, ne hallgass a tipikus magyar emberekre. Még ne költözzetek össze, ráértek még. A pasid is tudta, amikor összejött veled, hogy nem az ő korosztálya vagy, következésképp tud várni rád.


56 százalékos, te nem szeretheted a nyelveket, mert a magyart sem tiszteled. Előbb a saját anyanyelveden tanulj meg írni és olvasni, aztán jöhet a kínai meg a többi.

2019. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
27%
Az a meglepő, hogy egyből az országot kezi szidni a sok nyomorult senkiházi.
2019. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!