Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 es körüli nők mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 es körüli nők mi a véleményetek a fiatalabb fiúkról párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban a 30-40 es nőkhöz szól.

Ti szívesen összejönnétek egy huszonéves fiúval ha annak munkája van, értelmes, és többnyire azért jól is néz ki?

Esetleg még kezdeményeznétek is mint tapasztaltabb fél?

Vagy, hogy fogadnátok egy ilyen közeledést?

Az, hogy szingli vagy házas-ként gondolod így is írd le.

Ciki lenne vele bárhová elmenni?

Köszi a válaszokat! :D



2020. máj. 4. 11:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt olyan pasi aki fiatalabb volt nálam. Egy két éjszakára szuper, komoly kapcsolatra nem. A fiatalabbak nem érettek meg komoly kapcsolatra, bár szó szó van olyan pasi aki egy nála 10 évvel idősebb nővel él s gyerkőc is van. Ez nagyon változó. Nekem pehem van, az exem 50 én 30 mégis elhagyott pocakosan, a saját korombeli srácok szintén nem akarnak komoly kapcsolatot vagy felelősséget vállalni. Nem tudnám elképzelni magam egy fiatalabb pasival, de lehet az lenne a nyerő...
2020. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Egy kaland vagy nyitott kapcsolat bele fér én 53 éves vagyok. Ilyenkor már a kor különbség azért számít mert más generáció.
2020. máj. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2020. máj. 7. 12:28
 34/34 anonim válasza:
Nekem volt mar 10evvel fiatalabb sraccal kapcsolatom.amig tartott eletem legjobb döntese volt...ezt irom ugy h akkor is mar 30+-os voltam..most 40-eskent is tetszem egy 30eves sracnak ő is tetszik nekem,de igazabol mketten hezitálunk ugy erzem.de meg most is bevállalnám,attol függetlenül h tudom h sztem nem lenne hosszu távú kapcsolat.
2021. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!