Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ffi többet keres nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ffi többet keres nem ugy lenne korrekt hogy többet tesz a közösbe?

Figyelt kérdés

Az exem is es a baràtom is azt csinalja ha a leendö családra gyüjtünk a közösbe egy petákkal sem tesznek többet hanem maguknak félre. (Az exem a különbözetet pl magára szorta, uj ruhàk, dràga napszemüveg, hangtechnika), a mostani meg az anyja házára gyüjt pluszba mert a nevére irattàk a szülök es ugy éli meg az a sajàt háza de felsö szintet is csinalni akar nekik, mindezt folytatva ha gyerekünk is lenne szoval a sajat gyerekere ill csaladjab se tenne többet mint amennyit en tudok-es ha pl 100 ezer lesz a gyedem akkor ö a 270 es fizujabol szinten csak 100 at tenne a csaladba)


Ez normalsi hogy komoly, azaz csaladalapitasra törekvö ffiak igy szàmolnak?


2019. júl. 22. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
0%
Tiszteletem a (fog) orvosoké. 2018-ban fizettem 3 milliót Magyarországon egy protkóért, ami 1 évet nem bírt ki. Idén Németorzágban 7000 eurót az abból helreállított 6 fog-tagért. A felő rész másik fele majd jöüvőre lesz cserélve. Szívem meghasad a kabzsiságotokért. Egy fogtechnikus keres Németországban 3000 euró bruttót. Neki fél napi munkája amit rámsóztok 7000-ért. Magyar fogtecnikus 2 napi munkájáért kap maximum 30.000 forintot + ti rádolgoztok max 8 órát a 3 misiért. Magyarországon seggemet műtettem huszon éve 30.000 zsebpénzért. Apámtól 57 éve a szülészdoki eltett 5000 forintot. ami akkor 2 havi jó fizetés volt. El is baxta a karom a kibaxott fogójával rendesen. Erről persze hallgatott, mint a sír.
2019. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
87%
Igen, van a fogorvos, meg a sebesz es szulesz mint halapenzes szakma. Az anesztes vagy mentos mikor es kitol kap halapenzt? Kabzsisag komolyan? Na latszik pl nyelvtanoran te nem nagyon figyeltel, pedig lehet akkor irni is tudnal. Idiota.
2019. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Idióta!

Én még kijózanodhatom.

2019. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!