Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA A FÉRFI de kedves, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy rendes férfivel(20on évei elején van,én a tizenéveim végén),figyelmes,meghallgat és aranyos is de nagyon csúnya!Ez nem egy poén kérdés,szerintem a fizikai vonzalom is fontos.Szóval külsőleg egyáltalán nem jön be de annyira nem,hogy ő már kifejezetten ronda.

Én szép lánynak számítok,sok fiú szokott próbálkozni.Vele most tényleg jól elvagyok de nem tudom,hogy kialakulhat-e fizikai vonzalom és kémia közöttünk,ha ennyire csúnya.



2019. nov. 23. 14:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ellesztek egy darabig, akár pár évig, de ha végetér a szerelem csak azt fogod figyelni az utcán, hogy "jajj ennek meg annak is milyen jó pasija van, nekem meg milyen csúnya, én hülye hogy választhathattam ilyen csúnyát"

Szóval legjobb esetben is csak a lángolás végéig tarthat a kapcsolat.

2019. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A 2 legvonzóbb pasiból akit ismerek az egyik kifejezetten csúnya de nagyon okos
2019. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyik évfolyamtársam kb külsőleg kritikán aluli.Értsd úgy,hogy nem sportol,semmi frizura,ugyanazokban a ruhákban jár,borzalmas a megjelenése tényleg.Aztán van egy másik srác,aki meg az ellentettje.Izmos,deltás,magas,érett,tényleg minden nő megfordul utána az utcán.És akkor képzeld el a következőt: a 2.srác olyan,hogy az utcán sem köszön,olyan a stílusa,játsza az eszét,kibeszél mindenkit,és csak az átlagon felüli nőkkel hajlandó egyáltalán szóba állni.Ellenben az első,akiről azt hinnéd milyen igénytelen,már a hangja is olyan,hogy a napod is szebben indul,ha már beszélsz vele egy mondatot.Mindenkihez van egy kedves szava,okos,mindenki a barátja,határozott,és céljai vannak.És lásd barátnője van.:) egy gyönyörű lány,akit nem is értettünk miért van vele.:) Ezzel nem azt akarom mondani,hogy gyere össze vele,mert hidd el nem végződne jól,de a barátságát semmiképp se utasítsd el.Az ilyen srácok a legmegbízhatóbbak és szerethetőbbek ilyen téren.
2019. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!