Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim és az exe - csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?

Figyelt kérdés

közel 1 éve élünk együtt, megtudtam a pasim anyjától, hogy a párom együtt töltötte az éjszakát állítólag filmnézéssl az excsajával, akivel miattam szakított annak idején.


az alábbi párbeszéd játszódott le köztem és a párom anyja között:


Én: Nem tetszik tudni, hol van D. (a párom)? Nem veszi fel a telót.


Ő: Szerintem még alszik, mert hajnalig filmeztek.


Én: Hogyan? Kivel?


Ő: Hát feljött Cs. (pasim exe), és elkezdtek mozizni, éjjel 3-kor, mikor megébredtem, még nagyban ment a nappaliban a tévé...



Tudni kell, hogy egy nagy házban együtt lakik a párom, az anyja és én. Én aznap éjjel lánybúcsún voltam egy barátnőm esküvőjére készülve.


Szerintetek ez rendben van? Nem tudtam arról, h. Cs-t felhívta magához a pasim, és együtt töltötték, még ha filmnézéssel is az éjszakát.



2019. jún. 7. 14:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

# 9 ha van valami, amit utálok, azok az emberek, akik orákulumnak képzelik magukat, és kinyilatkoztatnak, mint te.



Tényszerűen nem állíthatsz valamit, ha nem tudod a részleteket. Én sem tudom.


Van olyan, hogy az ártatlanság vélelme.


Az a tény, hogy az anyja házában volt együtt a nővel, és a nappaliban, nem pedig a fenti szobában voltak, úgy, hogy közben az anya ott közlekedett körülöttük, legalábbis megkérdőjelezi a te fölényes és mindentudó kijelentésedet.


Nem örülök, hogy ez történt, de eszem ágában sincs 100%-ra venni, hogy dugtak.

2019. jún. 7. 14:48
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

#1

Én pont fordítva közelítem meg a dolgot, de a végeredmény ugyanaz...

Teljes mértékben jóban vagyok az exemmel, akár még egy filmet is megnéznék vele, de soha nem így, hogy éjszaka édeskettesben, pláne nem a párom háta mögött.... Ez így nagyon gyanús, valószínűleg tényleg nem csak filmeztek. :(

2019. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
48%

Én kérek elnézést azért mert te ennyire naiv és buta vagy. :D

Mit mondjak, mit szeretnél hallani?

Nem csinált a pasid semmit, csak filmeztek barátilag.

Jah nem...

Úristen... :DDD

Már maga a tény is instant bann, hogy az exével haverkodik a hátad mögött. Az meg pláne hogy egész éjjel "filmeztek".

De ha te ennyire liberális vagy akkor semmi gond már mondtam.

A fxt hisztizel akkor.

2019. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Az anya szerint Cs. a délutáni órákban érkezett (tehát nem éjjelre lett odarendelve), segített neki befejezni a sütést, és kora este ültek le egy filmmaratonra.
2019. jún. 7. 14:55
 15/55 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom, nem szeretek ilyen rosszindulatú dolgokat írni, de szomorú, hogy nem veszed 100%ra, hogy dugtak. Ne viccelj.

Igen, valószínű csak filmeztek úgy, hogy egymáshoz se értek sőt szándékosan az ágy két végébe húzódtak.

Mit tud ez a pasi, hogy ennyire vele akarsz maradni, hogy ilyen hülyét csinálsz magadból magad előtt is?

2019. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

# 15 persze, hogy nem veszem 100%-ra, mert nem vagyok olyan buta, hogy kizárólag az érzelmeim vezessenek, a tények megismerése fontosabb.


Azért, mert itt pár kommenthuszár meg akarja mondani a tutit, látatlanban, attól én még lehetek más állásponton.


Hogy 100% dugtak-e, azt csak a Jóisten tudja, de ti nem.

2019. jún. 7. 15:15
 17/55 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint neked oké viselkedés? Vagy az oké hogy az excsajjal kapcsolatot tart? Vagy az oké, hogy áthív hozzátok csajokat?


Ha ez velem történt volna, már a kerítésen díszelegne a feje a 'páromnak'.


Neked kell tudni mi fér bele a kapcsolatba. Nálam az kivágná a biztosítékot ha abba a házba hívná az exet, ahol én is lakom. :)

2019. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs de ha ilyen hülye vagy meg is érdemled hogy átverjenek. Nyald annak a seggét aki megcsalt, és nézesd magadat továbbra is hülyének. Aztán ne csodálkozz ha majd kihasználtan eldob téged az exéért vagy más nőért.
2019. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Tények?

Nekem eddig a sztoriból amik ténynek tűnnek:

- a pasid más csajjal töltötte az éjszakát

- aki mellesleg az exe

- és erről az egészről elfelejtett szólni neked, előre is és utólag is

Nálam egy ilyen után még akkor is rezegne a léc, ha egyébként 1000% lenne, hogy nem volt ennél több.

2019. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
75%

Látom az öntudatod nagyobb mint az eszed.

Csak nem érted, hogy tök mindegy hogy dugtak-e vagy sem. (igen)

ártatlanság vélelme... legalább ne lennél rá ilyen rohadt büszke hogy átbacctak.

Baj hogy kimondtuk a valóságot!?

Ha ennyire mellbevágó minek írtad ki ezt a kérdést!???

Szerintem gondolkodj el az életeden és ezen a kapcsolaton.

2019. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!