Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 20 vagyok, nagyon elhúztam ezt a dolgot, mert naivan elhittem ,hogy lesz kapcsolatom...hát semmi komoly nem volt, most pedig van egy komolyabbnak ígérkező személy, de gáznak érzem, szégyellem hogy nem feküdtem még le senkivel (megtehettem volna de ez nálam érzelmi alapú) fogalmam sincs hogy “nyögjem ki neki” , félek kiábrándul, csalódást okozok, és majd ott hagy emiatt

Kevesen tudják, és kb senki nem nézné ki belőlem

Jelenleg randi fázis, de úgyis eljutunk hamarosan az ottalvás fázisba is

Pár pettingem volt már , de nem szerettem az illetőket, nem tudtam lefeküdni velük

Mit csináljak? Ez tényleg ennyire kiábrándító lehet?



2020. szept. 21. 12:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

17


Tudom, hogy vannak kangörcsök, de ha te csak egy 1-2 hetes várakozás vagy, téged minősít ( le ) s tök mindegy, hogy szűz vagy e vagy sem...vallom én.

2020. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális férfi emiatt nem ábrándul ki, sőt, még tán örül is neki. Manapság ritka az ilyen és ez nem azt jelenti, hogy defektes vagy.

Én 18 éves voltam, a párom 22, ő örült annak, hogy egy olyan lánnyal találkozott, aki nem adta oda magát fiatalon fűnek-fának.


Tényleg, ha valaki emiatt téged kevesebbnek tart, az csak szexet akarna, nem kár érte, ha megy.


Várd meg, míg kimondjátok, hogy együtt vagytok és mikor szóba kerül, hogy valamelyikőtök átmegy másikhoz, akkor mondd, hogy mire "készüljön". :)


Egyébként nálunk annyiból egyértelművé vált a szitu, hogy ismerkedés alatt még megkérdezte, hogy hány kapcsolatom volt már, és válaszoltam annyit, hogy komoly párkapcsolatom még nem volt.

Persze ettől függetlenül még tisztáztuk utána a dolgokat és jobban odafigyelt rám először, másodjára, harmadjára és így tovább.. :)


Ne legyenek feszélyeid emiatt.

2020. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Utolso, igen kb “defektesnek “ erzem magam pedig egy normalis, viszonylag (sot) nepszeru ember voltam, voltak udvarloim, de megis gaznak erzem. Sokaknak ez eleg furcsa, van olyan barat aki szerint frlesleges tartogatni

Csak annyira nem ment sose az erzelem nelkuli szex, megprobaltam de , szerelmet szeretnek, es nem egy random buliban elvesziteni

2020. szept. 23. 14:10
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, érdemes-e tartogatni..

ez hülyeség. a te tested, a te döntésed, a te érzéseid.


szóval azt csináld, ami neked jól esik és akkor, amikor neked jól esik.

2020. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

23


Defektes az, akin már a fél szomszédsága vagy város "gyakorolt"...tedd azt, mit jónak érzel, ez így normális s olyat keress, aki szerint szintén, a többit hajtsd tovább a plázacicusokhoz.

2020. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!