Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék elmenni nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni nyaralni vagy kikapcsolódni, de nejem miatt nem tudok. Kapok itt segítséget vagy ötletet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pánikbeteg és nem bírja a meleget, 1 éve vagyunk együtt azóta be vagyok börtönözve, mert a városból sem mehetek jóformán ki, mert ő rosszul lesz, távolság pánikja van. Munkámmal kapcsolatban is kellett volna atmenni másik városba szerszámokat venni de nem tudtam mert ő rosszul lesz... A váláson gondolkozok, itt vagyok 29 éves ffi, és még annyi helyre el szeretnék menni de így nem tudok... Vinnem öt is de hiába ha nem akar jönni de jóformán nem is örül neki... Csak a válás segítene, ötlet?

2019. jún. 7. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

"Nem, nem derült ki mert az összes randi az ő városában volt, aztán gyors osszekoltozes és ment minden"


Mi az, hogy nem derült ki???? Mi a fenéről beszélgettetek ti? Hogyan ismertétek meg egymást?

Egy ilyen betegséget NEM LEHET eltitkolni, rettentően vak volták, hogy semmit nem vettél észre, és erről megint nem a csaj tehet, hanem te. Egy ilyen betegséget még leplezni se lehet.

Mit nem lehet azon észrevenni, ha az egyik fél lelki és pánikbeteg?

Nagyon hiányos a tudásod.

2019. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt pár éve egy olyan időszakom, amikor nem tudtam feldolgozni a folyamatos traumákat (halálesetek a családban stb) és nagyon durva pánikrohamaim voltak már attól is, ha egyedül voltam itthon.

A sarki közértbe nem tudtam lemenni, mert szédültem, nyomott a mellkasom, zsibbadt a kezem, minden bajom volt.


Elmentem az orvosomhoz, aki komolyan elbeszélgetett velem (nem írt ki semmilyen nyugtatót, hiába kértem), mondhatjuk letolt nagyon. De ez kellett ahhoz, hogy észhez térjek. A férjem is mellettem állt végig és kirángatott ebből. Hiába mondtam, hogy nem akarok menni, azt mondta muszáj.


És 2 éve semmi bajom.


Ezt csak azért meséltem el, hogy érzékeltessem, hogy ha valaki KI AKAR ebből törni, akkor ki is fog. Ha nem is megy önerőből, akkor segítséget kér, elfogadja más (főleg a férje) segítségét.


Nálam az is fontos szempont volt, hogy az én hülyeségem/gyengeségem miatt ne keserítsem meg annak az életét is, akivel együtt élek.


A te feleségedben ez nyilván nincs meg a leírtak alapján...

2019. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van igazság. Nem bántani akarom saját párom de sok jó és hasznos van amiket írtatok válaszként. Köszönöm mindenkinek, megprobalok vele megegyezni, ha nem akkor meg két külön út hogy mindenki ki tudjon teljesedni a saját maga módján.
2019. jún. 7. 14:06
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Naa neee, ilyen a mesében nincs. Három randi után elvetted, vagy hogy?? Tavaly 40 fokban nem derült ki, hogy nem bírja a meleget? Vagy akkor nem ismerted?

Minek vetted el? Akkor jó bulinak tűnt, hogy ilyen alacsony fenntartású nő, akivel nem kell utazgatni meg bulizni? 😂

2019. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
Aki még nem volt pánikbeteg nem biztos,hogy tudja,milyen érzés,hogy már attól is félsz,hogy mikor jön ki újra.Na de ha valaki elhagyja magát,az nem is fog meggyógyulni!A párod gyenge,nincs akarata és neked legyen lelkiismeret furdalásod??Mit tesz a gyógyulásért?Ja,semmit..Elhagyja magát,visszahúz téged ez nem fair.Beszélj vele,ha nem tesz semmit,otthagyod,mert egy életünk van..
2019. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Új fejlemény! Újra iszik a nejem és anyós após mar, kibeszél és szóba nekemjön indokolatlanul. Innen azonnal el kell válnom már kezdek begojózni!!!!!
2019. jún. 17. 22:44
 27/27 anonim ***** válasza:

Válás, költözés AZONNAL! Senki és semmi nem ér annyit hogy rámenjen a te életed is.

Lezárni az egészet, elfelejteni.

Sürgősen lépj!

2019. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!