Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 es körüli nők mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 es körüli nők mi a véleményetek a fiatalabb fiúkról párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban a 30-40 es nőkhöz szól.

Ti szívesen összejönnétek egy huszonéves fiúval ha annak munkája van, értelmes, és többnyire azért jól is néz ki?

Esetleg még kezdeményeznétek is mint tapasztaltabb fél?

Vagy, hogy fogadnátok egy ilyen közeledést?

Az, hogy szingli vagy házas-ként gondolod így is írd le.

Ciki lenne vele bárhová elmenni?

Köszi a válaszokat! :D



2020. máj. 4. 11:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Esélytelen!
2020. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, szingli. Jólesik a fiatalabbak vonzalma, közeledése, de nem szoktam velük kezdeni semmit, mert nem látom értelmét. Én hosszútávon gondolkodom, ha kapcsolatról van szó (alkalmi, laza kilőve), ezért nem kockáztatnék egy nálam fiatalabbal, akármennyire is komoly gondolkodású, a korkülönbség úgyis kiütközne előbb-utóbb.
2020. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%

Eddig ha a külsőt, ha a belsőt nézzük, mindig idősebb férfiak vonzottak, most sincs másként. Nekem a huszonévesek többsége túl kölyökképű ahhoz, hogy tudjak hozzá vonzódni, nekem az érettség a nyerő. Eddig egyet sem láttam, akivel el tudnék vamit képzelni. Ha neadjisten találnék egy olyan huszonévest, aki külsőre is vonz, és belsőre is megfelelőnek tűnik, lehet, hogy megpróbálnám, ha hasonló életszakaszban vagyunk már (már dolgozzon, ne az egyetem padjait koptassa). Nem kezdeményeznék én.

Cikinek akkor tartanám csak, ha látványosan fiatalabbnak nézne ki nálam, bár az már automatikusan kizárná azt, hogy elmennék vele bárhova.


30N, szingli

2020. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%
Kedves #7-es hozzászóló! 49 vagyok és nem vagyok elhízva, sőt, remekül nézek ki. :)
2020. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Kicsit lehangoló akkor a dolog.

A fiatal lányoknak is inkább az idősek jönnek be és a idősebb hölgyeknek is az idősebbek.


Eltudom képzelni mit éreztek és gondoltok de valahogy akkor se tűnik normálisnak a dolog az én szemszögemből.

De ez legyen az én bajom :D

Köszi a válaszokat mentek a zöldek!

2020. máj. 4. 13:56
 16/34 anonim ***** válasza:
Ugyn én még nem vagyok 25 sem, de jelenleg 1-2 év simán belefér nekem, később több is, de úgy gondolom, hogy max. 5. Lefelé és felfelé is.
2020. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal lányok többségének bejön a saját korosztálya, a maradékból meg, akinek az idősebbek jönnek be, a 19-20-21 évesek simán válogatnak a 25-6-7-8 éves közül is.
2020. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Persze fiatalok közül megelégszenek a saját korosztályukkal de idáig 3 lány is tetszett és mindegyik egy ugyan olyan 30-as gyúrós kopasz pali val jött össze.

Tehát akinek van lehetősége az megragadja a magasabb korosztályt. :P

2020. máj. 4. 14:18
 19/34 anonim ***** válasza:

Ez nem a korosztályon múlik. Nekik egy másik pasi kellett, nem te. Ezt el kell tudni fogadni. Hány éves vagy? Ha mondjuk 27 akkor nekem a korod ideális lett volna 20-30 között. Nyilván nem most, negyvenesen, mit is kezdenénk egymással?

Azon kívül az a nő, aki komoly kapcsolatot keres, mindig korban hozzá közel állóval keres, ha teheti. Ha csak lazát akarsz, akkor van aki belemegy fiatalabbakkal is könnyű kalandokba. De ahhoz olyan nő kell.

2020. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Persze tisztában vagyok vele és hamar túltettem magam rajta. De nem akarok eltérni a kérdéstől, a korom nem lényeges.

Akkor a 30-40 es nők többségének eszébe se jutna a dolog?

Megse fordulna a fejébe a dolog ha meglát egy fiatal jóképű, hát már mondhatni férfit?

Mármint tényleg ennyire szentek a nők, hogy csakis a saját korosztály más szóba se jöhet?

Persze tudom vannak kivételek de a többség ilyen lenne? :O

2020. máj. 4. 14:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!