Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (Picit hosszú, de pörgős szöveg)

Figyelt kérdés

Van egy házam. Párom nálam lakik, dolgozni jár. Nekem pályakezdőként nincs állandó munkahelyem, szülői támogatásból élek még pár hétig. Mivel nem sokat kapok szülőktől, ezért néha a páromra vagyok szorulva anyagilag, de nem közös kasszán vagyunk, így minden vásárlásnál kiszámolja az én részem és felírja tartozásba. Mivel itthon vagyok így a tipikus háziasszony munkát végzem, amit már nagyon unok. Mennék már dolgozni, hogy legyen pénzem és hogy ne mindig mindent nekem kelljen megcsinálni itthon, hanem feltudnánk osztani a házimunkát és cserélgetnénk a folyamatokat.

Minden egyes nap mosogatok, főzök, kiszolgálom az uram,de ezzel semmi bajom hisz párjaként ez a dolgom.

Nos a problémám az, hogy pár napja elkezdte mondani, hogy ő tart el engem ezért elvárja, hogy patyolat rend legyen mire hazaér és meglegyen főzve. Egyrészt nem teljesen ő tart el ha úgy nézzük, mert felírja a tartozásokat, másrészt nem lenne neki több ha most albérletbe kellene mennie innen. Reggel felkelek 10 óra fele, mivel rossz alvó vagyok és hajnali 2-3-ig nem szoktam aludni, aztán megkávézok, megetetem az állatokat és rendbeszedem magam, ezzel eltelik még egy óra. Aztán ott vagyok, hogy kaját kellene csinálni. Olyan 2-3 óra fele kész szokott lenni a kaja. Utána együtt eszek párommal, mert megvárom hogy hazaérjen és 4óra fele már mosogatom a tegnapi mosogatnivalót. Utána csinálom a többi általános takarítást és késő délutánra én már el vagyok fáradva. Gerincproblémám van így éjszakára a sok hajulgatástól mindig fáj a hátam. Egyszerűen bele vagyok fáradva ebbe az állandó monoton egyhangú életbe. Nem nekem való ez az életmód.

Amiket itt leírtam mind megbeszéltem a párommal, de nem birunk dűlőre jutni és azóta is veszekszünk. Szerinte elvárható lenne, hogy takarítok, főzök és este fáradtan még egy szex is belefér. De én úgy érzem kezdek belefáradi, mert amint kiveszek egy nap "pihenőt", már másnapra úszik a lakás és utána kell majd egy hét, hogy utolérjem magam. Bevallom néha úgy érzem könnyebb lenne nekem nélküle, mert akkor saját magamra kellene főzni és elég lenne magam után pakolni. Nem lennék anyagilag se rászorulva, csak jobbank látom azt, hogy mivel vele élek, vagyis inkább ő velem, így előbb kérek tőle kölcsönt úgymond, mint a szüleimtől

Külső szemmel ti ezt az egészet hogyan látjátok? Hogyan tudnánk kijönni ebből? Nekem tényleg nincs több energiám. Depressziós is vagyok már egy éve és pánikbeteg. De próbálom menteni a menthetőt.



2019. júl. 16. 01:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

De tud hova menni, csak nem akar. Kènyelmes neki az ingyen kèró, ahol mèg ki is nyaljak a S..gèt. Menjen vissza a szüleihez, előtte is ott èlt, vagy keressen magának albit. Oldja meg! Felnőtt ember! Ne te keseregj azon is hova megy még mit kezd magával. Az már az ő dolga. Megmondod, hogy van 1 hónapja elcuccolni, utána ha nem teszi meg, a rendőrökkel viteted el. Ennyi.

Èn azt gondolom, hogy a depressziódak köze van ehhez, hogy a párod által sz.rba se vagy vève. Nem vagy megbecsülve. Hiába szedsz gyógyszereket, a problèma nem fog megoldódni, mert a problèma ez a kapcsolat, amiben èlsz.

2019. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Te meg kezd el irni a lakbér tartozását
2019. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd írd meg mi történt. Drukkolok neked.
2019. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, nagyon nehéz lehet most neked! De, ahogy itt mindenki egyöntetűen írta, ez a férfi tesz téged tönkre, és nem a depresszió. A depresszió a tünet, az oka a férfi, a "párod" szörnyű dolog ezt felismerni, sajnos ez a kapcsolat taszít téged a posványba, elnyom és tapos.

Azt lehet tudni, eddig mennyi "tartozást" írt fel? Különben ez vicc, te meg kérj lakbért, hát eszem megáll, mit képzel magáról?

2019. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, meg leszel kövezve. Végül is ingyen él valahol, ahol az történik, amit ő akar. Ha a szülők adnak a lánynak pénzt, az az ő dolguk, de nyugodtan lehet mondani akkor erre, hogy a csaj nem ingyenélő, hisz van bevétele a szülei által. Nem lehet azért sem ingyenélő, hogy nem csinál semmit, hisz adja a pacáknak a kaját, a tiszta ruhát és a nyugodt otthont. Tehát az ürge ingyen él kényelemben a csaj házában és semmit sem csinál. Ha értelmesen olvastad volna, akkor még állatok is vannak nekik, ami kemény meló. Bár az ilyen fotelhuszár honnan is tudhatná? Tehát a csaj adja a kérót ingyen, a cselédmunkát ingyen, miközben van bevétele, a pacák meg tesped a jóban. Hova kéred a követ?
2019. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
19%
Én azért szeretnék olyan pasit, aki mellett a csak annyi a dolgom, hogy tiszta otthonba érkezzen haza.
2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Depresszió 😂 meg hatfájas a hajolgatástól 😂 ez lesz ha anyuci-apuci mindent a segge alá tol a kis hercegnőnek nehogymár neki dolgoznia kelljen 😂 szegény csávót is jól bepalizta azt még hükyére is veszi 😂 én már úgy kiraktalak volna mint macskát sz@rni 😆 a munka büdös otthon meg tegyen rendet a palid 😆 az is jó hülye lehet
2019. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy törölve lett az a komment, amire válaszoltam. Nem kellett volna törölni. A 63%-os meg megérdemli a sorsát, bármiben is van, mert ömlik belőle a szemét rosszindulat.
2019. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam vele beszélni de nem sokra jutottam. Azzal kezdte,
2019. júl. 19. 12:30
 30/31 A kérdező kommentje:

Tehát azzal kezdte, hogy meg sem akart hallgatni. Elment és beszólt, hogy nem kíváncsi a hülyeségeimre. Aztán csak addig mentem utána amíg meg nem kezdtük beszélni. Már feljött az is, hogy akkor fizessen lakbért, meg akkor éljen itt úgy, mintha csak egy szobabérlő lenne. De igazából én nem erre vágyom. Mondtam neki, hogy én egy felnőtt komoly párkapcsolatra vágyom és nem egy fiúra, aki dirigálhat meg élvezheti a jót én meg lelkileg szenvedjek folyamatosan. Igazából sokra nem jutottunk a beszélgetéssel de következő alkalommal majd még megpróbalom vele megbeszélni mi legyen akkor.


A bioritmusom meg picit javult. Nyugtató teát kezdtem inni és meglátogattam a rokonokat, hogy ne legyen itthon időm agyalni és stresszelni magam. Végre el tudok aludni és időben fel tudok kelni, ezáltal a házimunkát is el tudom dél-1 óráig végezni. Bár nem tudom meddig lesz ez így.

2019. júl. 19. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!