Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség azért elutasítanom egy lányt, mert a kifőzdében vett magának a menü mellé egy kólát is?

Figyelt kérdés

Én inkább a mellette lévő kisboltban szoktam venni.

Amit ő csinált az szerintem nagyzolás. Mivel természetes módon, ösztönösen tette, ezért ebből leszűrtem, hogy számomra nem elég spórolós, így hosszú távon nem jönnénk ki jól.



#spórolás #elutasítás #kifőzde #rideg kemény szabályok
2021. aug. 11. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
73%

56

Éppen ez az! Nem élünk luxusban!

Ez nem luxus! Egyebként, valamit k*rva szarul csinálsz, ha havi 300at keresel, diplomával...multinál....en diploma nélkül keresek multinál netto 500 at. (Megyeszékhely)

2021. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
76%

58

Nem...neki sem fog fájni! Örül, hogy megszabadul tőled! Főleg, ha elmondtad neki az elutasitás okát! De feltételezem, ahhoz is szarrágo vagy, hogy autoba ülj, elmenj hozzá, és személyesen kozold. Majd neten keresztül, úgy olcsóbb...

2021. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:

#62


Nincs autóm az is óriási luxus.

Tömegközlekedek.

2021. aug. 13. 21:49
 64/70 anonim ***** válasza:
64%

"húgom a férjével havi 40-50 ezer forintot költ ételre és italra"


Még akkor is, ha a magasabb összeggel számolunk, 25 ezer forinttal fejenként, az egy harminc napos hónapban napi 833 Ft-ra jön ki.


Szerinted ebből ki lehet hozni úgy napi három étkezést egy felnőtt embernek, hogy az ne a minőségi éhezés kategória legyen, amivel hosszabb távon tönkreteszed az egészségedet?


Ha nem gazdálkodsz otthon, ebből te meg tudod oldani, hogy normális minőségű fehérjeforrás, kellő mennyiségű zöldség és gyümölcs, stb. legyen az étrended része?

2021. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 A kérdező kommentje:

#64


Egyre nehezebben, kell az akciókra vadászni. Jól beosztani ami van.

Ők minimálbért kapnak így többre nem futná.

2021. aug. 13. 21:59
 66/70 anonim ***** válasza:

#63

Az autó ma már nem luxus, hanem alap kellék!

Tisztázzuk! Tehát nincs autód, egy lány mégis esélyt adott neked...te pedig elutasitottad?

👏👏👏

2021. aug. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Itt inkabb arról lehet szó, hogy kérdező nem akart égni a csaj előtt, hogy még egy kólát sem tud kifizetni a kifozdeben, de a saját kudarcát szépen rakente a lányra. Gratulálok.
2021. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
40%

Én minőségi ételeket főzök olcsón. Tudod mi a titka? Másnap és harmadnap is azt kell enni..


Egy egész tyúk, lidl 300. Répa, fehérrépa, karalábé, krumpli, kisdarab káposzta, hagyma(kb 300) ami a levesbe kell. Megfőzöd, leves 6 személyre.


Kiszeded a tyúkot, szárnyak, combok tepsibe, egy korty bor, rozmaring, majoranna, fokhagyma(egy gerizd a bőr alá nyomkodva)- tepsis csirke, mi kenyérrel szeretjük, de 3 krumpliból és egy kis darab vajból fincsi krumplipürét lehet készíteni.


Ottmaradt a mell, én berakom alufóliába, másnapi második leves mellé: currys csirke(mellé spenót, répa, rizs/tészta kb 200))


kb 4 napig kifutja a kaja és minimálisat költöttem rá, sőt, a farhátat leszedegetve a macskának is futotta főtthúsból..


Vagy pl tojásos lecsó a mai ebéd, 10 tojás, 3 paradicsom, 4 paprika, 2 hagyma és kenyér.. Főznék én másodikat, de elég masszív étel, senki sem kér utána semmit.


Főzni rohadt olcsó, és ha ügyes vagy, jobbat főzöl a legtöbb kifőzdénél. A currym szuper, a húslevesem szuper.. De tényleg, megnézném mit hívsz minőségi étkezésnek, gondolom sovány csirkemellet toltok natúrban meg barnarizst és párolt zöldséget..


Egy ember(55kg) és egy gyerek kajája havi 30 alatt van, és minden nap jót eszünk(de hülye lennék minden nap főzni), egészségeset főzök(többnyire, mert a gyerek nem vevő ezekre, kell neki tejbegríz pl ami kb 100ft több adag..) Én nem vagyok egyáltalán sóher és imádok kajára költeni, de mikor valaki azon nyafog, hogy 50 felett van a kajája.. Az egyszerűen rosszul vásárol, vagy nem tud főzni. Mi is eszünk pl lazacot, de megveszem a teljes kiörlésű tésztát 300ért(aminek a felét használom fel max), lazacot megsütöm, felöntöm egy korty tejszínnel, fokhagymával, fehérborral, citrommal, spenóttal összesütöm és akkor ott a lazacos tészta 2-3 napra.


Ugyanez tonhallal is szépen működik és feleannyiba kerül.


Semmi gond, ha valaki 300ért eszik, azzal van gond, ha azt hiszi, hogy nem lehet máshogy csinálni. És én még csak nem is spórolok, egyszerűen megveszem azt is, ami épp megéri és tényleg, remekül főzök sokfélét. Amit levágtok az képmutatás. Pláne vidékieknél(egész ország kb), akiknek nagyrészt van konyhakertjük, és arra se kell költeniük. Vagy szerinted csak a bio gyümölcs/zöldség egészséges?



Az étkezés nagyon olcsó, ha jól főzöl minőségin is. És én még csak nem is spórolok direkt, hanem csak szeretek jól vásárolni.

2021. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:

#66


Az autó egy nagyvárosban élve luxus cikk.

Felesleges nehéz parkolóhelyet találni, tömegközlekedéssel néha könnyebb közlekedni is.

Én Budapest belvárosában élek.

2021. aug. 14. 15:05
 70/70 A kérdező kommentje:

#68


Köszönöm, hogy megosztottad.

Már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok hülye, hogy havi 50 ezer alatt változatosan étkezek.

2021. aug. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!