Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (Picit hosszú, de pörgős szöveg)

Figyelt kérdés

Van egy házam. Párom nálam lakik, dolgozni jár. Nekem pályakezdőként nincs állandó munkahelyem, szülői támogatásból élek még pár hétig. Mivel nem sokat kapok szülőktől, ezért néha a páromra vagyok szorulva anyagilag, de nem közös kasszán vagyunk, így minden vásárlásnál kiszámolja az én részem és felírja tartozásba. Mivel itthon vagyok így a tipikus háziasszony munkát végzem, amit már nagyon unok. Mennék már dolgozni, hogy legyen pénzem és hogy ne mindig mindent nekem kelljen megcsinálni itthon, hanem feltudnánk osztani a házimunkát és cserélgetnénk a folyamatokat.

Minden egyes nap mosogatok, főzök, kiszolgálom az uram,de ezzel semmi bajom hisz párjaként ez a dolgom.

Nos a problémám az, hogy pár napja elkezdte mondani, hogy ő tart el engem ezért elvárja, hogy patyolat rend legyen mire hazaér és meglegyen főzve. Egyrészt nem teljesen ő tart el ha úgy nézzük, mert felírja a tartozásokat, másrészt nem lenne neki több ha most albérletbe kellene mennie innen. Reggel felkelek 10 óra fele, mivel rossz alvó vagyok és hajnali 2-3-ig nem szoktam aludni, aztán megkávézok, megetetem az állatokat és rendbeszedem magam, ezzel eltelik még egy óra. Aztán ott vagyok, hogy kaját kellene csinálni. Olyan 2-3 óra fele kész szokott lenni a kaja. Utána együtt eszek párommal, mert megvárom hogy hazaérjen és 4óra fele már mosogatom a tegnapi mosogatnivalót. Utána csinálom a többi általános takarítást és késő délutánra én már el vagyok fáradva. Gerincproblémám van így éjszakára a sok hajulgatástól mindig fáj a hátam. Egyszerűen bele vagyok fáradva ebbe az állandó monoton egyhangú életbe. Nem nekem való ez az életmód.

Amiket itt leírtam mind megbeszéltem a párommal, de nem birunk dűlőre jutni és azóta is veszekszünk. Szerinte elvárható lenne, hogy takarítok, főzök és este fáradtan még egy szex is belefér. De én úgy érzem kezdek belefáradi, mert amint kiveszek egy nap "pihenőt", már másnapra úszik a lakás és utána kell majd egy hét, hogy utolérjem magam. Bevallom néha úgy érzem könnyebb lenne nekem nélküle, mert akkor saját magamra kellene főzni és elég lenne magam után pakolni. Nem lennék anyagilag se rászorulva, csak jobbank látom azt, hogy mivel vele élek, vagyis inkább ő velem, így előbb kérek tőle kölcsönt úgymond, mint a szüleimtől

Külső szemmel ti ezt az egészet hogyan látjátok? Hogyan tudnánk kijönni ebből? Nekem tényleg nincs több energiám. Depressziós is vagyok már egy éve és pánikbeteg. De próbálom menteni a menthetőt.



2019. júl. 16. 01:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos mondod neki, hogy menjen el, és nem vesz téged komolyan. Soha nem fogod tudni kitenni, ha arra vársz, hogy 120 ezres albérlet árak mellett összejöjjön annyi pénze, hogy ki tudja fizetni a kauciót és el tudjon menni albérletbe.

De, el tud költözni a szüleihez, mert más vàlasztása nincs. Aztán hogy onnan hova tovább és miből, az nem a te dolgod.


Azért leszel egyre depressziósabb, mert te is érzed, hogy csapdában vagy. Csak nem mered meglépni az egyetlen dolgot, ami ki tud húzni.

Megvárod, amíg az ágyból kikelni se lesz kedved? Vagy amíg őfelsége talál helyetted egy csajt, akihez odacuccolhat?

2019. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradjatok együtt. Ez nem kapcsolat. A lakótársad csak.
2019. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Lehetne Benned annyi életösztön, hogy nem ezt a parazitát véded a saját egészséged, életed kárára. Lehet, hogy ez a pszichés probléma befolyásolja a tisztánlátásod is, de értsd meg, itt mondjuk neked kórusban, hogy ennek az élősködőnek Te egy grammig nem számítasz, a végletekig kihasznál, és még Te gyakorolnál kegyet? Ráadásul úgy, hogy ez az egész szituáció minden problémád forrása, Te magad is belátod!

Nem pszichiátria kellene neked, hanem pszichoterápiára kellene menned, mert az sem százas, hogy nem elég, hogy ő ki akarja veled nyalatni a..., de te is ragaszkodsz hozzá, hogy nyald. Most még látod, hogy ez nem normális, de ha a tettlegesség helyett hagyod húzódni, akkor ez a féreg a normális együttérzés és együttműködés helyett csak ki fogja használni a fizikailag és lelkileg meggyengült állapotod és úgy manipulál majd kedvére, hogy pikk-pakk benne vagy egy tipikus bántalmazó pszichózisban. Már most megvan a bántalmazott kapcsolat több jellemzője nálatok! Ne akarj ilyenbe belekerülni, mert idegroncsként végzed. Kérj segítséget a kidobására, mert magától nem fogja hagyni magát, megjátssza majd hogy nem talál albérletet, meg hogy jaj ő mostantól jófiú lesz, akár el is mosogat egy tányért, meg amúgy is annyira imád, vagy éppen fizikai bántalmazásba torkollik a dolog. Az ilyeneknek vannak eszközeik és nincsenek gátlásaik.

2019. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Remelem, azzal tisztaban vagy, hogy forditott helyzetben o mar a nyakadnal fogva cseszett volna ki az utcara, szarva arra, hogy hova tudsz menni.
2019. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor a te házadban lakik, de te tartozol neki? Miért is? Mert mosod a gatyáit? Állatokat gondozol? Főzöl? Mosogatsz? Meg még a házi örömlány is te vagy? Kicsit ki van nyalva a segge, én úgy érzem.

Ezért vagy te depis, meg szorongó. Mondom, állj elé és közöld hogy ő jött ide, nem te hozzá. Ha zsarol a pénzzel, akkor sem kell bevenni, te többet tettél a kapcsolatba mint ő aki semmit nem segít otthon mint egy "Kiskirály."


Rúgdki keress másikat. Itt kellene kezdeni. Párkapcsolatban nincs olyan hogy Te meg Én. Olyan van hogy Mi. Ha akkora fillérb.xó akkor tartsa meg a pénzét. De akkor tartsa is fenn magát egyedül. Te meg hagyod magad szívatni. Kinek is van ház a feje felett? Hát akkor? Örüljön hogy van hol laknia.

2019. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy hiába mennél vissza az orvoshoz nem érne el semmit mert a gondod nem tűnik el. A gyógyszer csak elnyomja a bajodat de a forrása ott marad. Mond meg a pasidnak komolyan ülj le vele beszélni hogy ezt te befejezted és szakítani akarsz kap egy hónapot (csak mert te nem akarod utcára tenni de ő tuti megtenné veled) hogy tünjön el onnan. Ha nem akkor rá hívod a rendőröket mert gondolom nincs oda bejelentve. Vagy áthívod szüleidet hogy paterolják ki.
2019. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

1: ember vagy és sokat érsz.

2: nem kell kirúgni, hogy az utcára kerüljön. Szakíts vele és maradhat nálad lakbér fejében. De onnantól kezdve nem mosol vagy főzöl rá. Oldja meg.

3: abszolút kihasznál.

4: Értékes vagy!! Ennél sokkal jobb élet jár neked.

2019. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, ő fizet neked lakbért? Én kérnék. Aztán kiröhõgném és elküldeném a p! csába, lakjon, ahol akár, meg akivel akar. Hallgass rám.
2019. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény, nem tud hova menni. XD Dehogynem.
2019. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy rosszul, mert érzed, hogy manipulálnak, hülyének néznek.

Amíg nem változtatsz, nem dobod ki az embert, ez csak rosszabb lesz.

A saját házadban érezheted magad megtűrt személynek...ez mi ? :OOOOOOOOOO

Kapj már észbe !!!!!!!!!!!

2019. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!