Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy rendes férfivel(20on évei elején van,én a tizenéveim végén),figyelmes,meghallgat és aranyos is de nagyon csúnya!Ez nem egy poén kérdés,szerintem a fizikai vonzalom is fontos.Szóval külsőleg egyáltalán nem jön be de annyira nem,hogy ő már kifejezetten ronda.

Én szép lánynak számítok,sok fiú szokott próbálkozni.Vele most tényleg jól elvagyok de nem tudom,hogy kialakulhat-e fizikai vonzalom és kémia közöttünk,ha ennyire csúnya.



2019. nov. 23. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok, tesák! Nem kell vele összejönnöd, ha külsőre nem jön be
2019. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
minek mentél el randizni vele???
2019. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy kedves, nagyon kevés. Ha nem vonz, akkor abból nem lesz kapcsolat.
2019. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretsz valakit, meg fog szépülni. Nekem szexből alakult ki a párkapcsolatom, olyan csúnyának tartottam akkor a pasimat, hogy inkább nem néztem rá közben, viszomt most már szeretem a kinézetét, pedig egyáltalán nem az esetem.
2019. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Barnabas333 ***** válasza:
45%
14es sajnos már nagyon ritkák az ilyen nők mint te. Én csúnya férfiként tudom, hogy milyen nehéz, mert a legtöbb nő imád mint havert, táncolni, beszélgetni jó vagyok de ennyi. Egyszer volt egy sportos nővel kapcsolatom, ő megmondta engem meg kell ismerni. Szerintem adj neki egy esélyt...
2019. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

Csúnya a pasi, szóval koptasd le. Ök is csak a szépekkel állnak le, mutasd meg, hogy ez fordítva is így van. Ne aggódj, ha nem lennél szép, akkor téged se venne észre.

Én azt is megmondanám neki, hogy a saját szintjén ismerkedjen.

Meg kell mutatni a pasiknak, hogy meddig mehetnek el. Nálad a hatalom. ;)

2019. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
17:27-es,ez azért egy kicsit túlzás lenne nem gondolod? :D
2019. nov. 23. 17:43
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen férfival boldog lehetsz..30+ évesen.

De tizen-huszonévesen a szexuális vonzalom dominál és szenvedni fogsz ha ez hiányzik.


Ne ámítsd se magad se a fiút mert neki is ki..szés.


Őszintén, te hogy éreznéd, magad ha valaki azt mondaná, hogy csúnya vagy, de azért kedves és talán járna veled? Belemennél ebbe jó szájízzel és méltósággal?

2019. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

14#


Azért durva, hogy így lefekszel valakivel, úgy hogy még csak nem is pasid. Nagyon ki lehettél már éhezve.

2019. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem majd alakul
2019. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!