Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Mindegy milyen pasival találkozom, az elején minden stimmel, tényleg minden oké velünk. Egyenes vagyok, nem szórakozok, megmondom már ez elején, hogy egy-egy éjszakákban nem vagyok benne, ennek függvényében tervezzen, vagy ne tervezzen de akkor ő is mondja meg , hogy mik a szándékai. Mindig színészkednek, aztán mikor megkapták amit akartak lelépnek hülye indokokkal, vagy akár szó nélkül. Még csak azt sem lehet mondani, hogy egyből az ágyba ugrom velük. Hetekig képes a pasi előadni magàt, hogy neki is ugyanolyan fontos vagyok és ő is komolyabbat keres, lenne ideje meggondolni magát ezidő alatt és szólni, hogy ha mégsem. Aztán végül beadom a derekam, mert ugye vonzódunk egymáshoz, gondoltam felnőtt emberek vagyunk nem lesz gond. Aztán ahogy megfektetett lelép. Komolyan ennyire nehéz őszintének lenni? Ez miért jó? Mielőtt valaki elkezdené elemezni az ízlésemet, nem nem csak fuckboyok jönnek be. Fiatalabb koromban volt pár olyan, de pl. A mostani legutóbbi férfi is teljesen normálisnak nézett ki. Nem egy tipikus adonisz semmilyen téren, próbálom az àtlagos fickókat keresni, nem a kis szépfiúkat. Olyan szerepet lenyomott nekem hetekig, hogy majd hova utazunk, velem tervezett meg minden. Aztán ahogy megvoltam, azután néhány nappal később benyögte hogy neki ehhez még idő kell, nem tudja mit is akar stb. Nem haragudtam volna ha már az első randin közli, hogy csak a szex érdekli, akkor mehet tovább, nem akaszkodom rá. Biztos talált volna olyat, akit nem kell hetekig fűzni. Erre tessék, mégis engem csesz àt.



2020. dec. 26. 01:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%

7, 13, rajtad kívül nagyjából mindenki érvekkel alátámasztotta az állításait. Te azzal kezdesz, hogy mi szemetek, hulladékok, jellemtelenek, s*ggarcok, idióták és gerinctelenek vagyunk úgy, hogy ezeket a durva jellemzőket nem indoklod meg, csak fröcsögsz, mint VV Gina.

Nézd, hogyan viselkedsz itt a válaszoló társaiddal, és hogyan beszélsz azokról, akikkel ismerkedtél, más emberekről. Erre nem büszkének kéne lenned, hanem szégyellned kéne. Kaphatsz te itt minden válaszodra 100%-ot, akkor is elfogadtathatatlan ez a stílus.

2020. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
62%

A 14es tipikus olyan, akit leírtál kérdező, egy se...gg..arc. Ez tipikusan az, aki magára ismert ebben a leírásban, és ahogy megnyilvánult na tipikus bunkó.

És a többség tényleg ilyen, egy nulla férfi, szánalmasak amúgy ezek. De van aki nem ilyen.

2020. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%

#18. Ugyan nem vagyok szakember, de ezen tanácsok ha meg vannak fogadva, az csak erősíti a másik oldal azon panaszait, hogy "a nők nem egyenesek/szeszélyesek/kiismerhetetlenek/megbízhatatlanok/csak hülyítik a férfiakat a kis borderline hullámvasutuk lelkes utasaként".

Az a hozzáállás inkább a probléma gyökere, hogy a 100% tuti kellene mindenkinek, "mert megérdemli" alapon. Ez romantikus regényekben vagy holywoodi filmekben lehet, hogy így van, de a való életben kénytelenek vagyunk kockázatot mérlegelni/kezelni és vállalni. Ha már eleve elrugaszkodott elvárásokkal vág neki valaki az ismerkedésnek, az bizony pofára fog esni.


Nem azt mondtam, hogy a kérdező keféljen fűvel-fával, hanem, hogy a cserélendő "tárgyi nyeremény/áru" skatulyából az ember kategóriába rakja inkább magát valamin annak járjon utána, hogy az illető is ember-e, ne annak, hogy ők mint áruk miként cserélhetők előnyösen. Nincs ilyen.

2020. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vagyok férfi nagyon okosak....de jót röhögtem. Ti sem fogtok elkelni az fix
2020. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy emberekről hulladékként beszélni,illetve az hogy olyat írt valamelyik,hogy tömegesen vágta ki a pasikat, elég szomorú.

Ilyet a pszichopaták írnak.

2020. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

18 as válaszoló vagyok és a 23 mas kommentre válaszolok.


Tudod fiúknak is elengedhetetlen egyes esetekben, hogy beérjenek. Van aki magától eljut erre a szintre, van akinek pofára kell esnie egy párszor, hogy belássa ez nem emberi amit tesz.


Kérdezőnknek azoban több mint valószínű, hogy változtatnia fog kellenie valamin. És ez elsősorban a hozzáálása lesz valószínűleg. Én egy szóval sem mondtam, hogy be kell csapni egyik s másik felet is, viszont a legtöbb esetekben a férfiak azt csinálják amit. Igérgetnek és lehozzák képzeletben a csillagokat is nektek. Erre nem nagyon lehet egyebt s mást mondani, ha nem akartok visszavágni akkor hátraléptek egyet. Másfelől ettől egy cseppet sem növekszik valósan a másik oldalnak a panasza. Aki pedig a férfiaktól ezt állítsa, hogy "a nők nem egyenesek/szeszélyesek/kiismerhetetlenek/megbízhatatlanok/csak hülyítik a férfiakat a kis borderline hullámvasutuk lelkes utasaként", az valószinűleg rá sozlgált, hogy ezt feltételezze és saját döntése, hogy mit fog kezdeni magával ezek után. Ha feltételezem szeretne egy nővel élni.


Az a férfi akinek van egy kis esze és tudja magáról, hogy értéket képvisel és egy nővel úgy bánik ahogy azt körül belül kéne normális viszonyok közt. Az nem fogja le ócsárolni a másik oldalat.


Viszont aki nem ide tartozik, azzal nem feltétlenül és minden esetben tudnak a nők eljutni A tól B be s így tovább. De ha gondoljátok az esélyt megadhatjátok bárkinek akint úgy éreztek méltó hozzá.

2020. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen öntelt nőkkel mindig ez történik akik elhiszik hogy jár nekik állandóra a 3 meg 4 szinttel felettük lévő alfa görény állandóra. Végül is érthető, miért ne használnák ki az ilyen kis hasznos idiótákat.
2020. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27#

Pont az jön le rólad ezzel az aljas és rosszindulatú beszólásoddal, hogy egy tipikus nyomorék pasi vagy, aki senkinek sem kell, ezért gyűlölsz minden nőt. Nem csodálkoznék ha egyike lennél azoknak, akik mèg nem értek nőhöz a 40 x évük alatt, aztán ide jársz kiélni a nőgyűlöletedet. Gratulálok hozzá! Nem gondolnám, hogy bántottalak eddig, mégis szükségét érezted hogy ilyen írj nekem amit írtál, ez egyedül téged minősít. Büszke lehetsz magadra! Amúgy érdemes lenne megvizsgáltatnod magad egy szakemberrel, viccen kívül. :)

2020. dec. 27. 11:50
 29/34 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a 27-es válaszolónak. Valószínűleg kétségbeesett vagy, és bár az adoniszok jönnek be, leállsz a kevésbé vonzókkal, akik meg ezt érzik. ‘Beadod a derekad’, aztán mint valami prosti, benyújtod a számlát, hogy akkor innentől aztán ki legyen nyalva a hátsód, mert te hajlandó voltál szexelni velük.

De ők meg tudják hogy csak elkeseredett vagy, és annyit nem érsz nekik hogy folyton bizonygassanak (mivel ők nem az eseteid, tegyenek le valamit az asztalra). Megelégszenek egy dugással, hiszen meg is érdemled ezzel a hozzáállással.

Az egót sérti, ha valaki azért áll le velünk, mert nincs jobb. Te meg az elején naivan közlöd, mivel lehet a leginkább megsebezni.

Merjél kockáztatni azzal, hogy olyat keresel akiért kívül belül oda vagy, aztán akkor talán érdemelsz is valakit.

2020. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen személyiséget keresek. Én, ha bele megyek egy kapcsolatba, akkor én azt komolyan is gondolom.


F

2020. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!