Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így megy ma ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy ma ez a randizás dolog?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta nem szabad húzni az ismerkedést már nem szűz kisfiúk meg kislányok vagyunk,hogy udvarolni kelljen hanem randi és az első randin már mehet a szex mert ha ezt egy ember nem így teszi felnőttként akkor semmi esélye sincs a másiknál.Sőt azt is mondta mivel én férfi vagyok,hogy az a nő aki a randizást úgy csinálja,hogy nincs rögtön szex hanem párszor találkozni kell ahhoz hogy szex legyen,az is csak hazudik mert első randin azok is szexelnek.Egyébként egy nő ismerősöm mondta ezt nekem meg mondjuk volt ott még egy fickó is aki ugyan ezt mondta.

2022. jan. 7. 13:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

18/


Az utcán kívül ugyan hol találkoznék én 10 nővel :)6 éve randiztam utoljára.

2022. jan. 8. 10:06
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik férfi velem első randin szexelni akar és tetszik is nekem valamennyire, azzal volt, hogy lefeküdtem, de soha nem jönnék össze vele és ennyi volt a pályafutásunk együtt, akkor is, ha akar még valamit tőlem. Volt, hogy hisztizett, dehát nem kellett volna elsőre rámnyomulni.

Nem is ismer, még a szikrája sincs normális érzelemnek ilyen korai szakaszban és nekem ez kiábrándító. Úgy érzem, hogy csalódtam benne, hogy neki nem is pár kell, hiszen bármikor meggondolhatja magát, hogy nem vagyok szimpi, ha egyszerűen nem ismer egyáltalán, de bezzeg a szex nagyon fontos volt, hogy megtörténjen.

Úgy veszem, hogy ez hazárdírozás, vagy jól kijön a nővel szex után is vagy nem, ha nem, mintha csak a farka lenne fontos mindkét esetben. Komolytalan és kiábrándító, én nem a szexuális tevékenységem vagyok, az embereknek személyisége van, azt kellene megismerni.

2022. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!