Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koreai párom nehezen ejti ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koreai párom nehezen ejti ki az "ö" és az "ü" hangokat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%
Vicces vagy, hogy nulla nyelvtudással osztod az észt több nyelven beszélő embereknek plusz a párodnak 😁. Szerintem keress inkább egy magyar párt aki szintén csak magyarul beszél 😂.
2019. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Haha azt hiszed most jól megmondtad a magadét! Te is az észt osztod most zsenikém, vagy az más?
2019. júl. 22. 21:59
 33/37 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell neked koreai? Annyira beleszerettél? De gondold el, hogy fogja érezni magát a gyereketek, ha se ide, se oda nem tartozik és félvér lesz? Nem lennék a helyében.
2019. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%
Reméljük, te hibátlanul beszéled az ő nyelvüket, ha ez igaz. :)
2019. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjük azzal, hogy helyesen nem tudsz írni magyar létedre. Azt, hogy spanyolba, meg ilyenek, ezeket csak prolik alkalmazzák. Az sokkal cikibb, mint az akcentus.

Svájci saját nyelv alatt mire gondolsz pontosan? A németre, a franciára, az olaszra vagy a romansra? :) Angolul is kiválóan beszélnek. Na?


Tipikus magyar paraszt vagy. Te aztán nem beszélsz más nyelvet, mert ez a te országod. Mondjuk arra kíváncsi vagyok mégis milyen munkája lehet egy csak magyarul beszélő embernek?

Azt tudod, hogy ez a nyelv az egyik legbonyolultabb? Iszonyat nehéz megtanulni a helyes kiejtést, írást. Az hogy koreai létére így megtanulta, inkább elismerést érdemel, nem savazást egy lumpenprolitól. Ki szerint ciki az akcentus? A proli barátaid szerint? Who cares?


Remélem kamu kérdés, mert ha nem, még eggyel több magyar, aki miatt szégyenkezhetünk.

2019. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

az ü-t meg értem de az ö-t miért nem tudja? max annyi hogy nem tudja jól a nyelvet magyarázd el neki tanitsd meg neki ezt a két betűt mert ö az van a hangulban...

az ü is van csak elég gyengén ui-ként ami szinte átmegy wi-be de néha egy nagyon gyenge ű-be de amugy szerintem qurva aranyos tud lenni ha lány :D de ha ennyire zavar akkor ahogy írtam tanítsd meg neki!

2019. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
amugy csak szolok a magyarhoz képest a koreai nyelv az nagyon könnyű! mintha kb a koreai nyelvet ugy beszélik mint a magyart szent istván korából! szóval nagyon nem ciki sőt nagyon "ougyes" :D hogy képes volt annyira megtanulni hogy megértsen mindent! és amúgy qurva cuki Tud lenni!!! de ahogy írtam a "ladio" nem megoldás neked kell elmagyarázni meg tanítanod neki!
2019. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!