Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim és az exe - csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim és az exe - csak szerintem durva, ami történt?

Figyelt kérdés

közel 1 éve élünk együtt, megtudtam a pasim anyjától, hogy a párom együtt töltötte az éjszakát állítólag filmnézéssl az excsajával, akivel miattam szakított annak idején.


az alábbi párbeszéd játszódott le köztem és a párom anyja között:


Én: Nem tetszik tudni, hol van D. (a párom)? Nem veszi fel a telót.


Ő: Szerintem még alszik, mert hajnalig filmeztek.


Én: Hogyan? Kivel?


Ő: Hát feljött Cs. (pasim exe), és elkezdtek mozizni, éjjel 3-kor, mikor megébredtem, még nagyban ment a nappaliban a tévé...



Tudni kell, hogy egy nagy házban együtt lakik a párom, az anyja és én. Én aznap éjjel lánybúcsún voltam egy barátnőm esküvőjére készülve.


Szerintetek ez rendben van? Nem tudtam arról, h. Cs-t felhívta magához a pasim, és együtt töltötték, még ha filmnézéssel is az éjszakát.



2019. jún. 7. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vélemény érdekel, ha eddig senkié sem tetszett??? Egyedül az a vélemény tetszene neked amit elterveztél, hogy hallani szeretnél.


"Jaj hát miért csinálsz ebből akkora ügyet, a párod csak kicsit magányos volt, senki nem tudott nála aludni csak a volt barátnő aki ugye másodlagos, mert te nem értél rá aznap ezért kellett vele lennie. Szegény, milyen rosszul érezhette magát, inkább el se mondta."

2019. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
40%

Egy picit durva, szerintem is.

De nyilvanvalo, hogy a gyakorin olyan dolgokat itel "egyertelmuek" egy csomo ember, amiken en csak tatom a szam. En nem gondolnam a SAJAT baratomrol (hogy a tied milyen, azt nem tudom), hogy szexelt volna.

Az en pasim is csinalt mar ilyesmit, eleinte en is kiakadtam rajta, de rajottem, hogy tok huseges, vagyis foleg oszinte, ugyhogy el is mondana, ha szexelni akarna az exevel:D De mi sokat beszelgetunk a poliamoriarol is.


Szerintem nem vezet sehova, ha tarsadalmi konszenzusok alapjan (i.e. az ilyesmi "rendben van"-e) probalod felepiteni a sajat kapcsolatodat. Kzdjetek ures lappal, beszeljetek meg a sajat hataraitokat, szabalyaitokat, es akkor jobban meg lehet bizni abban, hogy a masik betartja oket.

2019. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
65%

Na akkor szerintem nem szexeltek.

Csak filmeztek de annyira hirtelen és váratlanul allitott be Cs. hogy a párodnak nem volt ideje szólni meg amúgy se akart a lánybúcsúban zavarni telefonálgatással.


Anyuka meg aludt ugyan, de ha szexeltek volna film közben arra biztos felebredt volna!


Szóval szex tenyleg kizarva! Csak bocsáss meg neki hogy nem tudott szólni neked, ennyi.


Sok boldogságot nektek! ;-)

2019. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
58%

"Utána feküdtünk csak le, hogy Cs. elköltözött tőle, utána kezdtünk csak el járni."

Hát, én ebben a brazil szappanoperában csak a szegény (állítólag vallásos) mamát sajnálom, vetésforgóban adják egymásnak a kilincset a csajok. Amint az egyik kicuccol, költözik be a másik, gondolom a hócipője tele, hogy állandóan az épp aktuális nőt kénytelen kerülgetni, aki bónusz őt hívogatja, ha a pici fiát nem éri el, mert az excsajjal folytatott maratoni filmeste kimerítette a teremtés koronáját. Főnyeremény egy pali lehet. jön még a folytatás, hozzam a popcornt? Jómagam sem vagyok egy konzervatív szülő, de avval a nagyobbik 19 évesem is tisztában van, hogy nem fogja sem most, sem a jövőben tartósan itt parkoltatni a csajokat, mert ha úgy érzi szükséges, szívesen megjegyzem majd a nevüket és ebéddel is megkínálom bármelyiket, de gurulós bőrönddel ide nem jön egyik sem, az hótziher... A pasid anyja meg állításod szerint még vallásos is, nagyon boldog lehet akkor, bár végülis az ő nevelése...

2019. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

# 44 Te most projektálsz, és ennek nem sok köze van hozzám, amiket írsz, az rólad szól, a te szorongásaidról azzal kapcsolatban, ha a gyereked becuccoltatná a párját.


Mi már túl vagyunk a 30-on, saját keresettel, külön lakrésszel a házon belül.

2019. jún. 7. 17:52
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, ahogy érzed. Ettől függetlenül nem szorongok, ilyesmitől meg pláne, szoronganom attól lehetne, amitől tartok, vagy amire nincsen ráhatásom, beleszólásom, tőlem függetlenül alakulhatna. Ez a dolog nem ilyen. Ez egy egyszerű tény, amit eldöntöttünk (persze lehet egyet nem érteni, de a családnak evvel nincsen gondja, hasonlóan gondolják maguk is, más véleménye meg ugye nem releváns) így nyilván sem feszültséget, no pláne szorongást nem okoz. Persze a kérdésed nem is erre irányult, így nincs értelme tovább taglalni sem, rátok tartozik, ahogyan az is, mi az, amit a kapcsolatodban még tolerálsz és mi az, amit már nem.
2019. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Igazából a történet nekem nem kerek.

Van olyan, hogy az exek barátok maradnak, ez akkor működik, amikor rájönnek, hogy emberileg passzolnak, de párkapcsolatilag már nem. Viszont egy ilyen barátság az gondolom nem suttyomban megy, hanem nyíltan. Tehát te tudtál róla, hogy jóban vannak? Ha jól veszem ki a szavaidból akkor meglepődtél. Nekem pedig ez a nem okés rész.

Ha barátok miért nem szólt a párod róla? Vagy arról, hogy akkor áthívja?


Érdemes lenne ezekre rákérdezni. Ez elég fura.

2019. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy tartják a kapcsolatot, le is hidaltam tőle, mert már az is furcsa, hogy nő szóbaáll még párommal, mivel énmiattam dobta őt.
2019. jún. 7. 18:56
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Az a tény, hogy az anyja házában volt együtt a nővel, és a nappaliban, nem pedig a fenti szobában voltak, úgy, hogy közben az anya ott közlekedett körülöttük, legalábbis megkérdőjelezi a te fölényes és mindentudó kijelentésedet.



Nem örülök, hogy ez történt, de eszem ágában sincs 100%-ra venni, hogy dugtak."



Mindenképpen olyan dolgot csinált ,aminek te nem örültél, és még csak nem is említette meg, itt nem a szexről van szó, ha nem hogy egyáltalán nem kérdezett meg tőled semmit.De amennyire véded kár volt feltenni a kérdést , mehettek hármasba is szerintem.

2019. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Na térjünk a lényegre. Pároddal beszéltél erről? Csak hátha tisztába tudod tenni a dolgokat.....
2019. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!