Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 20 vagyok, nagyon elhúztam ezt a dolgot, mert naivan elhittem ,hogy lesz kapcsolatom...hát semmi komoly nem volt, most pedig van egy komolyabbnak ígérkező személy, de gáznak érzem, szégyellem hogy nem feküdtem még le senkivel (megtehettem volna de ez nálam érzelmi alapú) fogalmam sincs hogy “nyögjem ki neki” , félek kiábrándul, csalódást okozok, és majd ott hagy emiatt

Kevesen tudják, és kb senki nem nézné ki belőlem

Jelenleg randi fázis, de úgyis eljutunk hamarosan az ottalvás fázisba is

Pár pettingem volt már , de nem szerettem az illetőket, nem tudtam lefeküdni velük

Mit csináljak? Ez tényleg ennyire kiábrándító lehet?



2020. szept. 21. 12:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudja és majd ha ott tartotok és addig nem kérdezte meg akkor majd mondod neki, hogy legyen óvatos mert még nem voltál senkivel. Ennyi, nem kell ezt túlkombinálni, nem kell róla kétkötetes verset írni.
2020. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt hiszi, hogy nem vagy szűz. Ha neki elmondod, hogy igen, baja lesz vele?

Ha igen, akkor az ilyen pasi nálam már rég felejtős.

Az enyém (hülyén fogalmazva) örült, hogy egy érintetlen lány voltam előtte.

2020. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Még ismerkedek vele, nem tudhatom hogy reagál, csak sajnos a korábbi tapasztalataim azt mutatják, “nem vàrok” tényleg volt aki mikor ezt megtudta, lelépett.

Igyekszek nem szkeptikusan hozzáállni, mert minden ember nulláról indul, ugyanakkor iszonyat nehéz megbíznom

2020. szept. 21. 18:00
 14/25 A kérdező kommentje:

Nyilván sokáig nem váratnám, max 1-2 ha már együtt lennénk, azt meg megelőzi sok sok találkozó. Szóval túlvagyok azon hogy fél évig várassal valakit, csak szimplán félek, ő se fog ennyit várni

(Eléggé tetszek neki ahogy megfigyeltem, és pont ezért kritikus a helyzet mikor megtudná hogy egy lúzer kezdő vagyok...biztos illúzió romboló egy fiú számára

2020. szept. 21. 18:02
 15/25 A kérdező kommentje:
*1-2 hét, lényeget kihagytam
2020. szept. 21. 18:03
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

15


1-2 hét:DDDD Én meg jóindulattal 1-2 hónapra gondoltam, amit komoly ember simán kibír ( magamból kiindulva ), de hát nem soká már 1-2 percre is lehet talán gondolni trend szerint:D

2020. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Elhiszed hogy van olyan akinek ez is nehezére esett?

Van pedig, nem is akármilyen gerinctelen...

2020. szept. 21. 18:51
 18/25 anonim ***** válasza:

Vlsz. rossz példa, de úgy gondoltam végig, mintha leszbi lennél, már bocs.

Na szóval ha neki ez nem baj/jó, rögtön el kell neki mondani, sőt lehet, hogy azért jöttetek össze, mert ilyen lányt keres.

Ha szakítana/utálna, ezért nem mondanád el, akkor őt becsapnád és magadnak is hazudnál.

Ha neki ez nem baj/jó, ilyet keresett, akkor nem értem, hogy miért vagytok együtt, hiszen ő úgy tudja, hogy nem.

Ha szakítana/utálna, és te elmondanád, akkor ilyen pasival nem járnék (mindkettőnk érdekében), akinek csak ez számít.

Összegzés: mondd el! :))

2020. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam: Még csak randizunk, nem vagyunk együtt! ;)

De igen, igyekszek a megfelelő helyzetben elmondani

2020. szept. 21. 18:56
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, hogy tapasztalatlan ki van csukva.

Gondol bele, ahogy itt valaki írta: nem szaporodnánk, mert mindenkinek az első az első, de a többihez kell lennie elsőnek!

Ha egy fiúnak nem-szűz lány kell, az nem szimpi, és ilyen "feltételekkel" nem jönnék vele össze.

2020. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!