Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így megy ma ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy ma ez a randizás dolog?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta nem szabad húzni az ismerkedést már nem szűz kisfiúk meg kislányok vagyunk,hogy udvarolni kelljen hanem randi és az első randin már mehet a szex mert ha ezt egy ember nem így teszi felnőttként akkor semmi esélye sincs a másiknál.Sőt azt is mondta mivel én férfi vagyok,hogy az a nő aki a randizást úgy csinálja,hogy nincs rögtön szex hanem párszor találkozni kell ahhoz hogy szex legyen,az is csak hazudik mert első randin azok is szexelnek.Egyébként egy nő ismerősöm mondta ezt nekem meg mondjuk volt ott még egy fickó is aki ugyan ezt mondta.

2022. jan. 7. 13:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

8/


Beesik az eső :) De ahogy nézem vegyes vélemények vannak de nem olyan amit ma én hallottam az ismerősömtől :) Csak van még remény.

2022. jan. 7. 14:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom mik a szokások"


Nincsenek szokások, illetve teljesen mindegy. Azzal dugsz, akivel akarsz. Te komolyan lefeküdnél olyannal, akivel nem akarsz, mert "úgy hallottam ez a szokás manapság"? :D :D :D

2022. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
6.-os vagyok Romantikus alkat. Ha komoly párkapcsolatra keresek, Biztos, hogy nem próbálnám meg lefektetni az első randin.
2022. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szexeltem még első randin. Úgy 4-5 találkozás után szoktam akkor, ha érzem hogy komolyak a szándékai. Ha úgy lenne, ahogy mondtad, egy hónap alatt minimum 5 idegennel kellett volna kefélnem, mert ennyivel volt randim.


Van aki így él, nekem nincs kedvem se kiégni, se betegséget összeszedni, sem pedig azzal büszkélkedni, hogy több férfival k*rtam, mint ahány éves vagyok.

2022. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
úgy hallottam az a szokás, hogy velem kell lefeküdni
2022. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14/


Lehet aki szexmániás nem ég ki nem tudom.De te becsülöd magad és a tested ez jó dolog :)

2022. jan. 7. 15:10
 17/22 anonim ***** válasza:
Rosszul mondta neked az ismerősöd.
2022. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát győződj meg róla.Próbáld ki.

Randizz egymás után 10 lánnyal.Mindegyiknél az első randin próbálkozz be,nyomd le a torkán a nyelved,tapizd le,és mond neki hogy most azonnal akarlak! És akkor nem a megnyilvánulásba lesz a hiba,max. a tettekbe.

De nem lepődnék meg hogyha 10-ből 10 elutasítást kapnál,némelyik pofonnal vagy anyázással karöltve!

Ahhoz nagyon szimpinek kell lenned a másiknak hogy az elsőn széttegye neked a lábát! Vagy csak egy ócska r.banc!

2022. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én szoktam az első randin szexelni. Ha a másik szimpatikus, megvan a kémia akkor miért ne próbáljuk ki?

Nyilván ez nem olyan, hogy a srác leszólít és vihet, hanem elötte 1-2 hónapig ismerkedünk, de ha eljut a dolog a taliig miért ne?

Nyilván mire eljutunk a taliig beszélgetünk elötte a szexről (is). Ki mot szeret, hogyan szereti, milyen védekezés stb.

2022. jan. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19/


De a kérdésemben ott van,hogy az ismerősöm azt mondta nem szabad húzni az ismerkedést és a találkozót hanem azonnal kell szexelni.

2022. jan. 8. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!