Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 es körüli nők mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 es körüli nők mi a véleményetek a fiatalabb fiúkról párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban a 30-40 es nőkhöz szól.

Ti szívesen összejönnétek egy huszonéves fiúval ha annak munkája van, értelmes, és többnyire azért jól is néz ki?

Esetleg még kezdeményeznétek is mint tapasztaltabb fél?

Vagy, hogy fogadnátok egy ilyen közeledést?

Az, hogy szingli vagy házas-ként gondolod így is írd le.

Ciki lenne vele bárhová elmenni?

Köszi a válaszokat! :D



2020. máj. 4. 11:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy rövid kalandra el tudnám képzelni, de tartósabbra semmiképpen.


31

2020. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem érdekeltek a fiatalabb fiúk.
2020. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem. Nálam max 5 évvel fiatalabb fér bele, de csak azért mert már negyvenes vagyok. És az is csak akkor, ha valamiért meg vagyok győződve róla hogy mi egymást keressük.

Felületes kapcsolatoknak nem vagyok híve, de ha van, arra pláne nem huszonévest keresek.

2020. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdekeltek a fiatalabbak soha. Mindig korombeliekkel ismerkedtem.
2020. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Férjem nem egészen 2 évvel fiatalabb nálam. Ennél fiatalabbal, de nálam jóval idősebbel sem kezdenék sosem.

33N

2020. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekel a fiatalabb,40+igen ők már tudják mit szeretnek stb.
2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jó kinézet azt jelenti, hogy nincs elhízva, mint egy 50 éves, van haja és fogai, tisztán, normálisan öltözik, akkor az jó pont.


De így is csak akkor jönnék össze vele, ha komoly és van egy életcélja, tudja, mit akar. Csak szexkapcsolatnak nem látom értelmét. Annak sem, hogy pár évig komolyabb kapcsolattal szivat, aztán rájön, hogy mégis családot, fiatalabb nőt, stb akar. Mivel én már negyvenes vagyok, ekkora korkülömbséggel egy tartós szeretői kapcsolatot tudnék elképzelni. A többi meg majd alakul.

2020. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok 2 gyerekkel elváltként és az a véleményem, hogy 32 év alatt nem tudok férfira potenciális párként tekinteni.
2020. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld! :D


Kicsit furcsa számomra, hogy ilyen egyhangú idáig a dolog. Tényleg senki se szeretne egy fiatalabb jobb alkatú férfival lenni aki pénz ügyileg is tudja ugyan azt nyújtani mint az idősebbek?

2020. máj. 4. 12:03
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok férfiként tekinteni egy nálam fiatalabb fiúra,sőt,velem egykorúval sem.Nálam minimum a 4 év korkülönbség feltétel.
2020. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!