Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim és az exe - csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?

Figyelt kérdés

közel 1 éve élünk együtt, megtudtam a pasim anyjától, hogy a párom együtt töltötte az éjszakát állítólag filmnézéssl az excsajával, akivel miattam szakított annak idején.


az alábbi párbeszéd játszódott le köztem és a párom anyja között:


Én: Nem tetszik tudni, hol van D. (a párom)? Nem veszi fel a telót.


Ő: Szerintem még alszik, mert hajnalig filmeztek.


Én: Hogyan? Kivel?


Ő: Hát feljött Cs. (pasim exe), és elkezdtek mozizni, éjjel 3-kor, mikor megébredtem, még nagyban ment a nappaliban a tévé...



Tudni kell, hogy egy nagy házban együtt lakik a párom, az anyja és én. Én aznap éjjel lánybúcsún voltam egy barátnőm esküvőjére készülve.


Szerintetek ez rendben van? Nem tudtam arról, h. Cs-t felhívta magához a pasim, és együtt töltötték, még ha filmnézéssel is az éjszakát.



2019. jún. 7. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

De hát nem aludtak, hanem filmet néztek!


A lány hazament a 4:40-es busszal (az anyától tudom), a párom gondolom utána került csak ágyba, mert mikor reggel 9 után hívtam, az anyja azt mondta, hogy alszik.

2019. jún. 7. 16:10
 32/55 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta el, ez igaz, de az eltitkolás akkor lenne, ha megkérte volna az anyját, hogy maradjon ez titokban.
2019. jún. 7. 16:11
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tudod mit... akkor magyarázd ki, nem nekünk lesz rossz.

Sok boldogságot. :))

2019. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom röviden tömören! Bazira hülyének néznek téged!
2019. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vegyük, hogy oké, csak filmeztek és semmi hátsó gondolat nem volt - akkor miért nem mondta el neked?! Ha nincs mit takargatni, miért nem beszélte meg veled? Emiatt gyanús.


30n

2019. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyors szexet 10 perc alatt össze lehet hozni, és még izgalmas is, hogy titokban kell csinálni.

Ne vedd készpénznek, hogy hajnali 4.40-ig csak ültek egymás mellett, bambán...

2019. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk. Hallani akartad azt amit te már eldöntöttél, hogy ez így rendben van és semmi baj nincs, nem erősítettünk meg ebben és háborogsz na ez a hányinger keltő.


Vagy kamu kérdés vagy akkora szerencsétlennek gondolod saját magad, hogy nem hiszed el, hogy kaphatsz a (valószínűleg) hűtlen párodtól jobbat.

Mert, ha benyeled, ha nem, ha 100% nem is, de 99%, hogy ők nagyon is jól érezték magukat hajnalig.

2019. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Te minek tetted fel a kérdést, ha rohadtul nem érdekel senki véleménye?
2019. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Érdekel a vélemény, azért tettem fel, mert sztem sem okés, ami történt.


De ugyanúgy nem okés készpénznek venni, h. szex is volt.

2019. jún. 7. 16:52
 40/55 anonim ***** válasza:
74%

Te miről beszélsz egyszer írtam neked az első oldalon.


De többen is leírták nem vagy normális, ha nem érted meg, hogy ez a sunyulás az ex barátnővel semmiképpen nem oké!

2019. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!