Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ffi többet keres nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ffi többet keres nem ugy lenne korrekt hogy többet tesz a közösbe?

Figyelt kérdés

Az exem is es a baràtom is azt csinalja ha a leendö családra gyüjtünk a közösbe egy petákkal sem tesznek többet hanem maguknak félre. (Az exem a különbözetet pl magára szorta, uj ruhàk, dràga napszemüveg, hangtechnika), a mostani meg az anyja házára gyüjt pluszba mert a nevére irattàk a szülök es ugy éli meg az a sajàt háza de felsö szintet is csinalni akar nekik, mindezt folytatva ha gyerekünk is lenne szoval a sajat gyerekere ill csaladjab se tenne többet mint amennyit en tudok-es ha pl 100 ezer lesz a gyedem akkor ö a 270 es fizujabol szinten csak 100 at tenne a csaladba)


Ez normalsi hogy komoly, azaz csaladalapitasra törekvö ffiak igy szàmolnak?


2019. júl. 22. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 77% nem azt mondom, hogy nincs igazad sok mindenben, de kb annyi empátia van benned, mint egy amőbában.

Sok nő nem tud gyerek mellől visszamenni dolgozni. A sógornőmet kirakták a munkahelyéről pár hónappal azután, hogy visszament, mert a 3 gyerekből egy mindig beteg volt, és apuka nem volt hajlandó otthon maradni a beteg gyerekkel táppénzen

Nem mindenhol vannak ráérős nagyszülők, a kérdező keresetéből bébiszitterre nem fog telni.


Ami meg azokat az ostoba kommenteket illeti hogy csináljon másik diplomát, keressen másik munkát: ha mindenki így gondolkodna, nem lennének óvónők, védőnők, tanárok, szociális munkások, mentősök, tűzoltók, de valószínűleg irodai asszisztensek sem. Csak mérnökök, IT szakemberek, managerek, na az milyen világ lenne?Egy óvónő ne szüljön gyereket? Tényleg?

2019. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
75%

Azért azt imádom, hogy a férfi csak az anyagiakat centizi ki így, a házimunkát azt csinálja csak 90%-ban a nö, mert ö dolgozik és karriert épít.


Ülj le vele, kérdezd meg töle, hogy az anyagiakat hogy gondolja a gyerekvállalás után. Ha nem tetszik neki a közös kassza, akkor legyen csak mástól gyerekre. Remélem rátalál egy igazi golddigger. Jó ha az ember be tudja biztosítani magát a szülés elött némi tartalékkal, de ha a te keresetedet felemészti a közös élet, akkor erre esélyed sincs. A párod is megértheti, hogy neked ez mekkora kockázat.

2019. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
58%
Te ... A csávód is berak annyit a közösbe mint te. Nem hagyja hátra a gyerekét anyagilag. Pont annyit tesz bele mint te. Hogy a többi pénzével amit a képességeinek megfelelően keres ahhoz egyenlőre neked semmi közöd. Gondolom ha kellene a gyerekre majd plusz kiadás és nincs a közösben annyi, akkor megveszi neki a csaptelep árából amit a házba vett volna. Neked az a bajod, hogy te nem tudsz annyi pénzzel gazdálkodni mint ő. És ehhez a témához sehogy nem jön az, hogy esetleg neked mint anya kicsit többet kell törődnöd a gyerekkel (szoptatás, vigasztalás egyebek). Mindössze annyi a helyzet, hogy még meg sem fogant a gyerek, de te már a saját egzisztenciád és kényelmed miatt aggódsz. Nem a gyerek sorsát félted te, hanem a saját javaidat. Nem oszt a kezed alá csávód annyi lét mint amennyi neked tetszene és itt nyervákolsz meg vészmadárkodsz, hogy nem tudsz majd magadnak új cipőt venni. Ez nem a srác baja, ez csakis a tiéd. Éveid lettek volna olyan munkát szerezni ami annyi pénzt ad, hogy ne kelljen a csávód pénzéért ácsingóznod.
2019. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem minden ferfi ilyen. A ferjemet is huzta a csaladja,hogy legyen hazassagi szerzodes, pedig nem penzesek, csak a tesojaval kozosen van egy lepukkant haza. De o beintett nekik, igy nem lett szerzodes. 10 eve vagyunk hazasok es azota sem csaptam le a hazra, amitol feltettek.

A hazassag tulkeppen egy vagyonjogi szerzodes,aminutan nincs ertelme kulon kasszazni, hiszen torvenyesen kozos a keresetek. Szep is lett volna, miutan 2ev elteressel szultem ket gyereket,hogy a gyesbol kellett volna eltartanom oket. 6evet voltam otthon, es sokkal tobbet dolgoztal,mint a munkahelyemen elotte,pedig az se volt gyaloggalopp. Mernokkent kaptam melt ket gyerek mellett is, szep es jo is volt pont addig,meg a nagy suliba kerult. Kiderult,hogy autista, a kozoktatas halar ki is kolte magabol. Most itthon vagyok vele gyodon. Jarriernek lottek egy eletre, mintvahogy a rendes fizunak is. Ilyenkor mi van a kulon kasszasokkak? Igy is lehet jarni, rosszabbul is, egy halmozottan fogyatekos gyerekkel pl. Ha nem erzed mellette biztonsagban, ha nem erzed, hogy szamithatsz ra, barmit hoz az elet,akkor nepazarold az idod. Gyereket meg csak hazassagba vallalj, szerintem.

2019. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
27%

Azért nem megy valaki IT, .... szakembernek, mert elhivatott, hogy szociális munkás szeretne lenni?

Véletlenül nem azért, mivel képességei nem teszik lehetővé?

És a bádogozást? Víz vezeték szerelést? Ez nem vonzza a feministákat? Csak az igazgatótanácsi posztok 50%-áért tudnak harcolni?

A malterhordás 50%-a nem játszik?

A fém detektor kezelése azért megy?

2019. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
15%

A kérdező saját bevallása szerint felnőtt ember, aki egyedül képtelen lenne hosszú távon eltartani magát, párral is máról-holnapra él. Ezeken felül két párjából kettő nem tartotta alkalmasnak arra, hogy közös megtakarításba fogjon vele.

Mégsem merült fel válaszolókban, hogy ez annak a jele, hogy valaki nem tud a pénzzel bánni. És a megoldást is mástól várja.


Kérdező, ha a párod gyereket akar, bizonyára felmérte, hogy akkor 3 embert kell majd eltartania.

2019. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
73%

#64. Örökségre meg házasság előtti ingatlan vagyonra nem is lehet jogos követelésed, így emiatt feleslegesen volt rajtuk a para.

33/f

2019. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
90%

#65 Tanár vagyok, mindig is az akartam lenni. Jó tanuló voltam kevés energiabefektetéssel, a szabad időmet hobbikkal töltöttem, nem kellett a könyvek felett görnyednem, így is megvolt a négyes-ötös. A számítástechnika soha sem érdekelt, ahogyan a műszaki dolgok sem. Egy normál IQ-val rendelkező embernél ez nem képesség hanem érdeklődés kérdése.


Mivel csak alkotó, kreatív szellemi munkában tudom kiélni magam, ugyanúgy nem vonz a kőművesség, mint a mekis meló vagy a bolti eladó. Nem vagyok hajlandó az egészségemet feláldozni semmilyen munkáért. Ugyanúgy sok férfi nem menne el kőművesnek, felesleges ezt a nőkre kenni. Pláne mert fizikailag a legtöbb nő nem is elég erős hozzá, a női test anatómiájából fakad, hogy nem is lenne szabad túl nehéz dolgokat emelgetni. (hogy mást ne mondjak, a hüvely rugalmassága bánhatja)


Szóval felesleges itt feministát kiáltani, csak egy tényt közöltem: ha az általam említett, tipikusan fontos ám anyagilag nem megbecsült szakmák dolgozói hirtelen állást változtatnának, bajban lenne a világ. Örülök hogy ebből is sikerült a nemek harcát kihoznod, ebből is látszik mennyire beszűkült a gondolkodásod.

2019. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
21%

"A számítástechnika soha sem érdekelt, ahogyan a műszaki dolgok sem.

Egy normál IQ-val rendelkező embernél ez nem képesség hanem érdeklődés

kérdése."

Egy klasszikust idézve: Lófaxt mama. Állnál aegy gráf előtt mint parasztbácsi az állatkertben a zsiráf ketrecénél.

"a női test anatómiájából fakad, hogy nem is lenne szabad túl nehéz

dolgokat emelgetni. (hogy mást ne mondjak, a hüvely rugalmassága bánhatja)"

A faxomat érdekli a rugalmasságod, amikor a feministák harcolnak a cégek igazgató tanácsi

helyeinek 50 százalékáért, a

z nem hat erre a dologra, csak a malterosvödör? Mellesleg mi a faxt tanítotok? 80% feleseleges, használhatatlan.

Fontos a vérbajos segghülye Ady életrajza? Tanítanátok családjogot a leendő lúzer srácoknak. Hogy fogják kisemmizni válás esetén az ártatlan tanárnők, abból, amibe 1 forintot nem tettek.

2019. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%

XD az utolso valami troll:D en pl orvosira jarok, megsem nezem le a tanarokat vagy akarkit. Sot, orvoskent se fogokb soha annyit keresni mint egy it-s, akkor en se erek semmit?:D


Ahh felesleges is a karakter a trollba

2019. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!