Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
14%
Nők is szoktak úgy szexelni, hogy nem szerelmesek a másikba, de érdekes módon a nők egymást nem ítélik el.
2020. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, a prosti az elérhető legjobb. Itt már két más bolygó vagyunk.


Továbbra is, de, tárgyként van kezelve. Szolgáltatást veszel igénybe úgy, hogy a testét tárgyként használod.

2020. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
95%

"Nők is szoktak úgy szexelni, hogy nem szerelmesek a másikba, de érdekes módon a nők egymást nem ítélik el."


Engem nem zavar, ha mások úgy szexelnek, hogy nem szerelmesek egymásba, VELEM ne szexeljen senki úgy, hogy nem szerelmes belém, csak tartály vagyok.

2020. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
21%

"ahogy a boltban sem nézem robotnak az eladót"


Ha valaki kapcsolatban él, akkor otthon van egy barátnője. Ha elmegy prostizni, ugyanazt veszi meg, amit a barátnőjével csinálnak.


Eladó nincs az életedben. Nem vár otthon egy eladó, akinél fizetsz.


Más példa: ha van otthon kutyád, és rendszeresen kutyaviadalokra jársz (csak nézni, nem a kutyáddal), attól még bánhatsz rendesen a blökivel, de én biztos, hogy egy csótányt sem bíznék rád.

2020. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
9%

És ha/amikor kiderül, hogy a jegyesetek, férjetek, élettársatok, apátok, öcsétek, a gyereketeket kezelő szuper doki...is prostizott már? Na akkor mi van? >:)


Pl.: Ülsz a kanapén, terhesen, a pasid simogatja a pocid, a TV-ben valami prostis film vagy hír megy, és dumáltok, majd a srác hülye lesz, és kussolás helyett őszintén elszólja magát, hogy volt már bérpuncinál. Upssszzz...

2020. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt soha nem lesz gyerekem. Másrészt apám, öcsém csak annyira érdekel, hogy "ki hitte volna, a férfiak gusztustalanok??? WHAAAT??".


A pasit meg kirúgnám, és maradnék egyedül. Átkoznám a fejem, amiért hagytam magam bemocskolni.

2020. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
0%

"Szolgáltatást veszel igénybe úgy, hogy a testét tárgyként használod."


Nem hiszem,hogy konszenzusra fogunk jutni,de a te logikád mentén,mindenki,aki nem szakképzett munkát végez,tkp. prosti,mivel a testét/fizikai adottságait bocsátja áruba.Én nem kényszerítek senkit semmire,ha a szolgáltató úgy dönt,hogy nem akar velem lenni,joga van visszautasítani.

Ehhez ugyanúgy két ember kell,mint egy normális párkapcsolathoz,ők döntenek úgy,hogy ezzel akarnak pénzt keresni,én élek a lehetőséggel.Lényegében üzleti kapcsolat,kölcsönös megegyezéssel,mint egy alkalmazott és egy munkáltató között.


"Na látod, a prosti az elérhető legjobb. Itt már két más bolygó vagyunk."


Ezt kifejtenéd?Azt írtam,SZÁMOMRA a prosti az elérhető legjobb,nem általánosságban.

2020. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

48


De miért tárgyként? Ugyanúgy örülhet annak, ha a nő is élvezi az aktust és kölcsönös. Engem nem zavarna, ha közben nedvesedne esetleg el is élvezne. Sőt, a szolgáltalás minőségén javítana.


A szex alapvető szükséglet, ösztön, igény. Azt kiélni nem jelenti azt, hogy tárgyként kezeled a másikat.


Ha ingyen szexelsz valakivel és csak a szexről szol a dolog az nem annyi mintha tárgyként kezelnéd a másikat? Ilyen is van sok. Ott a tinder, a szép pasik meg lányok csak szexkapcsolatokra használják. Az miért nem ugyanannyira alávaló dolog szerinted mint a prostizás?


Az ember nem tehet róla, ha nincs sok lehetősége ingyen szexelni, kiélni vágyait.


Az, hogy csak szerelemben szexelsz az tömény hazugság. A szerelem nem jön csak úgy, örülhet az ember ha az életben egy igazi szerelmet talál. Tehát akkor cölibátust fogadsz ha éppen nem vagy szerelmes. Ugyan már, ne légy gyerekes!

2020. nov. 25. 21:13
 59/73 A kérdező kommentje:

52


És ez miért baj? Ő meg engem kihasznál pénzügyileg ezzel az erővel. Ez egy cserekereskedelem. Mint a piacon amikor túrót, szalámit veszel.

2020. nov. 25. 21:15
 60/73 anonim ***** válasza:
A kutyás példát értem,de nem barátnő mellett járok,hanem helyette,mivel párkapcsolatom nincs,sosem volt és nem is lehet.
2020. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!