Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ffi többet keres nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ffi többet keres nem ugy lenne korrekt hogy többet tesz a közösbe?

Figyelt kérdés

Az exem is es a baràtom is azt csinalja ha a leendö családra gyüjtünk a közösbe egy petákkal sem tesznek többet hanem maguknak félre. (Az exem a különbözetet pl magára szorta, uj ruhàk, dràga napszemüveg, hangtechnika), a mostani meg az anyja házára gyüjt pluszba mert a nevére irattàk a szülök es ugy éli meg az a sajàt háza de felsö szintet is csinalni akar nekik, mindezt folytatva ha gyerekünk is lenne szoval a sajat gyerekere ill csaladjab se tenne többet mint amennyit en tudok-es ha pl 100 ezer lesz a gyedem akkor ö a 270 es fizujabol szinten csak 100 at tenne a csaladba)


Ez normalsi hogy komoly, azaz csaladalapitasra törekvö ffiak igy szàmolnak?


2019. júl. 22. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
73%

Nos, amíg nincs házasság, addig nincs közös nálam.



N

2019. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:

En értem érzem a tovàbbi kommentek igazsàgàt.


De ha nem gondoljàk komolyan minek akarnak akkor tölem gyereket már azt sem értem.

Tényleg az van a mostani pàromnak millioi gyülnek az anyja házra mig en csak a MI életünkre gyüjtök.

Eröltetik a külön kasszát ha nekem nem tetszik egyböl jön az aranyàsos bélyeg.

Es nekik áll feljebb hogy igy en NEM szülök illetve hülye lennék szülni.

2019. júl. 22. 08:20
 33/73 A kérdező kommentje:
De tegyük fel ha jo sokat keresnék akkor màris ö a nagy ö, akivel csak akkor jövünk ki, ha nem kell rà szamitanom mert nekem is van elég?
2019. júl. 22. 08:26
 34/73 A kérdező kommentje:
Ez lenne a jo nagy csapda. Egy jol keresö nö mellettük soha nem tudnà meg kivel vannak igazàbol.
2019. júl. 22. 08:27
 35/73 anonim ***** válasza:
93%

Pont azért akar gyereket, mert ő is világosan látja, hogy ez számára nulla kockázat. Ő ugyanolyan jól él tovább, mint eddig. Bőven tud magára költeni. Legfeljebb beszáll egy csomag pelenka árával.

Ha szétmentek, akkor meg lök 30 ezret, te felneveled erőn felül a gyerekét, ő meg két hetente eljátssza a mintaapát. Minden betegség, dackorszak, nehézség a tiéd, neki csak a gondtalan élvezet jut.

Hogy a viharba ne akarna így gyereket? Minden esetben ő jár jól.


Te meg gondolkodj már! Miért vagy együtt valakivel, aki azt gondolja, hogy nem őszintén szereted, csak a pénze kell? 5 év kevés volt, hogy bizonyíts? Valószínűleg nem. De neki ez így jó, mert megint csak minden kockázat a tiéd. Neki feleződik az összes kiadás, megcsinálod a házimunkát, van szex, van kihez szólni, és sokkal jobban kijön anyagilag, mint egyedül. Csak fixálni akarja ezt az állapotot, azért akar gyereket. Onnantól te nem tudsz lelépni.

Esküvőt érdekes módon nem akar. Ennyi elkötelezettséget nem vállal, mert mi van, ha elváltok. De ugye válni lehet. A gyereket visszaadni nem lehet. Az sokkal komolyabb elkötelezettség, neked egész biztosan életed végéig tart.

Mi ezért mondtuk azt, hogy egy év együttélés, lánykérés, következő évben esküvő, egy év házasság, és ha MINDEN RENDBEN, akkor jöhet a közös gyerek. Eszembe nem jutna úgy szülni, hogy nem vagyok a felesége. A jegyesség önmagában nem jelent semmit. Csak egy ékszert kaptál.

2019. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
82%
A 35.ös tökéletesen fovalmazott.
2019. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:

Logikailag nézve persze végesnek tünik nekem is a kapcsolat igy.

Csak ott van az is, hogy ha minden ffi ilyen? Mert logikailag nezve tenyleg igy nekik nulla kockàzat, szivjon csak a nö, hierarchia van, gyerekkel köszönetet kene mondanom hogy àldoz rànk a fizujàbol mert függésben vagyunk töle stb

Es mindig ott a levegöben a pénzéhes nö bélyeg ugye. Ha erröl merészelek témàt nyitni mert eleve témàt kell rola nyitni mert nekik nem természetes a csalàdba adni apait anyait.

2019. júl. 22. 08:50
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

#32:

Az aranyásós bélyeg ugyanaz, mint a hisztizés.

Sok nő annyira fél, hogy a pasija ne tartsa hisztisnek/aranyásónak/házisárkánynak/stb, hogy inkább azonnal meghátrál, és a jogos sérelmeit is félredobja.

TE miért hagyod ezt?

Nekem egyszer mondhatna ilyet a férjem, hogy gold diggernek tart, vagy hogy csak a pénzére megyek, és szedhetné a motyóját. Sosem lennék olyannal, aki ezt gondolja rólam. Komolyan nem érzed, hogy ez mennyire megalázó? Szerinted Ő miért akar gyereket pont egy gold diggertől?? Na pont azért, mert tudja, hogy nem vagy az, de elég ha odaveti a varázsszót, és beku.ssolsz, mert félsz a bélyegtől.

2019. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként leültél vele beszélgetni arról, hogy hogyan gondolja az anyagiakat, miután megszületett a baba?
2019. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%

Nő lennék, én menekülnék mielőbb az ilyen kapcsolatból.

Te csak lehúzva, használva vagy. Családot, gyereket szeretnél, az ilyeneket el kell felejteni. Vége az lesz, nulla forinttal, gyerekkel fogsz repülni.

2019. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!