Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ebben az az undi, hogy neki a szex nem a szerelemhez tartozik, mint nekem, a fapinának, hanem csak úgy tud használni egy testet. Ha neki ez csak biznisz, simán megcsal.


Mondjuk az is igaz, hogy függ a kinézettől. Csúnyább férfinál azt feltételezem, nem jut neki senki, helyesebbnél hogy valami extra beteg perverznek kell lennie.

2020. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
15%

Aha...szóval gáz prostizni...rendben.


Akkor sokkal jobb, ha a srác szerelmet hazudik, 1-2 hétig "udvarol", közben beléd nyom pár patront, majd kidob, vagy simán eltűnik, ugye lányok? >:)


És igen, kibérelem a prostit, hogy segítsen levezetni a feszülést.

Mint ahogy a fodrászt is, hogy megnyírjon.

2020. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor sokkal jobb, ha a srác szerelmet hazudik, 1-2 hétig "udvarol", közben beléd nyom pár patront, majd kidob, vagy simán eltűnik, ugye lányok? >:)"


Ugyanolyan gáz az is?

Minek tűnsz el? Vagy miért nem keresel olyan nőt, aki vevő a laza szexre? (Van olyan.)


Lesz.arom amúgy, miket vergődtök össze, szerintem senki nem fogja itt megváltoztatni az álláspontját a kedvetekért. Nem fogom másképp megítélni a prostizást, és nem fogok összeállni ocsmány vagy átlagjóska formákkal, és nem fogok qrvázó gazdag p.öcsfejeket sem jófej kalandornak tartani. Szerintem nem kell erőltetni.

A kérdés az volt, miért tartják ezt undorítónak a nők, mi meg válaszolunk - nem vagyunk reprezentatív minta, de ez a legtöbb amit tehetünk. Ennyi.

2020. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
3%

"Nem fogom másképp megítélni a prostizást, és nem fogok összeállni ocsmány vagy átlagjóska formákkal,"


Már nem is titkoljátok, hogy nektek átlag feletti férfi kell csak, elképesztő, mirefel vannak ekkora igényei a nőknek?

2020. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%
33 - as pl. egész jól szemlélteti a tipikus nőket tárgyiasító, érzelmi sivárságban szenvedő prosti kuncsaftokat.
2020. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
95%

35


Csak olyat vártam el, amit tudok nyújtani én is.

És meg is találtam a párom.

2020. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
3%
37-es, csak az itt a probléma, hogy manapság a nem szép nők is ugyanúgy átlag feletti férfiakat várnak el, pedig a nem jól kinéző nők aztán biztos nem tudnak annyit nyújtani, mint egy átlag feletti férfi.
2020. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
14%

#35 Miért ne,ha megtehetik?

Én rendszeresen prostizom,ismerkedni nem is próbáltam soha,mert minek,úgysem felelek meg,max. Lakatos Rafaellának a hajléktalanszállóról,ha már nagyon kétségbe van esve.Nekem ez egy szolgáltatás,nem csinálok belőle titkot.Elítélnek?Na és,úgysincs semmi közünk egymáshoz.

2020. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
9%

38


Ez nem az én problémám, nekem ehhez semmi közöm.

De ha nem hajlandó nem szép nőként kompromisszumra, akkor úgyis egyedül marad végül. Az meg az ő baja. Mindenkinek a saját döntése, hogy összejön-e valakivel, aki nem tetszik neki, vagy inkább egyedül marad. Férfiakra is igaz.

2020. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
34%

Melyik pasi akar magának olyan nőt, akin már atment a fél város? :-)


Ők ugyanúgy elítélik azokat akik fűnek-fának szétteszik a lábukat

2020. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!