Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes vagyok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha csak olyan csajjal tudnék összejönni, akinek nagyjából rendben vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Itt nem Kate Upton kaliberű retinakiégetős hófehér Hollywood-i mosolyra kell gondolni, hanem hogy ne legyenek rossz fogai, legyen semleges a lehelete (rágó/rendszeres folyadék nagy segítség ebben) illetve ne legyen sárga fogköves, aminek a látványára inkább kettőt hátrébb lépek. Nekem se álomszép a mosolyom, de kétszer átestem már fogszabályozáson, odafigyelek ha valami baj van vele (alapból zavar is ha gáz van vele) és tudom, hogy nem egy luxus a fogápolás.

[link]

Bocsi a gyenge képért, de látható, hogy nekem sincs celebmosolyom , de próbálok vigyázni a fogaimra. Ha valakinek nem tetszik a mosolya, akkor egyszerűen nem bírnám megcsókolni, lehet bármilyen arca/teste. Ez nagy felszínességre vall? Túl nagyok az igényeim?



2019. júl. 23. 18:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

#20


Ilyenről én is hallottam, hogy maradtak a tejfogai... Brutális. Főleg, hogy azok sokkal gyengébbek, mint a "natúr" fogak... Ez szörnyű :(

2019. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Az 500-600 ezres fogszabályozást még nem is említettem"


Lehet, nem nem vagyok naprakész, de miféle fogszabályozás kerül 600 ezerbe? Azért kérdezem, mert tudomásom szerint az ilyen csili-vili kerámiás/átlátszó fogszabályzók persze, hogy nagyon drágák, de a fém fogszabályzók változatlanul ilyen 150 (max 200) ezer körül mozognak egy fogsorra. És persze nem egy elitklinikára kell menni, aminek a presztízsét fizeti meg az ember. Én egy kis vidéki "maszek" magán fogorvoshoz jártam és ő lehetőségekhez képest (eltolódott középvonal, ami az előző fogorvosnak a sara) viszonylag jól megcsinálta a fogsoromat egy fém fogszabályzóval.

2019. júl. 23. 20:35
 23/40 anonim ***** válasza:
Nekem csàlé fogaim voltak, nagyon zavart de sokàra lett pénzem fogszabàlyoztatni. De amint meglett rà, meg is tettem. Nekem is alap a normàlis fogak. Lehet kis torlódàs ilyenek, de full összevissza csàlésàg (ha nem is érdekli) na meg az igenytelenseg (sok fogmö stb) kizarva.
2019. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
13%
Nekem van még éjszakai fogszabim. Rég volt már nappali, de így tudom hogy nem mozdulnak vissza a fogaim. Azt gondolom hogy annak akinek volt nagyobb elvárással van maga és mások felé is ilyen téren! Nekem ez az első amit megnézek! Nem tudok nagyon mit tenni ellene. Mindig arra irányul a figyelmem, bárkivel is beszélgetek. 😁
2019. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
89%

#22


Há' csak kétszázezer, há' annyit csak a pizsamám zsebébe' tartok "kisebb kiadásokra".

2019. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%

Kabare ez a beszelgetes, komolyan mondom. Sok sertodott irigy kis proli leszavaz mindenkit, meg azt is, aki semmi vallalhatatlant nem irt (engem). Magyarazat persze most sincs, csak a szokasos felfuvalkodottsag es a buntetes: piros kez.

Mi banto van abban, hogy valaki nezi a masik fogait? Keretik nem a kerdezo "buneit" a fejemre olvasni, meg egyelore ott tartunk, hogy mereszeltem megdicserni a fogsorat. Kinek bantja ez a lepkelelket?

2019. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy kis vidéki "maszek" magán fogorvoshoz jártam és ő lehetőségekhez képest (eltolódott középvonal, ami az előző fogorvosnak a sara) viszonylag jól megcsinálta a fogsoromat egy fém fogszabályzóval."


Na jó, akkor mutatom egy budapesti (mert ugye van, aki itt él) maszek rendelő árlistáját, és ez még nem számít drágának.


[link]


Nézzük a fogszabályzást. Vegyünk mondjuk 2 évet a kezelésre havi 1 konzultációval, oké?


Első konzultáció kezelési tervvel együtt: 15.000 Ft

A legolcsóbb rögzített készülék: 140.000 Ft

A kezelés lezárásakor kell kivehető készülék, abból legyen mondjuk egy olcsó: 20.000 Ft

A rögzített készülék levétele: 28.000 Ft

Havi kontroll: 5.000 Ft / alkalom, vagyis 2 évre havi 1 alkalommal számolva 24 alkalom, vagyis 24 x 5.000 Ft = 120.000 Ft

Persze kell egy panoráma röntgen az elején: 5.500 Ft


Eddig 328.500 Ft-nál járunk, nem számoltam semmi extrát, semmi komplikációt, semmi olyan speciális körülményt, amire még kellhet költeni a páciens egyedi adottságai miatt, és ez budapesti viszonylatban nem számít drága maszek rendelőnek, és nem fog mindenki Budapestről leutazni egy kis vidéki rendelőbe, mert azt a pénzt, amit a budapesti maszek rendelőben amúgy is elkölt, utazási költségre költené, és úgy már nem éri meg.

2019. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nő létemre a fogak sarkalatos pont a férfinál. Teljesen kizáró nálam az ápolatlan fogazat. Miért? Aki önmagát megtiszteli azzal a figyelemmel, hogy épségben, egészségben tartja a fogazatát, ami nem csak esztétikum, arról erősen az a benyomásom, hogy a mélységet és tartalmat kedveli az élet más területein. Legyen az szellemi, érzelmi, szexuális vonatkozású..

Jómagam félévente kontrollra járok és leszedetem a fogkövet illetve kezeltetem az esetlegesen felmerülő problémát. Nekem jó érzés a tükörbe nézni és szeretem, hogy az állandó gondoskodás eredményeként nagyon szép mosolyom van-jelzi a környezetem. Pedig nem használok sem fehérítést, se egyebet. Önmagában egy szép fogsor rengeteget dob a személyen legyen az nő vagy férfi. Én előbb költök fogorvosi ellenőrzésre, mint koncertre vagy telefonra:-) Tegye mindenki úgy, ahogy neki jól esik.

Neked pedig szép a mosolyod Kérdező;-)

2019. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
59%

328 ezret elköltesz te is más dologra és észre sem veszed. Ahogy levezetted, nem egyszerre kell kifizetni.

DE. Nem kötelező szabályozni, ha igényed van rá, meg fogod tudni valósítani, hidd el. A szabálytalan fogsor egy sor probléma forrása lehet olvass utána. Döntsd el Te, jó e neked így vagy sem.

2019. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
"A szabálytalan fogsor egy sor probléma forrása lehet olvass utána." - Bogárka, olvass vissza. Nekem SZABÁLYOZTÁK, és TÖNKRETETTÉK A FOGZOMÁNCOMAT. Soha nem lesz már jó a fogsorom. De nem igénytelen, csak egy rakás pénzt odafizettünk már fogorvosoknak, és valószínűleg még fogok is, 1800Ft-os fogkrémet kell használnom, hogy ne fájjon a fogam napi szinten, mert 20 éve csesznek vele a fogorvosok foglalkozni, és csak ez az egy az, ami legalább a tüneteket kezeli. Viszont nem érdekel, hogy visszakuszálódott, nem fogok elmenni szájsebészetre, hogy altatásban lefaragjanak az állkapocscsontomból, meg ilyenek...
2019. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!