Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
11%

8-as ha te felső kategóriás prosti voltál, hogyhogy itt vagy a gyakorin? Nem inkább a Bahamákon kéne koktélt szürcsölgetned?


Honnan tudod hogy egyikük se volt megbízható? Nem fizettek vagy mi?

2020. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem az a szánalmas, hogy prostinál volt, hanem a “jó nőt dugni” felfogás. Ezzel lealacsonyítja az exeit, engem is, meg amúgy is, taszító felfogás, akinek a kinézet annyira számít, hogy fizet is érte..


Egyedül akkor tudom elnézni a prostit, ha valami perverziót él ki, amihez nehéz olyan partnert találni, aki elfogadja.


Én is tartanék attól, hogy elkapok valamit, elküldeném std szűrésre.

2020. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem is kicsit hülyén jön ki, ha X prosizott ő meg van vetve, de ha Y 4 farkat szopott a múltheti buliban, akkor őt el kell fogadni, meg senkinek semmi köze hozzá.


Amúgy, ez a fizet a szexért dolog, is olyan hogy ha elviszed a csajt egy drága étterembe, vagy veszel neki egy táskát és utána van szex az is olyan mintha fizetnél érte nem?

2020. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
73%
Pedig nekem pont az ugrana be, hogy valami szadista, perverz dolgai lehetnek amit normál barátnő nem tud elnézni vagy, hogy szociáliasan fejlettlen az illető, magának való, az asszony neki csak egy szolgáltatás, esetleg a személytelen szexet szereti, mert retteg az elköteleződéstől. Ezek semmiképp nem pozitívumok. Azért van sok nős pasinak barátnője is mert már "átment egy szűrőn", valószínű nem nemi beteg, ssociálisan fejlett, nem valami csodabogár, szatír, elmebeteg ... Stb. Ha azt mondod neked még nem volt barátnőd 25 évesen az az nagyon sokat ront az esélyeden. Nem azért mert nemte vagy a falu bikája, hanem mert valami gikszer lehet veled.
2020. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! És a férfiak miért ítélik el azt a nőt akinek szex kapcsolata van?
2020. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
17%

Egyszerűen azért, mert aki ilyesmire rászorul, annál általában valami gáz van.


Egyetlen gáz van (ami nem gáz, csak a tisz szemetekben az) azokkal, amúgy rendben vannak. Szóval ezek nem jóképűek. Ennyi a dolog lényege. Egy átlag arcú pasit észre sem vesztek.

2020. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
30%

#15


Tényleg?

És mit tehet egy olyan férfi, akinek csak olyan nők jutnának, akihez hozzáérni sincs kedve?

A csinosabb lányok a helyesebb arcú pasikat választják, egy ronda vagy beéri a "saját szintjével" vagy egyedül marad.

Az más kérdés, hogy senkinek nem kell tudni, hogy ő fizetőshöz jár, hülye az aki hangoztatja.

2020. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
70%
#18 És egy pasit mit érdekli, hogy azok a nők akik amúgy sem dugnának vele, mit gondolnak arról, hogy ő prostival jár?
2020. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
96%
Lényegében meg is válaszoltad a kérdést a 2. bekezdés 1. mondatával. Én nem ítélek el senkit ezért, de persze nem is tartozom azon nők közé, akikre igaz az a mondat...
2020. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ilyen esetben a szexhez való hozzáállásával van bajom. Szerintem sokat elárul róla, hogy nem érdekli, hogy pénzért teszi szét a lábát a nő, és közben még az is lehet, hogy undorodik. Nem szempont neki, hogy élvezi-e a szexet a nő. Lelkileg torz alakok ezek, fogalmuk sincs a szexualitás valódi lényegéről, és az sem érdekel, hogy részben azért nincs, mert nem állt még le velük senki vonzalomból, nem én leszek, aki megteszi ezt, és kész.
2020. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!