Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
93%
Nekik joguk van ítélkezni, neked meg jogod van nem figyelembe venni. Mit idegeskedsz ezen?
2020. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
45%
Nőként utálom a szenteskedést nőknél és pasiknál is. Ha nem csal meg senkit a pasi, akkor nem gáz prostihoz menni.
2020. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
89%
Miért, hogyan kellene reagálniuk?
2020. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk mert ez a véleményük? Vagy most mit kellene csinálni? Megdícsérni?! 😂
2020. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, ebben mi a szenteskedés. A férfiak lenézik, ha valaki mondjuk feketével volt kapcsolatban.
2020. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
94%

Nekem annyira kiábrándító, ha egy pasi fizet érte, pedig nem vagyok prűd gondolkodású.

A másik dolog meg az hogy tartanék tőle hogy összeszedek valamit.

2020. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
82%
Én pont azért nem járnék ilyen férfival, mert fizetős lány voltam(a felsőbb kategória, nem a filléres). Ezek a férfiak vagy sunyik és a feleség háta mögött csinálják, vagy nem elég jók egy csinos nőhöz, vagy egyszerűen ilyen kalandor típusuk és ez izgatja őket. Egy megbízható, tisztességes férfi nem megy fizetőshöz.
2020. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
16%
8# és te olyan tisztességes vagy ezek szerint.
2020. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondanám azt, hogy gusztustalan, de nyilván sokat rontana az illető renoméján. Egyszerűen azért, mert aki ilyesmire rászorul, annál általában valami gáz van. Nem biztos, hogy érdekelne ilyen férfi.
2020. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
94%
Abban az esetben tartom gáznak, ha ideológiát gyártanak köré: nem tehet róla, a csúnya gonosz nők miatt kénytelen erre, mert ők nem láják, milyen kedvesrendes.
2020. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!