Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ffi többet keres nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ffi többet keres nem ugy lenne korrekt hogy többet tesz a közösbe?

Figyelt kérdés

Az exem is es a baràtom is azt csinalja ha a leendö családra gyüjtünk a közösbe egy petákkal sem tesznek többet hanem maguknak félre. (Az exem a különbözetet pl magára szorta, uj ruhàk, dràga napszemüveg, hangtechnika), a mostani meg az anyja házára gyüjt pluszba mert a nevére irattàk a szülök es ugy éli meg az a sajàt háza de felsö szintet is csinalni akar nekik, mindezt folytatva ha gyerekünk is lenne szoval a sajat gyerekere ill csaladjab se tenne többet mint amennyit en tudok-es ha pl 100 ezer lesz a gyedem akkor ö a 270 es fizujabol szinten csak 100 at tenne a csaladba)


Ez normalsi hogy komoly, azaz csaladalapitasra törekvö ffiak igy szàmolnak?


2019. júl. 22. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%

32/F

Komolyan mondom, minden alkalommal, amikor gyermekvállalásról van szó, úgy felhúzol, hogy egyszer meg foglak keresni, és bokán foglak rúgni.😀

Ha gyereket szül valaki egy rossz társnak, az ANYAGIAKAT tekintve tényleg egy szenvedés. Mondd el nekem, hogy mit csinálna a kérdező, ha egy 3-4 hónapos gyerekkel egyedül maradna. Nem fog munkát találni, a GYED meg két emberre max a lassú pusztuláshoz elég. Tudod, mit tenne? Eltűrné, hogy sz*rba se veszi a másik vagy hazamenne a szüleihez.

Kérdező, neked meg annyit, hogy nem kéne éveket pazarolnod valakire, akivel nem egyeztek. Ne hallgass 32/F-re, nem akkor kell ezen agyalni, amikor kerekedik a pocak, mert akkor már mindegy. Legyél határozott, olyan emberrel állapodj meg, akire lehet számítani. A pasidra nem lehet. Ha ennyire ragaszkodik az enyé- tiédhez, akkor a gyerek dolgai mind a tiéd lesz. Ahogy előttem is írták, neki nincs veszteni valója, ezért vágna bele ennyire könnyedén. Illetve van, csak még nem tudja, hogy gyereket csinálni a legkönnyebb része ennek az egésznek.

2019. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:

Nah felébredtek az értetlenjei is.

Nem 5 ször annyit keres hanem amug en a fel fizum leadom addig ö a negyedet ötödet


Az exem speciel munkanelkül volt amikor összejöttem vele igy is megbélyegez azzal hogy a penzre mennék


Nem az a lenyeg hogy prnzert szülnék hanem en amig relative mindenem beleadom a csaladba es relative a gyerekkel karriert is felad joforman egy nö addig a "caladfö"azon garasoskodik gogy neki több jusson az Ö életére meg anyja házára mig en a gyerekkel lyukas cipöben jàrnànk. Milyen màr ez? Tars az ilyen?

2019. júl. 22. 10:31
 53/73 anonim ***** válasza:
38%

Engedd el ezt a gyerekvállalás témát, nem neked való. Mivel nincs gyereked, fogalmad sincs az egészről. Elképzelsz dolgokat, amik a való életben egyáltalán nem úgy működnek, mint a képzeletedben.


A gyerek miatt nem kell lemondanod a karrieredről, miért kéne?! Mások is szülnek, nem te leszel az első. Vagy te úgy tervezed, hogy 18 év rabság jön a gyerekkel együtt? Ha jó vagy a szakmádban, a munkahelyeden szívesen fognak látni akár néhány hónappal a szülés után is, aztán tolhatod a karriered, amivel amúgy szinte semmit sem keresel, már ha neked annyira fontos a "karrier".


Anyagiakban sem úgy működik a dolog, mint a fejedben. Megveheted a gyereknek mindenből a legjobbat, hogy téged idézzelek, de a gyakorlatban rá fogsz jönni, hogy a játszótérrene nen Ralph Lauren pólóban és Burberry napozósapkában járnak a gyerekek iphoneX-szel a zsebükben.


Szóval szerintem jegeld a témát, mert sem a kapcsolatod, sem te nem vagy készen sem anyagilag, sem agyban a gyerekvállalásra.


Üdv,

egy anyuka, aki tolmácsol és fordít, plusz nyelvet tanít a gyereke mellett, amivel 4x annyit keres kb., mint te, mégsem RL-ben járatja a nap 24 órájában a gyerekét, pedig megtehetné.

Üdv a valóságban!

2019. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
37%

Neked az a társ aki többet keres és abból finanszírozza a cipődet? Te elvárod, hogy azért mert neki több pénze van többet is adjon azaz többel járuljon hozzá a közösköz. A közöshöz amihez ugyan úgy kellene mindkét félnek, de te nem akarsz többet adni bele, mert szaaarul keresel. Itt a hiba nem a srácnál van, nem ő a hibás amiért annyit keres amennyit. Te vagy a hibás, mert te vársz el olyat amit te nem tudsz teljesíteni. Nem őt kellene nyaggatni, hogy adjon már több pénzt, hanem neked kellene legalább az ő kereseti szintjéhez feljutni.


Vagy nekiállsz pénzt keresni te is vagy egy multimilliárdost vagy egy olyat mint te vagy akin nem lehet számonkérni a közösbe beadott pénzén felül maradó megtakarítását, mert nincs neki.

Én ezt tudnám, hogy azért rinyál a nőm, hogy én mire kőltök a közösön kívül és miért nem adok többet az ő javára is akkor már régen haza zavartam volna az anyjához.

2019. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
76%

"Az anyja meg az apja viszont már most a családja, amikor te még a fasorban sem vagy..."


És még akkor is a családjuk lesz, amikor kérdezővel szétmennek/elválnak...

2019. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Szoval egy csaladban normalis az hogy egyiknek semmilye a masik meg mellette sajat hàzat epit?


A valo vilag..

Nekem ne mondja senki azt hogy egy nönek gyerekkel meg gyerekekkel arany élete van anyagiakban. Ez NINCS igy. Minimum félév mig szoptat aztan 6 hosan adja bölcsibe mert apuka sajnalja a penzt tölük. De az 2. babàt is ugyanigy elvàrnà mint az elsöt. De anyuka meg gebedjen meg es szolgalja ki az uràt mert kevesebbet keres. Azaz hierarchia van mert a nl kevesebbet keres?


Én részemröl töröltem a kerdest. Szüljenek a nagypofaju pasik maguknak es essenek ök ki a melobol. Nem egy sir a neten ahol meghalt az anyuka hogy eletben maradni se tud gyerek mellett. Màs a komaban levö asszonyt pereli 100 ezres gyerektartasert.


Ugye egyböl mas lenne a helyzet ha a ffinek kellene kockaztatnia?

2019. júl. 22. 12:10
 57/73 A kérdező kommentje:

54 elözö kommentekben. Ha sok penzem lenne ilyen tars a nagy ö? Es ki is megy a penzre?

Nem a ffi aki magànak kaparja a gesztenyét a csaladjat hatterbe szoritva? Ilyen egy csaladfö?

2019. júl. 22. 12:13
 58/73 anonim ***** válasza:
15%

Visszakérdezek:


Ilyen egy szerető édesanya, mint te?


Szerintem nem.

2019. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
31%

54-es vagyok, és NŐ. Nem egy karrierista apuka, ahogyan azt te gondolod. :) És továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a fejedben nagy baj van, ha szerinted csak eg apuka kereshet jól, és építhet karriert, ami persze baba mellett lehetetlen.


Erre a kérdésedre pedig egyöntetűen megkaptad a választ:


"Szoval egy csaladban normalis az hogy egyiknek semmilye a masik meg mellette sajat hàzat epit?"


Nem, ez nem normális. Mindenki így gondolja. Viszont azt is leírta mindenki, hogy te a pasidnak jelenleg az aktuális csaja vagy, nem pedig a családja, így az is teljesen normális, hogy a családjára költi a pénzét, nem pedig rád, és a még kézzelfogható közelségben sem lévő gyereketekre.



"Nekem ne mondja senki azt hogy egy nönek gyerekkel meg gyerekekkel arany élete van anyagiakban. Ez NINCS igy. Minimum félév mig szoptat"


Írtam már, de leírom még egyszer, mert baromira lassú felfogású vagy: a gyereknevelés nem olyan, ahogyan az a te fejedben létezik! Az első kisfiamat 2 éves koráig szoptattam, most a második is 14 hónapos, és még mindig cicizik. És? Megáll az élet? Az, hogy 14 hónapos a kicsi, a nagy pedig 5 éves, se azt nem zárja ki, hogy szoptassak, se azt, hogy bejárjak dolgozni. Pénzből élünk, nyilván, de ha neked annyi sincs, hogy magad fenntartsd, ne a gyerkvállalásin gondolkkdj, hanem azon, hogy hogyan legyen elegendő pénzed. És ezt ne a pasik lehúzásával érd el, de persze az is járható út, csak a mostani hapsid erre nem vevő.


"anyuka meg gebedjen meg es szolgalja ki az uràt mert kevesebbet keres. Azaz hierarchia van mert a nl kevesebbet keres?"


Ez nettó hülyeség. Ha ilyen kapcsolatban élsz, az a te saját döntésed. Senki nem kényszerít egy ilyen férfi mellé.



"Ugye egyböl mas lenne a helyzet ha a ffinek kellene kockaztatnia?"


A gyerek csak a te fejedben kockázat, mivel önmagad eltartására sincs pénzed. A gyerek jobb helyeken öröm, normális szülő pedig egy szövegkörnyezetben sem említi a pénzzel, a kockázattal, meg a teher szóval!!!

2019. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
27%
Az a tanulság, hogy nem vagy elég jó bőr golddiggernek.
2019. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!