Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes vagyok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha csak olyan csajjal tudnék összejönni, akinek nagyjából rendben vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Itt nem Kate Upton kaliberű retinakiégetős hófehér Hollywood-i mosolyra kell gondolni, hanem hogy ne legyenek rossz fogai, legyen semleges a lehelete (rágó/rendszeres folyadék nagy segítség ebben) illetve ne legyen sárga fogköves, aminek a látványára inkább kettőt hátrébb lépek. Nekem se álomszép a mosolyom, de kétszer átestem már fogszabályozáson, odafigyelek ha valami baj van vele (alapból zavar is ha gáz van vele) és tudom, hogy nem egy luxus a fogápolás.

[link]

Bocsi a gyenge képért, de látható, hogy nekem sincs celebmosolyom , de próbálok vigyázni a fogaimra. Ha valakinek nem tetszik a mosolya, akkor egyszerűen nem bírnám megcsókolni, lehet bármilyen arca/teste. Ez nagy felszínességre vall? Túl nagyok az igényeim?



2019. júl. 23. 18:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
7%
Ja, aki azt írja hogy van olxsn hogy genetikailag rohad a fog , az butaságot ír. Ezzel szoktak védekezni a rosszfogúak. HA oda van figyelve , mosva min.naponta kétszer ( legjobb lenne minden étkezés után de tudom ez gyakran kivitelezhetetlen....) plusz ránéz fogorvos min.évente 2x ( és nem csak azért , mert nagyon fáj már a szuvas fog) ...akkor bőven kiküszöbölketőek a fog- problémák.
2019. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem a rántotthúscafatokról beszélek... jó ég. Ez a véglet van csak?

Nem kell kajadarabnak maradni a fogak között étkezés után, de attól még ha nem tudod megmosni utána, csak érződik, hogy ettél. Ezt hadd ne kelljen már magyarázni.

Ha csak reggel-este mosol is fogat, napközben eszel 4x kb. Megnyugtatlak, az a 4 étkezés érződni fog. Nem kell, hogy kajadarab maradjon a szádba, de nem fogkrémszagú lesz.

Akit szerintem ez is zavar, az ne akarjon kapcsolatot, mert ennél nagyobb problémáknál összeroppan.

2019. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
#10: Pedig fogszabályozás nem létezik foghúzás nélkül. Ez olyan nyilvánvaló, mint hogy a Föld forog a tengelye körül. Torlódás/kesze-kuszaság helyhiány miatt alakul ki és az nem fog a semmiből teremni. Nekem kb. 3-4 fogamat (a bölcsességfogamat is beleértve) húzták ki, hogy legyen hely a későbbiekben, de így is nagyon messze van a tökéletestől.
2019. júl. 23. 19:03
 14/40 anonim ***** válasza:
95%

"13 évesen költöttem cirka 60-100 ezret az első fogszabimra"


Azt anyádék fizették, nem te. Úgy meg azért könnyű.

2019. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
78%

14es valid pont.


Tudod mikor költöttek rám anyámék ennyit? Az esküvőmkor, azt is visszakérték. A fogaim meg picik és befelé csálék. De talán valahogy túlélem, ha emiatt nem tetszem neked. Majd este sírok kicsit a párnámba.

2019. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
78%
Tönkretették a fogzománcomat fogszabályzáson, emiatt vannak a fogaimmal problémák, de próbálom megtenni, amit lehet, viszont visszakuszálódott részben, és nem vagyok hajlandó újból (és ki tudja, hányszor kéne még) átélni azt a kínzást, mert úgysem tudnak tartósan segíteni, nagyobbak a fogaim, mint amennyi hely van nekik a csontban.
2019. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
21%
Ki vele, mi nem tetszett a valaszomban? Mar pozitiv dolgot se lehet irni? Kinek serti az onerzetet, hogy megdicsertem a kerdezo fogait? A tietek nem lesz szebb attol, hogy nyomkodjatok a kis piros kezecsket.
2019. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

De itt van hely. Ha egyenesen állna, ugyanekkora helyet foglalna, nem kéne két lyuk a számba.


[link]


Ha csak a két első fogat nézed, ilyesmi, csak nem ilyen sárgák. És a méretük egyforma, nem tűnik az egyik kisebbnek a másiknál. Ha teljesen csálé lenne, bevállaltam volna a lyukat, de ennyinél nem éreztem indokoltnak.


Amúgy egy csomó sztárt tudok, akiknek ugyanilyen a foguk, és nem fogszabályzójuk van, hanem direkt/porcelánhéjuk, meg ugye egyenesre kontúrozták a fog alját, hogy ne látszódjon. Náluk is csak bizonyos szögből.


Pl. Charlize Theron


[link]

2019. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék rothadó fogazatú emberrel lenni, de annyi baromságot írsz, hogy lefordulok a székről... Nekem irtó rosszak a fogaim és csak azért nem látszik, mert hazajárok a fogászatra. Folyamatosan romlanak, ez genetika. Vehetek rá bármit, csinálhatok velük bármit. Egy tömés 10-15 ezer, egy gyökérkezelést sokszor nem takar be 15 ezer. Nekem most 3 koronát fognak feltenni, darabja biztosan van 70.000 ft. 3 bölcsességfogamat még ki kell szedni, ezek 25 - nél kezdődnek. Az 500-600 ezres fogszabályozást még nem is említettem, mert kissé torlódtak a fogaim. Mivel mindig romlanak, mindig cserés lesz egy tömés, mindig kell majd egy pótlás. Ezekre már fel vagyok készülve. Az idei fogászatomat szerintem 100 rugó nem takarja be és hol van még a vége... Van olyan fogam, amit 1-2 éve kezeltek, de valami már megint nem oké. Végül is bármilyen szar fogak nézhetnek ki jól, de hagyjuk már, hogy bárki meg tudja fizetni... Dehogy tudja... Sokan nem tudják.
2019. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van olyan nővel ismerkedni, amilyen neked tetszik. Viszont ostoba vagy, ha úgy gondolod, hogy minden fogprobléma egyszerűen megoldható. Hallottam olyanról, akinek felnőtt korában is még a tejfogai vannak, amik persze jobban is romlanak a maradandóknál, de valamiért nem tudtak kihullani, és kinőni a maradandó fogai. Nekem a fogzománcom ment tönkre a fogszabályzás miatt, amivel a fogorvosok már több, mint 20 éve nem hajlandók semmit csinálni, ahhoz, hogy a két fogsorom rendesen egymás fölött legyen szabályosan, szájsebészet kéne, mert az alsó állkapocs csontom el van csavarodva a felsőhöz képest, így születtem valószínűleg, egy sima fogszabályzással ezen nem tudnak segíteni. Csak hát tudod, semmi nincs ingyen, errefelé az SZTK fogászat szar, egy fájós fogamat többször röntgenezték, mert nem láttak semmit, a végén gyökérkezelés kellett, de ezt megúszhattam volna, ha időben hozzányúlnak, csak ingyen, SZTK alapon nem akartak, azóta csak fizetőshöz járok, az viszont drága.
2019. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!