Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 es körüli nők mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 es körüli nők mi a véleményetek a fiatalabb fiúkról párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban a 30-40 es nőkhöz szól.

Ti szívesen összejönnétek egy huszonéves fiúval ha annak munkája van, értelmes, és többnyire azért jól is néz ki?

Esetleg még kezdeményeznétek is mint tapasztaltabb fél?

Vagy, hogy fogadnátok egy ilyen közeledést?

Az, hogy szingli vagy házas-ként gondolod így is írd le.

Ciki lenne vele bárhová elmenni?

Köszi a válaszokat! :D



2020. máj. 4. 11:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyúrós kopasz idősebbel jöttek össze, akkor ilyen csittifitti extraszép csajokra hajtasz, akikről lerí, hogy durván sokat költenek magukra... az nyilván nem egy 22 éves fiúval jön össze, mert az kisebb eséllyel fogja a költekezéseit finanszírozni. Lehet, máshol kell keresned vagy az igényeidből leadni (visszafogottabb szépségek hajturászása).
2020. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Mind teljesen máshogy néztek ki és a személyiségük fogott csak meg először. És inkább azok voltak akiket a többség megvett valamiért. De ne én legyek a téma hanem a kérdés :D
2020. máj. 4. 15:13
 23/34 anonim ***** válasza:
72%

Nem érdekelnek a fiatalkor előnyei. Az akkor volt előny, mikor én is az voltam. Már kinőttem abból a szintből és az életüket hasonlóan jól alakító, korban hozzám közel álló férfiakkal ismerkedem.


Már önmagában egy a "fiatalabb jobb" szemléleted és önmagad rátukmálása másokra egy visszataszító dolog, amiből normális ember kinő. És biztosan találnék mást is, ami miatt azt tudnám mondani, hogy kicsi vagy te még agyilag.

2020. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Muszáj téged, a te helyzetedet belevenni a kérdésbe, ha amellett kardoskodsz, hogy de márpedig a 20as csajok a 3asokra buknak, mert 3 csaj, akinál próbálkoztál, gyúrós 31assal jött össze...
2020. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértettetek.

Nem azt mondom, hogy a fiatal jobb mindig. Ez is személyfüggő kinek mi. De ez normális, hogy aki idősödig az kezd ellustulni inkább csak a mindennapoknak él stb, és emelet egy fiatalabb egyén akiben több az életkedv és akár jobban a kedvetekre tehet sok téren feltételezem jobb lehet. Én legalábbis örülnék neki.

Az, hogy 3 ismerősöm is volt aki idősebb egyénekre leltek az csak bizonyíték arra, hogy a 30 as férfiak jobban kelnek. Gyakorin bármikor megkérdezték mindig az idősebb férfiakat akarták a leányzók. Persze csak egy részük és nem mindegyik lány!

De az én kérdésem nem erre irányult hanem pont fordítva az idősebb hölgyek véleménye érdekelne. Köszönöm az összes őszinte véleményt ami számomra fura de emellet teljesen megértem. :D

Remélem érthetően fogalmaztam. Néha elírok egy két dolgot.

2020. máj. 4. 15:50
 26/34 anonim ***** válasza:
3 random lány semmire sem bizonyíték. Nézz már körbe mondjuk tömegközlekedésen, a legtöbb fiatal lány garantálom, hogy korabeli sráccal lesz.
2020. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a nők ennyire szentek? Mi a szentség az ízlés terén? Akkor sem voltam szent, amikor fiatalon az 5-7 évvel idősebbek jöttek be, és most sem. Nem érdekel egy húszéves test, nem vonz, legfeljebb esztétikailag megállapítom, hogy szép. Nem azért fantáziálok egy pasiról mert jó a teste, hanem mert megfog a férfiasságával, hangjával, mozdulataival, illatával, és természetesen a stílusával. És akkor fantáziálok róla, nem érdekel, hogy van-e pocakja, vagy ilyenek.
2020. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Úgy értem a szent dolgot, hogy egy férfiaknak szinte tök mindegy, hogy az illető fiatal vagy idős. Ha fiatalon csinos akkor bepróbálkozik, de ha idősebben csinos akkor is.

De akkor nők hiába látnak egy csinos fiatalt szinte említésre se méltatják, éééértem :D

2020. máj. 5. 17:23
 29/34 anonim ***** válasza:
45%
Hát engem speciel nem érdekel, de mást biztosan.
2020. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha értenéd nem lovagolnál ennyit a témán, és elfogadnád hogy nem kellesz az idősebbeknek, még ha neked rájuk is fáj a fogad.
2020. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!