Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim és az exe - csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?

Figyelt kérdés

közel 1 éve élünk együtt, megtudtam a pasim anyjától, hogy a párom együtt töltötte az éjszakát állítólag filmnézéssl az excsajával, akivel miattam szakított annak idején.


az alábbi párbeszéd játszódott le köztem és a párom anyja között:


Én: Nem tetszik tudni, hol van D. (a párom)? Nem veszi fel a telót.


Ő: Szerintem még alszik, mert hajnalig filmeztek.


Én: Hogyan? Kivel?


Ő: Hát feljött Cs. (pasim exe), és elkezdtek mozizni, éjjel 3-kor, mikor megébredtem, még nagyban ment a nappaliban a tévé...



Tudni kell, hogy egy nagy házban együtt lakik a párom, az anyja és én. Én aznap éjjel lánybúcsún voltam egy barátnőm esküvőjére készülve.


Szerintetek ez rendben van? Nem tudtam arról, h. Cs-t felhívta magához a pasim, és együtt töltötték, még ha filmnézéssel is az éjszakát.



2019. jún. 7. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint neked oké viselkedés? Vagy az oké hogy az excsajjal kapcsolatot tart? Vagy az oké, hogy áthív hozzátok csajokat?"


Nem oké, azért írtam ki a kérdést!


És ami még nem oké, látatlanban okoskodni és 100%-ra megmondani a tutit, ahogy itt sokan teszik.


Azt mondom, nem oké, de azt is mondom, hogy nem vagyok jós és ti sem, és vegyetek visszább az arcotokból, hogy mint Isten kinyilatkoztattok valamit, amit valójában nem tudtok.

2019. jún. 7. 15:42
 22/55 anonim ***** válasza:
46%

Te tényleg ennyire ostoba vagy!?

TÖK MINDEGY HOGY DUGTAK-E!

Pff...idióta pcsa....

2019. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem oké, akkor minek írod ki a kérdést?


Tovább intézkedés a beszélgetés vagy pattansz onnan.


Miért ismeretlen emberekre bizod az életed?


Légy felnőtt...

2019. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

"TÖK MINDEGY HOGY DUGTAK-E!"


Nincs igazad!



Egy megcsalás és egy baráti filmnezés között óriási a különbség!

2019. jún. 7. 15:47
 25/55 anonim ***** válasza:
72%
Neked már az is rendben van hogy az exszel filmeztek? Exekkel nem tartunk fent semmilyen kapcsolatot normális esetben. De van olyan érzésem hogy ez a kérdés kamu, ilyen hülye, mint a kérdező nem lehet valaki.
2019. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
73%

Babám...


Ex mellett nincs csak BARÁTI filmezés. A barátnál egy ex több, hisz együtt voltak.

De ha csak barát miért nem szólt róla hogy megy filmezni?


Sajnos az exnek mocskos dolgokat tudnak csinálni annak érdekében hogy visszanyalják magukat. :)

2019. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
88%

Álljunk meg egy ásónyomra. :D

Szóval neked tökéletesen belefér, hogy a "pasid" az egész éjszakát az exével töltötte "barátilag" a tudtodon kívül...

Jah értem...nincs miről beszélni.

Jó éjszakát. :D

2019. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

"Exekkel nem tartunk fent semmilyen kapcsolatot normális esetben."


Rengeteg ember van, aki tartja a kontaktot az exével, egy diákszerelmemmel én is tartom a mai napig.


Problémásnak tartom, hogy a tudtom nélkül találkozott az exével.


Ami miatt fel vagyok háborodva, hogy itt szinte mindenki készpénznek veszi, hogy szexeltek.


Az ilyen tudálékos, magukat megfellebbezhetetlen megmondóemberektől behányok.


A tények arról szólnak, hogy az anya jelenlétében, ill. szomszédos nappaliban filmeket néztek, és a barátom nem kérte meg az anyját, hogy ez maradjon titokban.


Az anyja elég vallásos, és rossz néven vette volna, ha azok ketten a tilosban járnak.



De teljesen természetes hangon mondta, hogy filmeztek.

2019. jún. 7. 15:56
 29/55 anonim ***** válasza:
67%

Lehet hogy 1000-ből egy eset vagyok, de azért leírom a tapasztalatom.

Bár nem vagyok baráti viszonyban az exemmel, de rosszban sem vagyunk. Mondhatni kedves ismerős. Egyszer úgy alakult, hogy abban a városban ragadtam ahol ő lakott (és senki mást nem ismertem onnan) és nem tudtam hazamenni. Felajánlotta hogy aludjak nála. Este megnéztünk egy filmet, aztán aludtunk, külön szobában. És ennyi.


Kérdező, az viszont tényleg problémás hogyha a párod szándékosan hívta az exét, hogy amíg te nem vagy ott, ne legyen egyedül. Készpénznek én sem veszem hogy lefeküdtek az anyuka előtt, de ha a lány ott töltötte az éjszakát, akkor csak nem a naplaliban aludtak.

Szerintem mindegy mit gondol a párod arról, hogy birtoklási vágyad van, nagyon nem oké amit csinált és beszélned kéne vele róla.

2019. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, értsd már meg, hogy mellékes, hogy szexeltek-e.

Igen, nagy különbség van egy megcsalás és egy baráti filmezés között. Teljesen igazad van. Viszont ha csak barátilag akarok valakivel filmezni, azt miért titkolnám el a párom elől?

2019. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!