Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim és az exe - csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?

Figyelt kérdés

közel 1 éve élünk együtt, megtudtam a pasim anyjától, hogy a párom együtt töltötte az éjszakát állítólag filmnézéssl az excsajával, akivel miattam szakított annak idején.


az alábbi párbeszéd játszódott le köztem és a párom anyja között:


Én: Nem tetszik tudni, hol van D. (a párom)? Nem veszi fel a telót.


Ő: Szerintem még alszik, mert hajnalig filmeztek.


Én: Hogyan? Kivel?


Ő: Hát feljött Cs. (pasim exe), és elkezdtek mozizni, éjjel 3-kor, mikor megébredtem, még nagyban ment a nappaliban a tévé...



Tudni kell, hogy egy nagy házban együtt lakik a párom, az anyja és én. Én aznap éjjel lánybúcsún voltam egy barátnőm esküvőjére készülve.


Szerintetek ez rendben van? Nem tudtam arról, h. Cs-t felhívta magához a pasim, és együtt töltötték, még ha filmnézéssel is az éjszakát.



2019. jún. 7. 14:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 Rockarc ***** válasza:
70%

Kislany. Ertsd meg, vannak dolgok, amk nem fernek bele egy parkapcsolatba. Aminek az atlepese voros vonal, es a legtobb embernel azonnali szakitook. Az exxel valo filmnezegetes is, ami a tudtod nelkul zajlik a tavolletedben. Tok mindegy, hogy volt-e sex, vagy sem.


Itt igazabol rajtad mulik, hogy a "nem oke" dolgot mennyire veszed komolyan. Ha te olyan alacsonyan huzod meg a vonalat, hogy ez meg belefer, az a te dolgod. De egeszseges onbizalommal biro no, ugy kiadna a parod utjat, ahogy illik. Kicsit gondold at a magad helyzetet, valamiert te tulzott ragaszkodast mutatsz, ami baj. Nagyon fuggsz a sractol, amiert nem mered elengedni. Latatlanban mondom, hogy fogsz talalni nala jobbat. Ha megis a folytatas mellett dontesz, akkor sem lesz mar minden a "regi".


Kihasznaltak, ezt te is tudod. Ezt fogalmaztad meg "nem okenak", es a kerdes kiirasat is ez motivalta. Sokszor a kulso szemlelo jobban atlatja a dolgokat, mint az, aki benne van. Te a felmento korulmenyeket keresed, mert az erzelmeid elhomalyositjak az ertekiteletedet. Jobb lenne, ha egy kicsit most egyedul maradnal, es atgondolnad azt, hogy mik azok a dolgok, amiket toleralni akarsz. Szerintem ilyen helyzetbe te nem akartal kerulni.


A srac meg egy kreten allat. Olyan merteku sertes az, amit veled tett, hogy le se lehet irni. Ha a kommentelok indulatosak, az ezert van.


43F

2019. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
80%
:(
2019. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?"


A válaszolók 90 %-nak legalább durva, de te minden szavaddal a párodat véded, így téged ez nem sokkolt annyira szerintem. A kérdést felesleges volt viszont ki írni ha minden rendben a lelki világoddal és a tényekkel.

2019. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

Az egészben nekem az a legfurább, hogy azt állítod, nem tudtál róla, hogy beszélnek.

Nem tűnik fel, hogy ebben is hazudott?

Hidd el, 1 év óta is ugyanúgy beszélnek meg lehet mást is csinálnak...

Nem hiszem, hogy random felhívta 1 év után, hogy nincs az asszony, gyere filmezni

2019. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

"segített neki befejezni a sütést, és kora este ültek le egy filmmaratonra."


Szóval bejáratos a pasid házába a mai napig ilyen családias eseményre is, hajnalig kettesben filmeznek és te ezekről nem tudsz, nem mondja el, és véded a pasid?

Az anyja sem szól neked vagy legalább a fiának, hogy ez nem okés?

Nem lehet, hogy anyuka jobban kedveli az exet, és szeretné, ha ő kerülne vissza?


EZ nagyon nagyon nem okés helyzet.

2019. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!