Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés előtt állunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt állunk. Nem lenne igazságosabb, ha fizetésarányosan osztanánk meg a költségeket?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve járunk és most szeretnénk összeköltözni. Ő 400.000-et keres tisztán. Én egyetemista vagyok, részmunkaidőben dolgozom. 80.000-et keresek. A párom felesben akarja fizetni az albit és a rezsit meg az egyéb költségeket. Természetesen nem gondoltam, hogy ingyen laknék nála, de ő eddig is albiban lakott, nem hiszem, hogy akkora különbséget okozna neki anyagilag a jelenlétem. Gyakorlatilag minden pénzem elmenne, amit megkeresek. És akkor miből vegyek ruhát, alapkozmetikumokat, és egyáltalán bármit ami nem a lakhatáshoz kapcsolódik? Egyértelmű, hogy ilyen feltételek mellett nem fogok vele összeköltözni. Rosszul esik a hozzáállása.

21L és 30F


2019. máj. 30. 16:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%

#26

Hülyeség. Mármint alapjáraton értem, mire gondolsz, de a jelen helyzetre ezt nem lehet ráhúzni, mivel ha utánaszámolsz, kijön, hogy az előbb lett egyetemista, minthogy randizni kezdett volna Szarrágó Jancsival.

A te nézeted szerint borítani kéne az egyetemet, hogy fifty-fifty alapon menjen. Hát ez is nagyon igazságos lenne...


Szarrágó Jancsinak is ott a lehetőség, ha annyira túlteng benne az igazságérzet, ne kezdjen (majdnemhogy) tinilánnyal, hanem válasszon felnőtt, dolgozó nőt a korosztályából, akivel lehet 50-50%-ozni. Problem solved.

2019. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj hogy te se érted.

Igazságos ha mindenki ugyanannyit tesz bele.

Kész. Ezen lehet vitatkozni de mégiscsak sértené az egodat ha másnak több járna mint neked.

Nem írtam hogy boritsa az egyetemet ezt te találtad ki (ha teves az infom pls mutasd meg hol irtam) . Ha egyetemre jár és nem tudja megtermelni a feltételeit az együtt élésnek nem költözik össze a pasijaval.

Én pl megtehetem hogy új autot vegyek, szoktam is venni.de nem futja sugarhajtomuves repülőre pedig tetszik és akarok , nem pattogok hogy ez igazságtalan.


Ha nem tudja megoldani nem oldja meg. Sokan vannak itt akik szeretnének otthonról költözni de nem futja rá mégse igazsagtalanoznak .


És még egy szosszenet arrol hogy a pasija mit fizet...

O egyetemre jár a pasija még finanszirozza.

Ha szetmennek akkor a pasija megkapja a csaj diplomájának a ráeső részét ?

Mert ugye ő alta? Vagy csak a nő megy és viszi mert igazságos hiszen neki jár ?



Továbbra is fenntartom azt, hogy a csaj párjanak jogában áll dönteni a saját pénze felől és az az igazságos ha ő dönti el mire költi nem más.

2019. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, eddig a kérdezőt se zavarta a korkülönbség, mert ő érettebb a koránál.

Választania kell, hogy mi a fontosabb. Felnőtteset játszani egy 30 éves, jól kereső férfi mellett. Vagy megmaradni diáknak. Egyszerre mindent nem lehet.

21 évesen ráér még összeköltözni.

2019. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
50%

#31 vagyok.

Ezt hajtom mióta, hogy itt az a megoldás, ha ők ketten NEM költöznek össze.

De honnan tudjátok, nem a pasika találta ki ezt az egész összeköltözősdit? Nem túl életszerű, hogy a csaj odaállt elé "figyelj, költözzünk össze és tartsál el, mert én egyetemre járok "...


Egyszerűen ha valami nem kivitelezhető, azt nem szabad erőltetni. Azzal meg nem hiszem, hogy valaki felnőtteset akar játszani, hogy kapcsolata van. Írta, hogy akkor nem költöznek össze. Neki így nem éri meg. A pasasnak meg úgy nem éri meg. Kompromisszumnak helye már nincs. Azt, hogy innentől mi lesz velük.... A szakítás sem kizárt...

2019. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
9%

" de nem költöznék össze veled albérletbe hogy 107 ezret mondjuk én fizessek, pusztán csak azért, mert veled vagyok"


Ebben van valami, de egy dolog elkerülte a figyelmedet: A pasi eddig is albérletben lakott. Tehát a bérleti díj így is, úgy is ketyegett neki. Max. a rezsi az, ami változik a kérdező odaköltözésével. (Már ha szigorúan a lakhatást vesszük.)

2019. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
75%

Ja, tehát a vonaton is ingyen utazunk mert a vonat úgyis arra megy.

Értem ....

2019. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
55%
#34 azért felnőtteset játsziki, mert úgy lenne "önálló háztartás", összeköltözősdi, hogy gyakorlatilag a pasija tartaná el. De így, hogy a pasinak ez nem pálya, mindjárt nem is olyan jó móka az összeköltözés.
2019. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
53%

#37

Jogos. De fordítsuk meg a dolgot (nem a vonatos példa, ne forgassuk ki):

A pasi albérletben lakik amúgy is. Ha Ő találta ki, hogy a csaj költözzön hozzá, akkor azt is mondhatjuk, azért akarja, hogy az ő költségei feleződjenek, hogy neki könnyebb legyen.

Innen is nézhetjük a dolgot, és akkor megintcsak ott vagyunk, hogy persze, hogy mindenki a saját malmára hajtaná a vizet.

2019. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésből nem derül ki, kinek az ötlete volt az egész. És ha most a kérdező elkezdi erőltetni, hogy a pali ötlete volt, az már nem lesz hiteles.
2019. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
A kérdező nagy valószínűséggel semmit nem fog már ide írni....
2019. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!