Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes vagyok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha csak olyan csajjal tudnék összejönni, akinek nagyjából rendben vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Itt nem Kate Upton kaliberű retinakiégetős hófehér Hollywood-i mosolyra kell gondolni, hanem hogy ne legyenek rossz fogai, legyen semleges a lehelete (rágó/rendszeres folyadék nagy segítség ebben) illetve ne legyen sárga fogköves, aminek a látványára inkább kettőt hátrébb lépek. Nekem se álomszép a mosolyom, de kétszer átestem már fogszabályozáson, odafigyelek ha valami baj van vele (alapból zavar is ha gáz van vele) és tudom, hogy nem egy luxus a fogápolás.

[link]

Bocsi a gyenge képért, de látható, hogy nekem sincs celebmosolyom , de próbálok vigyázni a fogaimra. Ha valakinek nem tetszik a mosolya, akkor egyszerűen nem bírnám megcsókolni, lehet bármilyen arca/teste. Ez nagy felszínességre vall? Túl nagyok az igényeim?



2019. júl. 23. 18:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%
Te fogsorod, Te életed, Te döntésed. Ha neked így jó, akkor jó irányban vagy.
2019. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna, ha a szüleim annak idején nem visznek el, csak ők nem értettek hozzá, hallgattak az orvosokra, akik meg elcseszték. Csak visszacsinálni már nem lehet, nincs időgépem, maximum anyagi kártérítést kaphatnék, mert igazoltan félrekezeltek, de az sem hozza vissza a fogzománcom épségét.
2019. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt valaki írta, hogy nem kezd olyannal, akinek sok a tömött foga. Ezt hogy kell elképzelni? Az első randi a lókupecnél van, aztán benéz a delikvens szájába?
2019. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálatos, valóban. Én hiteles orvost megkérdeznék a lehetőségekről. Ha keresel ilyet én jó szívvel ajánlom az orvosomat (írj).
2019. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális elvárás. Én nő vagyok és szintén nem jönnék össze olyan pasival akinek csúnya a fogsora.


Ettől függetlenül ez nem igaz, hogy a fogápolás nem luxus. Annak, akinek genetikailag szerencséje van, mint pl. nekem (soha nem volt lyukas fogam, alapból nem sárga, nem fogkövesedik, nekem ugye így 0 ft a fogorvosi költség, mivel az éves állapotfelmérés ingyen van. Nekem csak fogkrémre, szájvízre és fogselyemre kell költenem.)

Ezzel szemben a testvéremnek (ugyanott nőttünk fel, ugyanúgy ápoljuk a fogainkat) már van vagy 6 lyukas foga, 3 fogát pedig ki kellett húzni és implantátumot berakatni. Na már most ha nem lett volna pénze mindezt megcsináltatni, akkor elég érdekesen nézne ki szegény. Tehát az oké, hogy csúnya fogúakkal nem akarunk randizni, de nem mindenki tehet róla! Marha drága a fogorvos és nem mindenki engedheti meg magának. Sokan hitelt vesznek fel rá ha valami komolyabb baj van a fogsorukkal (már ha hitelképesek). Szóval ítélkezni sem kell a rosszfogúak felett és leszólni sem muszáj őket.

2019. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Hiteles orvosok nézték meg, senki nem foglalkozott vele úgy, hogy rendbehozza, talán ha mindet lecsiszolják és koronát raknak az egészre, savazták a fogaimat, megkarcolták, úgy szedték le a készüléket, egy rakás pénzt beleöltünk már a fogaimba, simán lehet, hogy már 7 számjegyű összegnél járunk.

Ha kusza, akkor kusza, de nem igénytelen, de ha egy kis csáléság miatt valakinek nem kellek, és úgy képzeli, hogy olyan pofonegyszerű dolgokkal minden fogászati probléma kezelhető, hogy fogmosás, meg max. 200 ezer fogszabályzásra, azt kiröhögöm, hogy hülye. Mert a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy ez nem ilyen egyszerű.

2019. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Egyetertek utolso. Te hany eves vagy egyebkent?
2019. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Csáléság és ápolatlanság azért távol vannak egymástól..
2019. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a te fogaid sem tetszenek, csak a Hollywood-i mosoly, mert nekem majdnem egy millába került, hogy hibátlan, egyenes legyen mosolytervezéssel. Akkor én sznob vagyok?

(Nyilván viccelek.)


Nekem amúgy hiába tökéletes kinézetre, rengeteg tömött fogam van. A tesómnak sima kis manuális fogkeféje van, és csak este mos fogat. Életében nem volt lyukas foga. Én elektromos fogkefét használok, minden kaja után fogselymezek, évente többször járok kontrollra, fogkőleszedésre, és mégis tele vagyok tömve.

2019. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Edricus, valamit valamiért. Önként dolgozol xarul fizető munkahelyen. Okos vagy, képezhetnéd magad, vannak ingyenes tanfolyamok.
2019. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!