Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koreai párom nehezen ejti ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koreai párom nehezen ejti ki az "ö" és az "ü" hangokat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Amit nem ertek mert nem írtad hogy ti milyen nyelven kommunikáltok egymással? Mert ha angolul akkor nem hiszem hogy ez probléma ugyanis amennyire tudom koreában elég jól oktatják az angolt (amerikai angolt) es az angolban azért ezek betűk csak közvetetten, kiéjtessel jelennek meh csak.

Vagy a párodat magyarul tanítod és azt akarod hogy rendesen megtanulja? Há sok sikert, magyarul tökéletesen lehet sosem fog megtanulni. Perekt azok se tudják akik sok esetben 15-20 éve itt élnek.

2019. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Magyarul beszélünk én más nyelvet nem értek, csak pl. az ő magánhangzót majdnem husszú "oú"-nak hallatszik ami nagyon zavaró, meg ciki ha elmegyünk társaságba olyan parasztosan hangzik. Mondtam neki, hogy hallagasson több rádiót, de nem akar. Ő hat éve él itt egyébként,tanul.
2019. júl. 22. 10:07
 13/37 anonim ***** válasza:
41%
Mondasd ki vele, hogy Úùùállomás. 😆😆😆
2019. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%
Ciki,az.Szerintem Te vagy a ciki,és még hülye is.Csak magyarul beszélsz,azt ő a ciki,mert nem tökéltes a kiejtése.Szégyelned kéne magad.(7)
2019. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Logopédus
2019. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs miért szégyelleni magam, ő akar itt élni, nem fordítva. Jó, köszönöm a válaszokat, nem vitt előbbre.
2019. júl. 22. 10:24
 17/37 anonim ***** válasza:
75%
Mert ostoba vagy.A 7.válaszban példát is írtam.Lehet ő akar ott élni,de még nem tudja,hogy a párja egy alacsony rendű szeméy.
2019. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ő itt akar élni, nem koreában.
2019. júl. 22. 10:32
 19/37 anonim ***** válasza:
67%
Elírtam,nyugi értettem.Veled ellentétben.Nyelvtanár,logopédus,és a példa.Bár remélem rájön,hogy szégyen kategória vagy.
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%

Fogadd hogy tökéletesen, mint egy magyar nem fog tudni beszélni. Még mi magyarok sem beszéljük sok esetben,teljesen helyesen a nyelvünket. Gondolj arra hogy hányan mondják azt hogy 'tudnák'. Ez csak egy példa.

Teljesen más a két nyelv szerkezete, kiejtés. Fogadd el ha szereted. Ha nem tudod elfogadni állj tovább. De ne a szerencsétlent hibátasd. Nem fogják azt gondolni hogy de parasztos. Gondolom látszik rajta hogy nem európai.

2019. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!