Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.

Mindegy milyen pasival találkozom, az elején minden stimmel, tényleg minden oké velünk. Egyenes vagyok, nem szórakozok, megmondom már ez elején, hogy egy-egy éjszakákban nem vagyok benne, ennek függvényében tervezzen, vagy ne tervezzen de akkor ő is mondja meg , hogy mik a szándékai. Mindig színészkednek, aztán mikor megkapták amit akartak lelépnek hülye indokokkal, vagy akár szó nélkül. Még csak azt sem lehet mondani, hogy egyből az ágyba ugrom velük. Hetekig képes a pasi előadni magàt, hogy neki is ugyanolyan fontos vagyok és ő is komolyabbat keres, lenne ideje meggondolni magát ezidő alatt és szólni, hogy ha mégsem. Aztán végül beadom a derekam, mert ugye vonzódunk egymáshoz, gondoltam felnőtt emberek vagyunk nem lesz gond. Aztán ahogy megfektetett lelép. Komolyan ennyire nehéz őszintének lenni? Ez miért jó? Mielőtt valaki elkezdené elemezni az ízlésemet, nem nem csak fuckboyok jönnek be. Fiatalabb koromban volt pár olyan, de pl. A mostani legutóbbi férfi is teljesen normálisnak nézett ki. Nem egy tipikus adonisz semmilyen téren, próbálom az àtlagos fickókat keresni, nem a kis szépfiúkat. Olyan szerepet lenyomott nekem hetekig, hogy majd hova utazunk, velem tervezett meg minden. Aztán ahogy megvoltam, azután néhány nappal később benyögte hogy neki ehhez még idő kell, nem tudja mit is akar stb. Nem haragudtam volna ha már az első randin közli, hogy csak a szex érdekli, akkor mehet tovább, nem akaszkodom rá. Biztos talált volna olyat, akit nem kell hetekig fűzni. Erre tessék, mégis engem csesz àt.



2020. dec. 26. 01:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Na az utolsó válaszolóra rájött a kanosság :D
2020. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31: hát nem! Én nem vagyok együgyű, mint egyesek! A szex az csak a szerelem egy része. Én élvezem az ismerkedés minden fázisát! Szeretem megismerni a lányt, jó programokat csinálni vele, stb...


A személyeskedéseddel csak magadat minősíted!

2020. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30-as válaszoló voltam
2020. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért, mert ezt így szóban, előre nem lehet elhatározni. Ahhoz össze kell csiszolódni, meg kell ismerni a másikat, hogy komoly szándékról lehessen beszélni, ahhoz évek kellenek úgy, hogy addig csak járnak egymással, persze le is fekszenek, kiderül, mennyire illenek össze, mennyire szeretik meg egymást, mennyire hiányzik a másik, de ezt az első randevúkon nem lehet elhatározni, hogy hogyan lesz a jövőben.Ne arra menj,hogy mit mond az illető, hanem, hogy mennyire szimpatikus, te mennyire tudnák elképzelni magad mellé akár végelegesen is,de erről ne beszélj neki. És persze azt is fürkészd ki, de ne rákérdezéssel, hogy őneki te mennyire lehetsz szimpatikus.
2020. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!