Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szoktak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szoktak úgy reagálni azokra a pasikra akik prostituálthoz járnak, hogy fú, gusztustalan?

Figyelt kérdés

Pedig ők is egyetlen életükben ki szeretnék próbálni milyen jó nőt dugni. Ez miért akkora bűn?


A legtöbben akik ítélkeznek, nincsenek szex gondjaik olyan partnerrel amilyent akarnak, ráadásul tök ingyen. Akkor hogy engedik meg maguknak, hogy ítélkezzenek, illetve valamilyen utolsó undorító lénynek állítsák be az ilyen férfiakat akiknek természetes igényeik, vágyaik vannak?


2020. nov. 25. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
35%
Azért vicces, hogy a prostizást támogató férfiakat lepontozzák, magát a prostit, aki szakmája ellenére megveti ezeket a férfiakat, pedig felpontozzák. Nem tudom, hogy rajtam kívül más is lát-e ellentmondást...
2020. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
100%

#39 Egyetértek,de a kérdés az volt: "mirefel vannak ekkora igényei a nőknek?"

Szerencsére eljutottunk odáig,hogy az embereknek nem muszáj benne ragadni bántalmazó/kihasználó/érzelemmentes kapcsolatokban,lehet boldogulni önállóan is.Mindenki az elérhető legjobbra törekszik,ez szerintem érthető.Nem az igényekkel van baj,hanem azzal,ha valaki nem hajlandó megfizetni az "árat",hangozzon ez bármilyen rosszul.

2020. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
94%
Az is vicces, hogy a prostizást is párhuzamba hozzák egyesek a feleség/barátnő tartással, hogy ugye minkettőbe fizetni kell. Na ez a pont az agyhalál, amikor leleplezi valaki magát, mennyire is primitív, és még büszke is rá.
2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
94%
Miért csak az a két opció van, hogy egy férfi prostizik vagy szerelmet hazudik?
2020. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
1%

44.-nek.


Mert 1000-ből 999 anyámba küld, ha őszintén, és tisztelettel elmondom neki, hogy csak dugnám, de semmi több, csak 1-2 dugás!

2020. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

44


Ti inkább azt a pasit választjátok aki szerelmet hazudik, mert szeretitek a jól hangzó frázisokat, még ha tudjátok is, hogy nincs benne igazság.


Ez a prostiellenesség is pont ugyanaz. Álerkölcsösség, okoskodás.


De semmilyen racionális kézzelfogható okot nem írtatok ide, azon kívül, hogy valószínű a pasi ocsmány ha prostizik.

2020. nov. 25. 20:40
 47/73 anonim ***** válasza:
94%
De igen, írtam, csak te nem fogod felfogni, mivel nem vagy azon az értelmi/érzelmi szinten. De nem is érdekel tovább. :)
2020. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%

"Mert 1000-ből 999 anyámba küld, ha őszintén, és tisztelettel elmondom neki, hogy csak dugnám, de semmi több, csak 1-2 dugás!"


Tehát egy nőnek nincs joga nemet mondani a szexkapcsolatra?


"Ti inkább azt a pasit választjátok aki szerelmet hazudik, mert szeretitek a jól hangzó frázisokat, még ha tudjátok is, hogy nincs benne igazság."


Nem tudom, hogy nincs benne igazság, nem feltételezem minden férfiról, hogy egy hazug szar.


"De semmilyen racionális kézzelfogható okot nem írtatok ide, azon kívül, hogy valószínű a pasi ocsmány ha prostizik."


Leírtam, hogy a szexhez való hozzáállásunk teljesen más. Nálam a szex nem létezik csak úgy magában, a szerelem része. Aki idegennel szexel, megveszi a testét, az tárgyként tekint a nőre.

2020. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jól kitaglaltuk miért kelt együltetű viszolygást a legtöbb nőben a prostizás, - csak nem figyeltél, lapozz vissza légyszíves!

Nem látom értelmét a további konzultációnak, hiszen eldöntötték itt, h evidens, hogy úgy is csak hazudhat egy férfi a nőnek és passz nincs más opció. :))

2020. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
0%

#48 "Aki idegennel szexel, megveszi a testét, az tárgyként tekint a nőre."


Ezt vitatnám,persze csak a saját nevemben.Ahogy korábban(42-es válasz)írtam,mindenki az elérhető legjobbra törekszik,érthető módon.Nekem, személy szerint,a lakásos lányok jelentik a plafont,ettől még nem kezelem őket tárgyként,ahogy a boltban sem nézem robotnak az eladót.Nem a testét vásároltam meg,hanem egy szolgáltatást vettem igénybe,a hozzáállásunk valóban más(sosem voltam szerelmes),de ez értékrendbeli különbség.

2020. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!