Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Mindegy milyen pasival találkozom, az elején minden stimmel, tényleg minden oké velünk. Egyenes vagyok, nem szórakozok, megmondom már ez elején, hogy egy-egy éjszakákban nem vagyok benne, ennek függvényében tervezzen, vagy ne tervezzen de akkor ő is mondja meg , hogy mik a szándékai. Mindig színészkednek, aztán mikor megkapták amit akartak lelépnek hülye indokokkal, vagy akár szó nélkül. Még csak azt sem lehet mondani, hogy egyből az ágyba ugrom velük. Hetekig képes a pasi előadni magàt, hogy neki is ugyanolyan fontos vagyok és ő is komolyabbat keres, lenne ideje meggondolni magát ezidő alatt és szólni, hogy ha mégsem. Aztán végül beadom a derekam, mert ugye vonzódunk egymáshoz, gondoltam felnőtt emberek vagyunk nem lesz gond. Aztán ahogy megfektetett lelép. Komolyan ennyire nehéz őszintének lenni? Ez miért jó? Mielőtt valaki elkezdené elemezni az ízlésemet, nem nem csak fuckboyok jönnek be. Fiatalabb koromban volt pár olyan, de pl. A mostani legutóbbi férfi is teljesen normálisnak nézett ki. Nem egy tipikus adonisz semmilyen téren, próbálom az àtlagos fickókat keresni, nem a kis szépfiúkat. Olyan szerepet lenyomott nekem hetekig, hogy majd hova utazunk, velem tervezett meg minden. Aztán ahogy megvoltam, azután néhány nappal később benyögte hogy neki ehhez még idő kell, nem tudja mit is akar stb. Nem haragudtam volna ha már az első randin közli, hogy csak a szex érdekli, akkor mehet tovább, nem akaszkodom rá. Biztos talált volna olyat, akit nem kell hetekig fűzni. Erre tessék, mégis engem csesz àt.



2020. dec. 26. 01:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hogyan ismerkedtetek meg?
2020. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy pasi megdug, és otthagy az a pasas mocsok.

Ha kettő csinálja azt, akkor szintén csak pech, hogy ilyet fogtál ki.



Ha az összes randi partnered megdug, és otthagy, akkor azért nem a férfiak a hibásak, hanem te állsz le olyanokkal randizni, akik ilyen típusok.


Ez ennyire egyszerű képlet. 1-2 alkalommal a legkörültekintőbb embern is mellé nyúlhat. De ha valaki mindig mellé nyúl, ott más a probléma.

2020. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

10, kétlem, hogy nő vagy, ha pedig igen, akkor elszégyellheted magad, hogy mekkora s*ggarc vagy. Nőből is van pár idióta, lehet, köztük vagy.

Akiket kihasználnak, nem, nem bennük van a hiba. Abban van a hiba, aki kihasznál mást. Abban soha nem volt hiba, ha valaki őszinte volt és jóhiszemű. Csak manapság, ahol ennyi hulladèk selejt ember van, ott ezek nem kifizetődő tulajdonságok, és meg kell tanulni játszmázva, bizalmatlanul kiszórni őket. Sajnos itt mindenki abból indul ki, hogy aki hagyja magát kihasználni, az megérdemli. Hát nem.

Mindenkinek lenne lehetősége élete során kihasznàlni embereket, de nem mindenki él ezzel, mert van akiben van gerinc.

2020. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
49%

Én vagyok az idióta, te megkeseredett savanyú banya?! Inkább te, a mindenki hülye szlogeneddel. Elárulom anyám, hogy nem a világ a hülye! Igen vannak akik kihasználják a másikat, de nem mindenki. Ha így állsz hozzá persze hogy ez lesz. Gondolom te tipikusan ez az ‘ebbe a szörnyű világba nem vállalok gyereket’ megkeseredett nő vagy.

Engem aztán nem érdekel, nem én vagyok ilyen negatív. Hálistennek én tanulok a csalódásokból és hibákból, és olyan szempontból is képes vagyok mérlegelni egy helyzetet, hogy én mit hibáztam.

De ez belőled hiányzik.

Szörnyülködjél hogy én is micsoda gonosz vagyok, ‘ jééézusom’ :D

2020. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Átgondolom mindegyiket!


14# légyszi állj le és ne sértegess senkit, nagyon gáz amit itt csinálsz, magadat járatod csak le.

2020. dec. 26. 13:17
 16/34 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 tuti férfi, csak nőnek állítja be magát. De tipikusan úgy ír, mint a nőgyűlölők, úgyhogy nincs mit adni a szavára. Ha pedig nő ezzel a stílussal, akkor sem ér semmit a szava.
2020. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%

Nem én kezdtem hulladékozni. A kérdező is úgy látom hogy a besavanyodott ‘nő’ mellé áll. Oké, nem velem lesz az továbbra is hogy megdugnak és otthagynak. Így jártatok. Megértem a nőgyűlölőket az ilyen szerencsétlenek miatt mint ti. Ilyenkor szégyenlem a saját nemem.

Emiatt ilyenek a pasik, mert elccseszitek a bizalmatlansággal. Gondolom azon is felháborodtok, ha kinyitják előttetek az ajtót, aztán megy a picsogás hogy milyen udvariatlanok a pasik.

Innentől nem érdekel, csak kiverte a szemem a válaszolók lehulladékozása. Undorító az egész, és az is hogy egymás baromságait erősítitek. Na további szép gyötrődést, és kívánok sok sikert a szingli évekhez.

2020. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%

Bár fiú vagyok de én a helyedben ezek után nem játszanék nyílt kártyákkal. Komolyra fordítva a szót, ha azt szeretnéd, hogy te tartsd a kezedben a gyeplőt akkor az elejétől kezdve mutasd magad egy kicsit kaphatónak de utánna legalább kétszer annyira elérhetetlennek. Ne légy jég királynő aki folyoton csak elérhetetlen, de azért ne felejtsd, hogy nem bízhatsz meg mindenkiben az elején mikor minden szép és jó. Erre azért van szükség, hogy ne érezzék az elején azt, hogy könnyű dolguk lessz veled, csak ki kell várni amíg eljuttok a sex ig. Éreztesd velük azt, hogy részedről egyáltalán nincs eldöntve az, hogy velük leszel e az első sex után is. És majd meglátod, hogy alkalamasak e az elveidnek. Másfelől, amikor igérgetnek fűt s fát, akkor azt is nézd meg mennyire csinálják azt ami mondanak úgy általánosan. És ha még így sem tudod egyértelműen eldönteni a szándékaikat, akkor próbálj hagyatkozni az eddigi tapasztalataidra. Idézt fel azokat a érzéseidet amit akkor éreztél mikor valaki hazudott vagy csak üresen beszélte tele a fejed, mert ha újból ezt fogod érezni akkor jobb ha onnantól nem a szemednek fogsz onnantól.



24F

2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
50%

Ha mindenki kihasznál, akkor két dolog lehet.

Vagy te vagy a hibás, vagy mindenki más.

Gondold át, miért nem számol veled senki komolyan, mert valami oka lehet...

2020. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nem vagy túl jó emberismerő, és pont pár bunkó idiótával hozott össze a sors, akiken nem láttál át. " Olyan szerepet lenyomott nekem hetekig, hogy majd hova utazunk, velem tervezett meg minden."


Hát ez eleve átlátszó szöveg, ilyeneket pár hét randizás után szerintem nem mond senki, csak aki kamuzik. Így akart megfogni téged.

2020. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!