Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék elmenni nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni nyaralni vagy kikapcsolódni, de nejem miatt nem tudok. Kapok itt segítséget vagy ötletet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pánikbeteg és nem bírja a meleget, 1 éve vagyunk együtt azóta be vagyok börtönözve, mert a városból sem mehetek jóformán ki, mert ő rosszul lesz, távolság pánikja van. Munkámmal kapcsolatban is kellett volna atmenni másik városba szerszámokat venni de nem tudtam mert ő rosszul lesz... A váláson gondolkozok, itt vagyok 29 éves ffi, és még annyi helyre el szeretnék menni de így nem tudok... Vinnem öt is de hiába ha nem akar jönni de jóformán nem is örül neki... Csak a válás segítene, ötlet?

2019. jún. 7. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nme tudtad? Nem derült ki, hogy nem mentetek soha sehova? Randiztatok????
2019. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%

Szóval, 1 éve vagytok együtt, de már a feleséged. Minek jöttél össze ilyen emberrel? Sőt, minek vetted el?

Edd meg, amit főztél.


De most komolyan. Egy ilyen beteg embernek segítség kell, odafigyelés, törődés, szakember segítsége, de te egy újabb negatív vagy és leszel az életében, mert úgyis elválsz tőle, reménykedett benned, hisz nem hiába vetted el őt feleségül. Most meg eldobod, mint egy rongyot.


Itt az egészben te vagy a legrosszabb. Ő csak beteg, ebből adódóan ő nem tud reálisan se gondolkodni, se létezni. Te lennél számára egy kapaszkodó, de te őt inkább eldobod. Néhány d..gásra jó volt, meg már elmondhatod, hogy voltál férj, de hát így minek?


Egy meggondolatlan döntés volt részedről, és így még mélyebbre fog a csaj süllyedni. És ebben te is részes vagy.

2019. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy nem derült ki? :D
2019. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem lehet egy ilyen bajt észrevenni? Mondjuk az én figyelmem ki van élezve, mert van a közeli családomban pszichés beteg, így feltűnik minden apró jel már kezdetben, és megszólal a vészcsengő, na de szerintem hosszú távon ilyeneket nem nagyon lehet eltitkolni, hacsak nem túl gyorsan ugrottatok bele a házasságba.

Még fiatal vagy, ha nem akar gyógyulni, azt mondom, válj el, és legközelebb jobban figyelj párválasztáskor. Ha akarna gyógyulni, akkor azért lenne megoldás, csak ahhoz neki is partnernek kéne lennie. Ha mellette maradsz, gyereket ne csináljatok így, mert szenvedni fog.

2019. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg egyedül, akkor hogy dolgozol?

És ő hogy dolgozik?

Hogy tudtál most ideirni? Nincs melletted nem látja...?

Vagy hogy működnek a mindennapok?

Esku nem tudom elkepzelni.

2019. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Az anyjával vannak ketten egy egyéni vállalkozásban, így ő mindig mellette van amég én nem megyek érte munka után. Nem, nem derült ki mert az összes randi az ő városában volt, aztán gyors osszekoltozes és ment minden. Talán tényleg nem kellett volna beleugrani hanem jobban megismerni. Panelban lakunk, a parkolóba is mondanom kell h lemegyek mert kész van ha nem talál... Durva. Nagyon sok energiám van segítség kepp a gyógyulásába de minden egyes elutazási kísérletre h mondom neki mindig van egy negatív bunkó megnyilvanulasa. 1evig nem tudtam a szulovárososmba hazamenni mert nagy cirkuszokat vágott... Nem sok ereje van gyógyulni, de a bunkozas az megy ha el szeretnék menni valahova. Gyereket már nem szeretnék tőle, ilyen nőtől nem...sz lenne maga a katasztrofófa, de ezt meg is mondtam neki. Mondtam hogy ki fogok törni ebből a börtönből, vagy vele vagy nélküle megyek tovább, napi szinten rátérünk már erre a témára.
2019. jún. 7. 12:42
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire súlyos a helyzet, és nincs gyerek, akkor lépj addig amíg te is bele nem kattansz. Teljesen nonszensz amit csinálsz.

Értem én, hogy segítségre van szüksége, de ha nem akar tenni semmit akkor nincs mit tenni. Költözz el, és add be a válást. Amíg tényleg el nem cseszed te is a saját életed.

2019. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Már csak rajtad múlik, meddig maradsz ebben. De ha nem is tesz ellene, akkor ez így értelmetlen.
2019. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az a baj kicsit érzem magamon h kezdek bezárkózott lenni, mintha, mert én nem ilyen vagyok ugye. Tudom, már csak rajtam múlik. Pár hónap ezelőtt idegi rosszullét jött rám mert már nem akarok itt lenni, tudom én vagyok a kuki h eddig nem léptem de én is olyan vagyok h kitartok a végsőkig h ne legyek annyira szomorú utána.
2019. jún. 7. 13:05
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
És sose utaztatok el kettesben? Vagy mentetek át egy várossal arrébb? Bocs, de te hibáztál, így hogy lehet valakit elvenni???
2019. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!