Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
11%

Csak a csóró, lúzer srácoknál van ez így.


Ha menő, nagy ALFA a pasi, sikeres, pénzes, akkor simán elnézik neki, mert ő megteheti.

2020. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

17


Nagyjából ez a lényeg szerintem is.


Ha egy jóképű pasi megy el prostihoz akkor lehet még kalandornak, pénzesnek, nyitott gondolkodásúnak fogják beállítani.


De ha mi átlagjóskák megyünk el akkor valami gikszer lehet mindenképp...talán a fejünk haha :)

2020. nov. 25. 19:36
 23/73 A kérdező kommentje:

21


Annyira ferdítesz na. Légy őszinte! Nem lelkileg torzak hanem inkább testileg...vagyis a nők szemében azok. Nem elég vonzó külsejűek ezért nem voltak sikeresek a nőknél, nem élték ki szexuális vágyaikat mint vonzó társaik és ezért elmennek pénzért csinálni egy prostituálttal, hogy legalább legyen egy (vagy pár ) tapasztalatuk mielőtt elpatkolnak. Igazából ez olyan hozzáállás, hogy nincs vesztenivalóm.


Ha meg undorodik tőlem a valóban nem érdekel, van fantáziánk nekünk is férfiaknak, simán csak elképzeljük, hogy élvezi az egészet. Meg is lehet kérni őket, hogy nyögdécseljenek, ami segít is ebben.

2020. nov. 25. 19:39
 24/73 anonim ***** válasza:
16%

De a FELESÉGNEK is fizetni kell!


Hiszen a nő elvárja, hogy a férje jól keressen, és haza adja a lóvét.

2020. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
79%

"Annyira ferdítesz na. Légy őszinte! Nem lelkileg torzak hanem inkább testileg..."


Nem ferdítek. Én a jóképűektől sem fogadom el. Sőt, rühellem a nárcisztikus szépfiúkat, akik azt hiszik, minden jár nekik.

De persze, van olyan is, aki testileg IS torz. Minek kéne tagadnom? Miért rohadékság, ha nem kellene nekem testileg torz pasi (főleg ha lelkileg SEM jön be)?


"Ha meg undorodik tőlem a valóban nem érdekel, van fantáziánk nekünk is férfiaknak, simán csak elképzeljük, hogy élvezi az egészet. Meg is lehet kérni őket, hogy nyögdécseljenek, ami segít is ebben."


Köszönöm, hogy igazoltad, amit mondtam. :)

Defektes vagy fejben.

2020. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
18%
25-ös leírta a lényeget, barátnő/feleség sincs ingyen, sőt, drágábbak, mint a prostik. Sok kapcsolatban a nő költi el a férfi fizetését is...
2020. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
7%
Láttam a múltkor is egy élelmiszer boltban, hogy a pasas barátnője szó szerint követelőzött, hogy fizesse ki a pasija a számlát, abszolút természetesnek vette ezt a nő, nem akarom elhinni, hogy némelyik férfinak ilyen áron is megéri párkapcsolatban lenni, kész anyagi csőd.
2020. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
21%

27.-nek.


Bizony!


RANDI:

Benzin, parkolás, vacsora, belépőjegy,..., majd közli a csaj, hogy megjött, vagy amitől okádok: "Szerintem csak legyünk barátok."

Szóval ugrik 20-30-40+ rugó, és le sem cumizik, mielőtt kidob.

2020. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
82%

Mert az. Mit lehet ezen ragozni?

Kikölcsönözni pénzért egy ember testét azért, hogy beleüríthesd a spermádat, és mindezt élvezni is az ösztönlénység olyan mértéke, ami a normális emberből undort vált ki.

2020. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
91%
18.A nők így gondolkodnak, hátha segít, hogy megértsd őket. Nőként lehet, te is bizalmatlanul állnál egy felnőtt férfihez akinek még nem volt kapcsolata. Mentálisan problémás az illető, vagy aberrált, fétises, csak a szex érdekli ezt nem tudjuk, de nem jó JEL. Nem igazságos az előítélet, de ez van. Az egész párkapcsolatosdi nem igazságosság alapon működik, kinek jár vagy nem jár valaki. Sok nő is inkább egyedül van évekig mint olyan férfivel aki nem tetszik neki, őket ki sajnálja? Szerintem senki. Azt mondják, hogy túl magasak az igényeik, álomvilágban élnek.
2020. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!